Play off - finále

2. zápas

Sobota 18.3.2017

HC Sokolíci - HC Sršni 10:5

Nájezdy 2:1


1 zápas

Sobota 11.3.2017

HC Sršni - HC Sokolíci 6:31 Old Boys 39
2 HC HP Sršni 37
3 AHC Devils 35
4 HC Kanice 30
5 HC Sokolíci 21
6 HC Kdyně 16
7 HC Trhanov 9
8Ice Barons 3
Finále play-off 2012/2013:

- na 1. místě se umístil AHC Devils

1. zápas:

AHC Devils – SKP Domažlice 0:2 (0:0,0:0,0:2)

Branky domácí:
Branky hosté: Martin Andrle, Václav Podestát

V letošním finále na sebe narazily dva nejlepší týmy základní části Dnhl- AHC Devils Domažlice a HC SKP Domažlice. Oba celky předváděly po celou základní část vyrovnané výkony. Šance na titul je tak vyrovnaná 50 na 50. Po prvním zápase mají k titulu blíže hráči SKP, kteří ve třetí třetině dvěma góly strhli vedení na svoji stranu a vyhráli 2:0. Od začátku se hrál vyrovnaný hokej a finálovou atmosféru doplnilo i to škádlení, které k tomuto ale patří. Oba celky byly mohutně podporovány tábory svých věrných fanoušků. Ti vytvořili pravou finálovou atmosféru a místy nebyla ani slyšet hudba při přerušení hry (a že ta měla pořádné volume). Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 0:0, a tak se rozhodlo v poslední třetině. První gól připravil J. Pejsar M.Andrlemu, když mu poslal puk “po prknech“ a ten prostřelil J.Bejčka. O tři minuty, ve vlastním oslabení, přidal po samostatné akci gól V.Podestát a bylo to 2:0 pro SKP. Devils se snažili s tímto stavem něco udělat, ale zkušené SKP s J.Kadlecem v bráně si tento stav pohlídalo. Druhý zápas se hraje za týden v sobotu 27.dubna od 18:00 hod a věřím, že se Devils o titul poperou (hokejem), vyrovnají sérii, bude se rozhodovat v nájezdech a finále bude dramatické do poslední chvíle. Přijďte i tentokrát a vytvořte opět pravou finálovou atmosféru, bavit se hokejem a při závěrečném předávání medailí poděkovat svému týmu za dlouhou a náročnou sezónou Dnhl 2012/2013. Na vyvrcholení sezóny Vás zve AHC Devils.


2. zápas:

HC SKP Domažlice- AHC Devils Domažlice  2:4 (2:1,0:2,0:1)      (0:1 –sn)

Branky domácí: V. Podestát, M. Andrle    
Branky hosté: J. Hůrka, R. Kulhánek, R. Tochor (Bor – sn)

Dobojováno. Dnhl, po skoro sedmiměsíčním maratónu ( 7.10.12 až 27.4.13), zná svého vítěze. Stává se jím po třetí tým AHC Devils Domažlice, který ve druhém finále porazil HC SKP Domažlice, srovnal sérii na 1:1 a rozhodovalo se v nájezdech, které také tým AHC Devils vyhrál. SKP ani tentokrát  na titul nedosáhlo a je trojnásobným vícemistrem. Druhý zápas se opět odehrál za fantastické atmosféry fanoušků obou táborů. V úvodu byla veselejší nálada v táboře fanoušků a hráčů SKP, kteří v jedenácté minutě vedli už 2:0. V osmé minutě poslal do vedení SKP V. Podestát, který dorážel vyraženou střelu T.Hrdličkou v bráně Devils. O tři minuty ve vlastním oslabení přidal druhý gól M. Andrle a SKP bylo na koni. Devils ale rychle odpověděli a ještě v té minutě se postarala o snížení dvojice obránců. V. Bohuslav  přihrával J. Hůrkovi, ten pronikl do třetiny soupeře a parádní střelou prostřelil do té doby výborně chytajícího P. Červíčka. Hrálo se pořád ve vysokém tempu, ale tato třetina už žádný gól nepřinesla. Druhá třetina pokračovala v boji o každý kousek ledu a oba gólmani drželi svá mužstva. V závěru třetiny přišla půlminutovka Devils a stav byl hned obrácený. Nejdříve v čase 28:52 min vyrovnal R. Kulhánek a o půl minuty později strhl vedení na svoji stranu R. Tochor za vydatné pomoci D. Bora. Závěrečná třetina kopírovala tu předešlou. Do konce zápasu zbývaly dvě minuty a dvě vteřiny. SKP odvolalo gólmana a v šesti hráčích se vhazovalo ve třetině Devils. SKP vyhrálo vhazování, avšak po několika výměnách o puk přišli, k puku se dostal R.Tochor a nic ho nezastavilo ve skórování do prázdné brány. Devils tak vyrovnali sérii na 1:1 a šlo se na nájezdy. Po úvodních třech nájezdech byl stav 1:1. K dalšímu nájezdu se postavil D. Bor a i svůj druhý nájezd proměnil. Teď bylo všechno na T. Hrdličkovi. Ten nezaváhal, nájezd vychytal a pak vybuchla obrovská radost a slavení hráčů a fanoušků AHC Devils Domažlice.

Při slavnostním předávání byly předány i další ceny – Nejlepší gólman- J. Bejček , produktivita- P.Váchal, Střelec- R. Kulhánek, obránce- D. Bor (všichni AHC Devils) a talent- Patrik Červíček SKP Domažlice O třetí místo 2012/2013:

- na třetím místě se umístil HC HP Sršni Domažlice

1. zápas:

Ice Barons – HC HP Sršni  1:6 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:


2. zápas:

HC HP Sršni - Ice Barons 5:2 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:Semifinále play-off 2012/2013:

- postupuje AHC Devils

1. zápas:

AHC Devils – HC HP Sršni  6:3   (1:0,3:1,2:2)

Branky domácí: David Pauler 2, David Bor 2, Václav Vávra, Pavel Váchal
Branky hosté: Pavel Rojt, Martin Cingroš, Josef Pojar

V semifinále play off ,,vyfasovali''  Devils - Sršně, ti do tohoto zápasu vlítli jako uragán a po šesti vteřinách měl Hrdlička v bráně Devils první zákrok. Od prvních minut měla hra vysoké tempo a oba celky si vytvářely šance, které ale většinou s přehledem řešili oba gólmani. Jak HRDLA, tak KAŠA. V páté minutě zachytil Pauler v polovině hřiště přihrávku od Váchala a ten dal z nájezdu jediný gól v první třetině.  Druhá třetina byla na góly bohatší a padly čtyři góly Zásluhu na tom měli převážně hráči domácích. Ve dvacáté minutě zvyšoval Bor na 2:0, za Krčmovy asistence. O necelé dvě minuty později potrestal soupeřovo vyloučení Vávra. Asistoval při tom Tochor, kterému se dařilo a podepsal se i pod zbytek gólů svými asistencemi (celkem čtyřikrát). Přesilovku využil i soupeř , když Rojt (Cingroš) snížil na 3:1. Minutu před koncem druhé třetiny Devils ale odskočili opět o tři góly zásluhou Váchala (Tochor) a do šaten se šlo za stavu 4:1 pro Devils.  Závěrečná třetina přinesla další čtyři góly, ale o ty se oba celky podělily stejným dílem. Na začátku třetiny hráli Devils přesilovku 5 na 3, kterou ale nevyužili. Stejnou výhodu Devils nabídli i Sršňům a ti byli úspěšnější. Cingroš v době, kdy právě skočil jeden z vyloučených na led (5 na 4) prostřelil Hrdličku. Devils odpověděl tím nejlepším způsobem. Po svém oddechovém čase, hned v té minutě zchladil nabuzené Sršně Pauler (Tochor). Minutu a půl před koncem si vzal oddechový čas i soupeř. Po jeho skončení odvolal gólmana a vhazovalo se ve třetině domácích. Po vyhraném vhazováni Tochor dal na Bora a ten přes celé kluziště dával na 6:3. Sršni to ale nezabalili a podařilo se jim snížit na konečných 6:3 Pojarem (Hana) 13 vteřin před závěrečným hvizdem. 


2. zápas:

HC HP Sršni - AHC Devils 1:4 (0:2,0:1,1:1)

Branky domácí: Cingroš
Branky hosté: Vávra, Tochor, Krčma, Tauer

V nedělním utkání posledního semifinálového zápasu tyto dva celky předvedli opět pěkný hokej. Sršni v roli domácích statečně drželi krok s leadrem ligy, který byl bohužel pro domácí opět lepší v koncovce a každou chybičku Sršňů potrestal. O první gól zápasu se ve čtvrté minutě postaral Tochor, jehož střela se štěstím přeskočila domácího gólmana a Devils tak vedli 1:0. Na dvougólové vedení potom ještě v první třetině zvýšil Jan Krčma. Sršni se ale přes nepříznivý start nevzdávali a bojovali ze všech sil. Bohužel se jim nedařilo dostávat se příliš do šancí, ze kterých by mohli těžit. Druhá třetina probíhala ve stejném rytmu, kdy se hra přesouvala z jedné strany kluziště na druhou. Hosté ale předváděli lepší sehranost a přesnější přihrávky, z čehož zařídil třígólové vedení Petr Tauer po asistenci Bohuslava. Ani ve třetí třetině Sršni nepolevovali, ale Devils dobře odolávali pokusům o ovládnutí jejich obraného pásma. Čtvrtý gól pak přidal Vávra a to pak už byly veškeré šance Sršňů zpečetěny. Alespoň čestný gól domácích zařídil, po úniku přes celé hřiště, Martin Cingroš a určil tak konečný stav zápasu 4:1 pro AHC Devils. Přes velký počet vyloučení, které plynuly z bojovné atmosféry playoff, byl k vidění pěkný přátelský hokej. Semifinálová série mezi Sršni a Devils skončila 0:2 na zápasy a Devils tímto postupují do finále DNHL kde se o první příčku utkají s SKP Domažlice. Sršně pak čeká souboj o třetí místo proti týmu ICE Barons, jehož první zápas se uskuteční příští
sobotu.- postupuje SKP Domažlice

1. zápas:

SKP Domažlice - Ice Barons 5:5 (2:1,1:4,2:0)

Branky domácí: Lenárd 3, Váchal, Benda
Branky Hosté: Huber 4, Plötz

Domácí SKP, poslední dobou likvidovaný zraněními a nemocemi, nastoupil do utkání pouze s devíti hráči proti soupeři z Bavorka, hrajícímu na kompletní dvě pětky. První třetina vyšla lépe favoritovi utkání, domácímu SKP, kdy se domácím podařilo dát dva goly. Druhá třetina byla ze strany domácích totální propadák, obdrželi čtyři goly, z toho dva při vlastní přesilovce a do šaten se šlo za stavu 3:5. Na začátku třetí třetiny se podařilo domácím dát dva rychlé goly a srovnat stav na 5:5. Tento stav vydržel až do závěrečné sirény.   

2. zápas:

Ice Barons - SKP Domažlice 4:7 (3:0,0:4,1:3)

Branky domácí:
Branky Hosté:


Čtvrtfinále play-off 2012/2013:

- postupuje AHC Devils

1. zápas:

AHC Devils – HC Trhanov 10:0 (2:0,2:0,6:0)

Branky domácí:Pavel Váchal 2x, David Pauler 2x, Václav Bohuslav 2x, Jan Krčma 2x, Tomáš Paluch, David Kohel

Devils si na svého soupeře do čtvrtfinále play off museli počkat do úterý a na konec se jím stal tým Trhanova. Trhanov měl opět problém se sestavou, ale i osm hráčů (plus gólman) vzdorovalo tlaku Ďáblů po dvě třetiny a to i zásluhou Vondrovice v jejich bráně. Devils šli do vedení na začátku šesté minuty. Vondrovic vyrazil střelu L. Knického a na střelu T. Palucha už nestačil. Ve dvanácté minutě byl vyloučený hráč Trhanova a to potrestal D. Kohel za asistence D. Bora, na vedení 2 : 0. Tak skončila i první třetina. Druhá třetina pokračovala v nastaveném tempu. Hrál se útočný hokej na obou stranách a Devils přidali další dva góly. Postarala se o to dvojice P. Váchal (dával góly) a D.Pauler (asistence). Třetí třetina byla již v režii Devils a postupně nastříleli dalších šest branek. Odstartoval to D. Pauler, který ke dvěma asistencím přidal ještě dva góly (Kohel,Knický) a se čtyřmi body byl první hvězda zápasu. Po dvou gólech ještě přidali V. Bohuslav (Vávra, Krčma) a J.Krčma (Knický,Kohel). Když se k tomu připočítá bezchybný výkon J. Bejčka v bráně Devils, tak nám vyjde výsledek 10:0 pro Devils. Za zmínku stojí i to, že se hrálo slušně. Tři vyloučení na straně Devils a jeden u Trhanova.


2. zápas:
HC Trhanov - AHC Devils 0:5 (:,:,:) - kontumačně

Branky domácí:
Branky Hosté:


- postupuje SKP Domažlice

1. zápas:
SKP Domažlice - HC Kanice 0:2 (0:0,0:1,0:1)

Branky domácí:
Branky Hosté: Miroslav Špirk, Ludvík Špirk

V tomto čtvrtfinále na sebe narazil 2 a 7 tým tabulky základní části, domácí SKP a hostující HC Kanice. SKP nastoupil bez svých pilířů  Tomáše Procházky a Martina Andrleho, což se nakonec projevilo jako rozhodující. Naproti tomu kaničtí nastoupili bez svého dvorního střelce Bittengla. První třetina, která byla z obou stran opatrná, skončila bez branek. Ve druhé třetině ve se podařilo skórovat hostujícímu Miroslavu Špirkovi. Ve třetí třetině výhru Kanic zajistil druhý Špirk, tentokrát Ludvík. Bezzubý SKP nenašel v tomto zápase odpověď a Kanice si tak právem připisují výhru a jsou blíže do semifinále.

2. zápas:
HC Kanice - SKP Domažlice 1:3 (1:0,0:3,0:0) SN 0:1

Branky domácí: Pták
Branky Hosté: Vácav Benda 2, Petr Váchal


- postupuje HC HP Sršni

1. zápas:
HC Pirates Domažlice - HC HP Sršni 4:2 (2:1,0:1,2:0)

Branky domácí: Císler Jiří, Pechač Petr, Frček Tomáš, Kurek Pavel
Branky hosté: Cingroš Martin, Hartl Jonáš

Začátek utkání se povedl lépe hostům, kteří hned po 18 vteřinách šli do vedení po samostatném nájezdu Cingroše. Piráti ale našli rychlou odpověď a po 30 vteřinách vyrovnal Jiří Císler. Celá třetina byla vyrovnaná, ale minutu před koncem vstřelil na 2:1 Petr Pechač. Ve druhé třetině hned v úvodu jel opět Cingroš samostatný nájezd, ale tentokrát nedal. Hra se přelívala ze strany na stranu s šancemi na obou stranách. Skóre vyrovnal ve 27 minutě zápasu Jonáš Hartl. Stav po 2. třetina 2:2. Třetí třetina opět přinesla vyrovnaný hokej, ale šťastnější byli Piráti, kteří góly Tomáše Frčka a Pavla Kurka ukončili šance Sršňů na vítězství.


2. zápas:
HC HP Sršni - HC Pirates 10:3 (:,:,:) SN 1:0

Branky domácí:
Branky Hosté:

V neděli proběhl druhý čtvrtfinálový zápas playoff mezi týmy HC HP Sršni a HC Pirates. Piráti měli z předchozího zápasu výhodu jednoho vítězství a tak by jim k postupu do semifinále stačila pouze remíze. Avšak narazili na odpor, který asi nečekali. Už po 4 sekundách zápasu vstřelil první branku Martin Cingroš, který do jízdy dostal přihrávku od Michala Hany, hned po vyhrané úvodní buly. Sršni se snažili držet tempo a soupeře pod tlakem, avšak o pár minut déle Piráti srovnali po brance Luboše Kurka na 1:1. Tímto gólem se však Sršni nenechali vykolejit a drželi si nasazené tempo. V sedmé minutě pak opět Cingroš vsítil po asistenci Hiršla. O minutu déle pak navýšil vedení Michal Hana a ten samý hráč o chvíli později zvýšil už na 4:1. Před koncem první třetiny se však Pirátům podařilo snížit na 4:2. Druhá třetina probíhala ve stejném tempu. Vzhledem k tlaku, bylo k vidění poměrně dost faulů a také trestného střílení. Na začátku druhé třetiny tak měli Piráti šanci při nařízeném samostatném nájezdu snížit náskok domácích. Ovšem při tomto nájezdu nedokázal hráč hostí ani zakončit. Domácí posléze dostali taky šanci při trestném střílení, ovšem dělovka od Cingroše neprošla. Neuplynula ale ani minuta a Piráti opět mohli využít nájezdů, ovšem opět bezvýsledně. Sršni i přes svůj náskok nehodlali polevit, a tak ve dvacáté minutě zápasu přidal další gól David Holomoj, kterému asistoval Cingroš. Poté přišla ještě odpověď ze strany Pirátů, kdy svým druhým gólem v zápase snížil náskok domácích Pavel Kurek na stav 5:3. To byl ale poslední gól, který hosté dokázali vytěžit. Zbytek zápasu pak už byl jen v rukách Sršňů. K závěru druhé třetiny, kdy hosté byli pod tlakem skvěle hrajících Sršňů, zachytil puk u modré čáry Otto Pavlík, který si chytře popojel a ve chvílí kdy se mu odkryl prostor, propálil střelou mezi betony gólmana Málka. Po přestávce pak svojí trefou pod břevno uvítal hosty na ledě Martin Kněz po asistenci Hany a zvýšil tak na 7:3. Závěru zápasu pak byl v režii Hany a Cingroše, kteří postupně přidali ještě tři góly a dopomohli tak k drtivé porážce Pirátů s konečným výsledkem 10:3. Ovšem tím nic nekončilo, stav série byl tím pádem vyrovnán a o postupu museli rozhodnout samostatné nájezdy. Ve kterých rozhodl gól Martina Cingroše a pak bezchybné zákroky domácího gólmana Schröpfera, který nepustil jediný nájezd. Po předchozích nevydařených zápase tak Sršni vše vrátili Pirátům i s úroky a postupují tak do poslední čtveřice týmů a mají tak jistotu, že si zahrají o medaile.- postupuje Ice Barons

1. zápas:
Ice Barons - Old Boys 6:1 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky Hosté:

2. zápas:
Old Boys - Ice Barons 4:1 (:,:,:) SN 0:1

Branky domácí:
Branky Hosté:

Předkolo play-off 2012/2013

- postupuje HC Kanice

1. zápas:
HC Kanice - Rakon Domažlice 5:0 (1:0,2:0,2:0)

Branky domácí: Bittengl Jindřich, Pták Martin, Cibulka Ondřej, Herian Jakub, Pták Jaroslav

2. zápas:
Rakon B - HC Kanice 1:6 (:,:,:)

- postupuje HC Trhanov

1. zápas:
HC Trhanov - HC Nýřany 2:6 (1:0,1:2,0:4) - kontumačně 5:0

Branky domácí: Linhart, Folda
Branky hosté: Polívka 2, Zahradník 2, Mrázek, Boháč

2. zápas:
HC Nýřany - HC Trhanov 4:4 (:,:,:) - kontumačně 0:522. kolo

HC Kanice – AHC Panthers 5:1 (3:1,1:0,1:0)

Branky domácí: Špirk Miroslav 2, Adámek Petr, Bittengl Jindřich, Herian Jaroslav ml.
Branky hosté: Mareš

HC Trhanov – Ice Barons 0:7 (0:1,0:4,0:2)

Branky domácí: Fronk, Huber 2, Feiner, Faustin, Hofbauer 2
Branky hosté:

HC HP Sršni – AHC Devils 1:8 (0:2,0:3,1:3)

Branky domácí: Pavlík
Branky hosté: Vávra, Paluch, Uhlíř, Pauler, Kulhánek, Váchal, Krčma, Pauler

Průběh zápasu: Sršni v pátečním zápase proti celku AHC Devils dostali doslova výprask. Byli znatelně slabším týmem, přesto že se snažili držet s hosty tempo, tak se jim příliš nedařilo držet vyrovnaný stav zápasu. Devils přehrávali Sršně ve všech směrech, dovedli si lépe přihrát a lépe bruslili. Dalším faktorem, co Devils jistě pomohlo bylo, že sršní svatyni nechránil ani jeden z obkvyklých gólmanů Sršňů. I tak ale ďáblové ukázali, že jsou oprávněně na čele tabulky a jasně přestříli domácí celek 8:1, při čemž o alespoň jeden čestný gól za Sršně se postaral Otto Pavlík ve třetí třetině, kdy se přeci jenom domácím dařilo více atakovat bránu hostí.

Old Boys – HC Nýřany 7:2 (2:1,1:1,4:0)

Branky domácí: Janouš 3, Kupčík 2, Kobzík, Nový
Branky hosté: Polívka, Rada

HC Poběžovice – SKP Domažlice 3:4 (1:1,2:2,0:1)

Branky domácí: Klíma, Pišťák, Široký
Branky hosté: Mazanec, Benda, Krásnický, J. Pejsar


HC Nýřany - HC Kanice 3:5 (1:2,2:1,0:2)

Branky domácí: Mrázek, Monsberger, Rada
Branky hosté: Bittengel Jindřich 5
Ice Barons - SKP 4:2 (2:1,1:1,1:0)

Branky domácí: Michal Fronk, Jürgen Feiner 2, Jo Kolbeck
Branky hosté: Václav Podestát, Jiří Pejsar

Baroni dali první branku již ve druhé minutě. Na 1:1 vyrovnal Václav Podestát. Ještě před první přestávkou zvýšil na 2:1 pro Barony Feiner Jürgen. Ve 2. třetině byla hra velmi vyrovnaná. SKP hodně tlačili a měli také mnoho šancí, které výborně kryl brankář Ice Barons. Každý tým vstřelil po jedné brance zásluhou Jiřího Pejsara a Jürgena Feinera. V poslední třetině bojovali oba týmy naplno! Na obou stranách bylo hodně střel na bránu. Jedinou vstřelil Jo Kolbeck, aby pak za stavu 4:2 utkání skončilo. Hra byla velmi rychlá a vášnivá, ale zároveň férová. Oba rozhodčí byli spravedliví na obě strany. Utkání vidělo také hodně diváků, kteří odcházeli spokojeni.

HC HP Sršni - HC Pirates 1:3 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:

V sobotu v posledním zápase základní části se Sršni utkali s HC Pirates. Přestože domácím chyběla celá řada opor a nastoupili tak v oslabené sestavě, tak byl zápas proti Pirátům poměrně vyrovnaný. Do nebezpečných šancí se dostávala obě mužstva. Ovšem nutno připustit, že hostím se dařilo více. První gól v zápase zařídil Řezníček a poslal tak Piráty v první třetině do vedení. Sršni boj nevzdávali a vytvořili si pár nebezpečných šancí před bránou hostí, bohužel na koncovce se jim nedařilo. V druhé třetině bylo patrné, že domácímu celku začínají docházet síly a tak se Piráti více drželi v obraném pásmu Sršňů. Do dvou gólového vedení, těsně před koncem druhé třetiny, pak dostal Piráty Kurek. Po pauze, kdy si domácí trochu vydechli, se snažili opět zvrtátit vítězství na svou stranu. Bohužel i přes šance se stále nedařilo. Snažení pak spečetil třetí gól Pirátů, když si jeden z bránicích beků smolně srazil puk do vlastní brány. Aspoň jednoho čestného góla pro Sršně pak zařídil Petr Hiršl, když laxně nahodil puk přes celé hřiště na gólmana hostí Málka, který líně klouzající se puk podcenil a rovněž  smolně ho nechal projít za svá záda do sítě. Výsledek duelu HC HP Sršni vs. HC Pirates 1:3. Oba celky nyní čekají na
to, jak dopadnou ostatní zápasy, které pak určí jejich soupeře do  playoff, kde je možné, že na sebe narazí znovu hned v prvním kole.

AHC Panthers - HC Trhanov 8:1 (3:0,2:0,3:1)

Branky domácí: Erhart 3, Mareš, Lukašák, Ticháček, Huml, Čábal ml.
Branky hosté: Kohout

V závěrečném kole základní části DNHL nastoupili domácí panteráci k utkání na dvě kompletní lajny a záda jim kryl zapůjčený gólman ,,ďábel,, Horn. Hosté z Trhanova měli se sestavou daleko znatelnější problémy a podařilo se jim poskládat pouze 7 statečných, což se ukázalo pro vývoj utkání jako rozhodující. Panteráci v poklidně a slušně hraném utkání postupně nasázeli dřevorubcům  osm branek a již se zdálo, že udrží dokonce pro velmi dobře chytající gólmana čisté konto, ale trhanovští byli proti a v samotném závěru utkání přece jen vsítili čestnou branku, což si za  bojovnost zasloužili.


HC Poběžovice : AHC Devils 0:7 (0:1,0:3,0:3)

Branky domácí:
Branky hosté:

Old Boys - Rakon B 5:0 (:,:,:) kontumačně

Branky domácí:
Branky hosté:


20. kolo

AHC Panthers - Ice Barons 1:6 (0:3,1:1,0:2)

Branky domácí: Erhart
Branky hosté: Zistler 2, Huber 2, Heuss, Herrler

Ve 20.kole DNHL nastoupili jako domácí panteráci k utkání jen s devíti hráči,oslabeni o své opory vlivem mnoha zranění či nemocí. Ledoví baroni na svého soupeře doslova vlétli a bruslařsky je výrazně převyšovali.Již v průběhu první třetiny si vypracovali tříbrankový náskok,který s přehledem v průběhu zbývajících dvou třetin postupně navýšili na konečný výsledek 6-1 v jejich prospěch.


SKP - HC HP Sršni 2:3 (1:1,2:1,0:1)

Branky domácí: Tibor Lenárd, Václav Benda, Martin Andrle
Branky hosté: Jiří Dubský 2

Skóre zápasu otevřel v 9 vteřině domácí tým, kdy po vyhraném vhazování domácí obránce přihrál po mantinelu na Tibora Lenárda, který vjel do obranného pásma sršňů a nekompromisní střelou vymetl růžek nad vyrážečkou  brankáře hostí. Za hosty následně srovnal Jiří Dubský, který ukázkově vyškolil domácí obranu a bekhendovou střelou mezi betony překonal Kadlece. Ve druhé třetině nahozenou a vyraženou střelu s ledovým klidem zavěsil domácí Václav Benda. Za domácí se ještě trefil Martin Andrle a do šaten se během úpravy ledu šlo za stavu 3:1. Ve třetí třetině upravil skóre na konečných 3:2 opět Jiří Dubský. Utkání se hrálo ve vlažném, chvílemi až utahaném tempu ze strany obou týmů.

HC Pirates Domažlice - AHC Devils 6:4 (1:1,3:2,2:1)

Branky domácí: Skala Jiří 2, Pechač Petr, Miloslav Steinbrücker, Tetour Jaroslav 2
Branky hosté: Pauler David, Paluch Tomáš, Uhlíř Radovan, Tochor Roman

Do utkání vstoupili hosté dle očekávání tlakem, ale úvodní gól vstřelil pirát Jiří Skala. Tím vzali Piráti Devils sebejistotu a hra se vyrovnala. V 10. minutě se do střely opřel hostující Kohel s ostrou střelu tečoval před Málkem Pauler – bylo vyrovnáno na 1:1. Tím skončila 1. třetina. Druhá třetina byla vyrovnaná a hra se přelívala ze strany na stranu. Hrál se pěkný útočný hokej. Šťastnějším týmem byli Piráti, kteří góly Petra Pechače, Jiřího Skaly a Miloslava Steinbrückera postupně zvýšili na 4:1. Paluch a Uhlíř ješte do konce druhé třetiny snížili na 4:3. V šatně trenér Pirátů Frček naordinoval hru zezadu s protiútoky, ale naopak hosté brankou Tochora vyrovnali na 4:4. Už se zdálo, že se Devils nadechuje k závěrečnému tlaku, ale zkušený Jaroslav Tetour znovu poslal Piráty do vedení. V závěru utkání ještě jednou Tetour ujel obraně Devils a upravil na konečných 6:4 pro Piráty. Hrálo se velmi kvalitní, bojovné utkání, ve kterém se vyznamenali především hráči obrany Pirátů, kteří blokovali střely Devils od modré.


Rakon B - HC Trhanov 0:2 (0:0,0:1,0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Kohout 2

Trápení Rakonu pokračuje. Další zápas kdy Rakon nedokázal vstřelit soupeři ani jednu branku, přitom v sobotu večer na to měli šancí více než dost. Hrál se svižný hokej s množstvím šancí na obou stranách, které ovšem gólově dokázali proměnit pouze hosté z Trhanova.

HC Kanice - Old Boys Domažlice 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Střelec domácí: Bittengl Jindřich 
Střelci hosté: Lavička, Kobzík, Janouš, Patrásek

HC Nýřany - HC Poběžovice 3:2 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:


19. kolo

AHC Devils Domažlice – Rakon “B“ 5:0 (1:0,3:0,1:0)

Branky domácí: P: Váchal, R. Kulhánek, D. Pauler, J. Krčma, R. Tochor

V nedělních večerních hodinách (hrálo se od 20:15 hod) byl k vidění opět rychlý a útočný hokej. Devils měli v nohách páteční utkání se Sršni, ale na jejich hře to nebylo vidět a od začátku šlapali na plno. Ani Rakon nezaostával v nasazení a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Oba Tomášové ( v bráně Devils T. Hrdlička a u Rakonu T. Dudík) se rozhodně nenudili a podávali opět výborný výkon. Ale ani T. Dudík nezabránil kanonýrům Devils ve skórování a musel 5x lovit puk ze své sítě. To T. Hrdlička na tom byl lépe a vychytal letošní čtvrtou nulu. Skóre otevřel v sedmé minutě P. Váchal za asistence R. Tochora. Potom následovala řada nevyužitých šancí na obou stranách a velkou zásluhu na tom měli právě oba gólmani. Zlom v utkání přinesly tři a půl minuty ve druhé třetině, kdy Devils nastříleli tři branky. Odstartoval to R.Kulhánek (J.Krčma) v čase 26:14 min. Potom v časech 28:26 a 28:42 min, dvojice D. Pauler (P. Váchal) a J. Krčma (V. Vávra) předvedla parádní góly a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Poslední slovo měl R. Tochor. Při hře 5 na 3 dostal puk na modré V. Bohuslav, jeho pověstnou bombu T.Dudík vyrazil před sebe a R. Tochor pohotovou střelou minutu před koncem stanovil výsledek na konečných 5:0. Devils tak dvě kola před koncem základní části mají dostatečný náskok bodů před druhým SKP a stávají se tak již po čtvrté a tedy jako jediný tým v čtyřleté historii D NHL - VÍTĚZEM ZÁKLADNÍ ČÁSTI Dnhl 2012/2013.


HC Pirates - SKP Domažlice 1:3 (0:1,1:2,0:0)

Branky domácí: Petr Pechač
Branky hosté: Richard Šeba 2, Václav Benda

Domácí vstoupili do utkání tlakem a téměř 5 minut se SKP nedostalo ze své třetiny, ale gól padl na druhé straně z ojedinělé akce SKP. Nepokrytý hráč Václav Benda se štěstím dal na 0:1, po této brance se Piráti snažili vstřelit branku, ale hostující gólman udržel čisté konto do konce třetiny. Ve druhé třetině byl tlak Pirátů ještě větší, ale po nešťastném zákroku Pirátů Luboše Kurka, oceněný rozhodčím na 5+ dokonce, začaly samé přesilovky SKP a tím padl druhý gól SKP, který trefil Richard Šeba - 0:2. Piráti přeci jen v druhé třetině snížili po spolupráci Tomáš Frček- Petr Pechač. Druhý zminovaný krásnou střelou snížil na 1:2, jenže ještě ve druhé třetině hostující Richard Šeba, opět po velké chybě obrany, upravil na konečných 1:3 pro SKP. Ve třetí třetině se Pirati již k ničemu nedostali, hlavně svou nedisciplinovaností, neboť ji hráli téměř celou s vyloučením. Perličkou utkání byly přesilovky SKP, kteří hráli celkem 8 minut přesilovku 5:3. Utkání řídili Raška,Ret. Hráč Luboš Kurek se omlouvá za nechtěné zranění hráče SKP.


Old Boys - HC HP Sršni 3:3 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:

HC Kanice - Ice Barons 4:2 (0:2,2:0,2:0)

Branky domácí: Pták Martin 3, Špirk Miroslav
Branky hosté: Heus, Wutz
HC Nýřany - HC Trhanov 3:2 (0:0,2:0,1:2)

Branky domácí: Kohout, Mrázek, Zahradník
Branky hosté: Řezníček Jan 2

HC Poběžovice - AHC Panthers 2:11 (0:5 2:4 0:2)

Branky domácí: Klíma, Pekár
Branky hosté: Prach 5, Ticháček 2, Huml, Mareš, Erhart, Frydrych

Utkání mezi týmy HC Poběžovice a AHC Panthers Stod se odehrálo v sobotu 23.02.2013. AHC Panthers Stod naskočili ve výborné formě a hned ve 12 vteřině vstřelil gól Prach. Hned bylo jasné, kdo bude na ledě pánem. Tým Poběžovic byl zaskočen a ve 3 minutě dostal další branku opět zásluhou Pracha. Ten byl k nezadržení. Vstřelil ještě další 2 branky, tím položil tým Poběžovic nadobro na dno. Následovala střela hráče AHC Panthers Stod Ticháčka, na stav utkání 0:5. V 17 minutě se prosadil hráč HC Poběžovice Klíma po asistenci Lincmajera. Neradovali se však dlouho, za 30 vteřin odpověděl dalším gólem hráč AHC Panthers Huml, stav utkání 1:6. Tím střelecká bilance AHC Panthers neskončila. Ve 24 minutě vstřelil další gól Mareš. Psychicky to nejhůře nesl hráč HC Poběžovice Hromada, který skončil hned čtyřikrát na trestné lavici a tím zbytečně oslabil vlastní tým. Dalším gólem se opět prosadil hráč AHC Panthers Prach. Následovala druhá a zároveň poslední branka domácích HC Poběžovic zásluhou Pekára, stav utkání 2:8. AHC Panthers změnili stav utkání po skvělé akci 2 na 1 za účasti Erharta, asistoval Prach. Utkání uzavřeli posledními 2 góly na straně AHC Panthers Ticháček a Frydrych na konečný stav 2:11.


18. kolo


SKP Domažlice - AHC Devils 2:2 (1:0,0:2,1:0)

Branky domácí: Richard Šeba, Martin Andrle 
Branky hosté: Radovan Uhlíř, David Kohel

První třetina se lépe vydařila domácím, kteří dostávali svého soupeře pod tlak, ale dokázali z toho vyplodit pouze jeden gól, kdy po nahození domácího obránce Richarda Šeby puk propadl za záda Bejčka. Ve druhé třetině led domažlického zimního stadionu ovládli hosté, kteří dokázali dát dva góly a dostat se tak do vedení v tomto zápase. Nejprve potrestal fatální selhání domácí obrany "džegr" Devils s číslem 68 Radovan Uhlíř a následoval ho David Kohel střelou od modré nad vyrážečku Jiřího Kadlece. Ve třetí třetině nastal boj o každý kousek ledu. Domácí tým ustál i oslabení 5 na 3, kterou zvláštním způsobem vykouzlil tandem rozhodčích. Skóre utkání na konečných 2:2 stanovil Martin Andrle, který se trefil z mizivého úhlu o tyč za záda brankáře Bejčka.

HC Kanice - Rakon B 8:1 (3:0,3:1,2:0)

Branky domácí: Altman Pavel, Bittengl Jindřich 3, Herian Lukáš, Špirk Ludvík, Herian Jaroslav ml., Špirk Miroslav
Branky hosté: Bor Jiří
Ice Barons - Old Boys 6:4 (3:0,2:2,1:2)

Branky domácí: Huber 3, Zistler 2, Kolbeck
Branky hosté: ??

V 18. kole ligy DNHL narazili Ice Barons na loňské mistry, tým Old Boys z Domažlic. Zápas začal klidně a férově, ale s přibívajícím časem se změnil v nelítostný boj! Hodně trestných minut vedlo k tomu, že se hrálo hodně v přesile nebo oslabení. Rozhodčí nezvládali takto rozvášněnou hru uklidnit. Baroni byli v přesile znatelně nebezpečnější než Old Boys. Na všechny 4 branky Old Boys dokázali. Baroni reagovat a 2 branky navíc přidali.


HC Trhanov - HC HP Sršni 2:6 (0:2,1:2,1:2)

Branky domácí: Folda, Linhart 
Branky hosté: Jonáš, Kněz, Holzknecht, Cingroš, Hana, Rojt

AHC Panthers - HC Nýřany 0:5 (0:2,0:2,0:1)

Branky domácí: 
Branky hosté: Zámečník 3, Janouš, Mrázek

V odvetném utkání ,,plzeňského ,, derby vrátili hráči HC Nýřany svému soupeři porážku i s úroky a dokázali je porazit stejným brankovým rozdílem 5-0.Rozhodují roli v utkání sehrály přesilové hry,kdy hosté dokázali využít tři z nich,zatímco domácí při mnoha početních výhodách prakticky gólmana hostí neohrozili!Celé utkání se hrálo v duchu fair-play a oba rozhodčí ho s přehledem odřídili.

HC Pirates - HC Poběžovice 6:3 (0:2,1:1,5:0)

Branky domácí: 
Branky hosté:

Utkání začalo lépe pro hosty, kteří se ujali vedení golem Klímy. Piráti hráli vlažně a nedusledně a po špatném střídání Klíma zvýšil na 2-0. Ve druhé třetině se hrálo prakticky pouze před brankou poběžovic a pirátum se podařilo snížit golem Havlíka na 1-2, jenže to piráty uspalo a poběžovičtí z brejku zvýšili na 1-3.Až po durazné domluvě v šatně po 2 třetině piráti zabrali a hráli svou hru.Ve třetí třetině srovnal postupně zkušeně brankou nejlepší hráč pirátu Pechač, na 4-3 zvýšil Tetaur, na 5-3 luboš Kurek a na konečných 6-3 svým durazem jiří Skala.Hralo se slušné utkání minimálním vyloučenim.


17. kolo


Old Boys - HC Poběžovice 6:0 (2:0,4:0,0:0)

Branky domácí: Volf ml. 2, Kobzík 2, Denk, Hika
Branky hosté:

SKP Domažlice - HC Trhanov 8:0 (2:0,2:0,4:0)

Branky domácí: Václav Červený, Tibor Lenárd, Václav Benda 2, Tomáš Procházka, Jiří Pejsar, Václav podestát, Zbyněk Krásnický

Tým dřevorubců z Trhanova do utkání nastoupil pouze v 8 hráčích bez svých elitních střelců Burcala a Berouška, narozdíl od domácího SKP, který nastoupil komplet na 3 útoky. Domácí sportovní klub policie si postupně vytvářel tlak, který jako první zužitkoval obránce Červený, který využil odraženého puku a z mezikruží zavěsil do levého růžku. Toho následoval Lenárd, který společně s Bendou vyšachoval domácí obranu včetně brankáře a zavěsil nad ležícího brankáře hostů. Ve druhé třetině zvyšovali náskok domácích Benda a Procházka. Ve třetí třetině bylo znát, že dřevorubcům docházejí síly, což se projevilo i na skóre zápasu. Nejprve svižnou ránou nad lapačku brankáře skóroval Pejsar, ke kterému se přidali Podestát, Krásnický a Benda.

Rakon B - AHC Panthers 1:4 (0:0,0:2,1:2)

Branky domácí: Číž
Branky hosté: Erhart 2, Prach 2

V mrazivém nedělním dopoledni se utkali dvě mužstva z chvostu tabulky. Od začátku se hrál rychlý a tvrdý hokej, který více svědčil hostům. Rakon od začátku narážel na tvrdou obranu a skvěle chytajícího gólmana Pustinu. Po bezbrankové první třetině se domácí více vrhli do útoku a pozapoměli bránit. Hosté proměnili sam. únik a trestné střílení a jejich sebevědomí vzůstalo geometrickou řadou. V poslední části hry Panteři pojistili svůj náskok a domácí už stačili jen snížit.

HC HP Sršni - HC Nýřany 8:1 (4:0,2:0,2:1)

Branky domácí: Hana 4, Rojt, Kalčík, Hartl, Olbert
Branky hosté: Mikula

Sršni po pátečním vítězství nad Stodem byli zdánlivě v dobrém rozpoložení, což bylo zjevné i v sobotním utkání proti Nýřanů, které Sršni rozstříleli vysoce 8:1. Domácí předvedli vskutku výborný zápas. Celou dobu diktovali hru a nedávali soupeři příliš šance. O precizní hře svědčí i to, že ani jednou za zápas nebyli Sršni v oslabení, což se zjevně promítlo na výsledku. Už po první třetině vedli domácí 4:0 z čehož hned tři trefy patřily domácímu kapitánovi Michalovi Hanovi, který za celý zápas dal celkem 4 branky a výrazně tak pomohl k tomuto vysokému vítězství. Celý zápas probíhal v přátelském duchu, nepanovala žádná zbytečná nervozita a oba týmy se chovali velmi sportovně, což není v DNHL úplně zvykem. Sršni tak za jeden víkend mají za sebou dva vítězné zápasy a již nyní se připravují na střetnutí s Trhanovem.

AHC Devils – HC Kanice 6:1 (2:0,2:1,2:0)

Branky domácí:Václav Vávra, David Pauler, Tomáš Paluch, Petr Tauer, Roman Tochor,Lukáš Knický
Branky hosté: Jindřich Bittengl

Ten, kdo dnes přišel na zápas Devils s Kanicemi, určitě nelitoval. Kanice, pohybující se ve druhé polovině tabulky na hranici účasti v PLAY-OFF potřebujíce body jako sůl, nasadily od prvních minut vysoké tempo. Ale ani Devils nezaostávali, zachytili úvodní nástup a do sebevědomého soupeře se pustili se vší parádou. Velkou oporu měli v J .Bejčkovi, který dnes v bráně čaroval a blýskl se několika parádními zákroky. Ďáblové jako by nechávali Kanice vyřádit a pak je vždy zchladili dvěma rychlými brankami. Oba celky vlítly do utkání s obrovským nasazením a hra se přelévala z jedné strany na druhou.V páté minutě se Devils museli bránit v oslabení, které ale úspěšně zvládli.V jedenácté minutě šli Devils do vedení, když se svým prvním gólem zapsal V.Vávra. O minutu později dostal za soupeřovou bránou puk P.Tauer, přihrál před bránu volnému D.Paulerovi a ten střelou po ledě našel skulinku u Pustinovo tyčky. Kanice to nepoložilo, hrál se pořád útočný hokej, ale v této třetině to už žádný gól nepřineslo. Druhou třetinu začaly Kanice opět aktivněji, ale Devils je opět zchladili dvěma góly. Tentokrát během necelé půl minuty. Nejdříve střelu D.Bora vyrazil M. Pustina před L.Knického, ten přihrál T.Paluchovi, který nedal gólmanovi šanci. Ještě v té minutě zařídil vedení 4:0 P.Tauer za asistence P.Váchala. Jedenáct vteřin před koncem druhé třetiny, kdy se Devils už viděli na odpočinku v šatně se podařilo Kanicím snížit na 4:1 Bittenglem. Kanice namlsané úspěchem v závěru druhé třetiny začaly opět aktivněji. Devils ale odpověděli tím nejlepším způsobem, co mohli udělat a to gólem. R.Tochor se zmocnil puku a pěkným gólem od modré vymetl pavučinu soupeřovo brány. Poslední slovo měl L.Knický. Přihrávku od R.Uhlíře, která mu šla na paty, zpracoval v otočce a tu zakončil z mezikruží vítězným gólem na 6:1. Pochvalu si zaslouží nejen obě mužstva, ale i dvojice tachovských rozhodčích. Že utkání mělo šmrnc dokazuje i to, že dvanáct minut před vypršením doby nebyla na ledě už ani noha (brusle).


Ice Barons - HC Pirates 4:1 (0:0,3:0,1:1)

Branky domácí: Plötz, Huber 2, Feiner
Branky hosté: ?

V klidném a férově hraném zápase porazili Ice Barons tým Pirátů 4:1. V první třetině byla hra velmi vyrovnaná a strany se tak měnily za stavu 0:0. Baroni získali ve druhé třetině převahu a třikrát skórovali díky Plötzovi, Huberovi a Feinerovi. Pitáti se trefili pouze jednou. V poslední části potvrdili Ice Barons vedení a upravili konečný stav na 4:1.


16. kolo

HC Nýřany - AHC Devils 2:7 (1:1,0:2,1:4)

Branky domácí: 2xJanouš
Branky hosté: 3xKulhánek, Pauler, Váchal, 2xKnický

HC Pirates Domažlice - HC Old Boys   3 :2  (0:1,3:1,0:0)

Branky domácí: Tomáš Frček, Libor Havlík, Pavel Kurek 
Branky hosté: Jan Nový, Josef Janouš 

Utkání začalo lépe pro Old Boys, kteří nastoupili po vítězném utkání proti Devils téměř v plné sestavě a hlavně hráči Josef Janouš a Jan Nový o sobě dávali vědět. V 10. minutě  Josef Janouš objel branku Pirátů a přihrál volnému Novému a ten se neobtěžován nemýlil – 0:1.  V druhé třetině si oba aktéři vyměnili pozice a Janouš opět zcela volný zvýšil na 0:2. Až tato branka nastartovala Piráty a začali mít převahu. První branku Pirátů vstřelil krásnou střelou pod břevno Tomáš Frček, druhou branku po závaru před Old Boys využil Libor Havlík a bylo srovnáno na 2:2. Třetí branku přidal Pavel Kurek v poslední minutě 2. třetiny.  Ve třetí třetině se hrál hokej nahoru dolu, ovšem bez branek, o to se postarali oba brankáři Zdeněk Tesař a Robert Málek. Utkání mělo velmi slušné tempo a divákům se hokej musel líbit. Hrálo se slušně, téměř bez vyloučení. Utkání s přehledem řídili Krásnický a Benda.


Ice Barons - Rakon B 4:1 (1:0,1:0,2:1)

Branky domácí: Wenzl 3, Heuß
Branky hosté: Skrejval Jan

Asi po 5-ti minutách vstřelil Wutz s číslem 10 první branku Ice Barons. Branka ale nebyla uznána, protože Wutz byl uveden na seznamu pod číslem 9. Hrálo se férově, pohledně a rychle. Asi 3 minuty před konce 1. části stál Faustin od Ice Barons u hrazení. Jeden hráč Rakon B nemohl zabrzdit a projel mezi hrazením a Faustinem, což nezvládl a spadl. Sudí ale potrestali nepochopitelně Faustina 2 minutami za faul. V posledních sekundách 1/3 jel Heuß sám na branku soupeře a skóroval. Ve druhé třetině oba týmy předváděli průměrný výkon. Na konci ale vystřelil Wenzl od modré čáry a zvýšil na 2:0, když se trefil do levého horního rohu. Hned 40 sekund po začátku poslední třetiny zvýšil opět Wenzl už na 3:0. Po 7 minutách snížili Rakon B na 3:1 brankou Skrejvala, ale Baroni vzápětí kontrovali na 4:1, když Wenzl završil svůj hattrick! Těsně před koncem byl soupeřem brutálně faulován Ebenhöch od Baronů. Tento faul byl ale úplně zbytečný, protože hra byla již rozhodnuta. Faulovaly oba týmy, ale hráči Ice Barons byli vylučováni častěji. Při stejných situacích byli trestáni většinou Baroni. škoda, že byli sudí tak jednostranní v neprospěch německých hráčů při trestání nedovolených zákroků!


HC Trhanov – HC Poběžovice 9:3 (3:2,3:1,3:0)

Branky domácí: Beroušek 3, Folda 2, Burcal, Ryneš, Strasser, Linhart
Branky hosté: Prexl, Klíma, Jankovec 

Trhanovští hokejisté chtěli odčinit debakl,který schytali v předchozím zápase po tragickém výkonu od domažlických Devils a do zápasu vstoupili velmi aktivně a po devíti minutách hry vedli už 3-0 a zdálo se,že si v poklidu dokráčí pro důležité body,ale hosté se nevzdávali a po dvou ojedinělých akcích a chybách domácích obránců snížili na rozdíl jediné branky.Ve druhé třetině ale domácí zabrali a třemi brankami v rozmezí 6 minut rozhodli zápas ve svůj prospěch.Poběžovičtí už stihli v poslední minutě druhé třetiny jen snížit na 6-3.V poslední třetině přidali trhanovští zásluhou Berouška ještě další tři branky a zaslouženě tento zápas vyhráli. 

HC Kanice – HC HP Sršni 5:3 (1:1,2:0,2:2)

Branky domácí: Herian Jakub, Špirk Miroslav, Bittengl Jindřich 2, Adámek Petr
Branky hosté: Olbert, Steinberger, Dubský
AHC Panthers – SKP Domažlice 0:11 (0:6,0:2,0:3)

Branky domácí:
Branky hosté: Tomáš Procházka 4, Tomáš Vondrovic 3, Miroslav Krůta, Václav Podestát, Aleš Mazanec, Václav Benda 

V tomto utkání 16. kola se utkali soupeři z opačných příček tabulky, poslední Panthers jako domácí tým a v  aktuální tabulce DNHL druhé SKP. Domácí tým do utkání nastoupil pouze s minimálním možným počtem hráčů,který je stanoven pravidly dnhl pro odehrání zápasu,zatímco tým SKP neponechal nic náhodě a na panteráky vlétl v plné sestavě. Hráči SKP od samého začátku utkání svého soupeře jasně přehrávali a již v první třetině nasázeli panterákům šest branek.Panteráci se v průběhu celého utkání prakticky nedostali do vážnější šance a hráči SKP postupně přidávali další branky a stanovili konečné skóre utkání na 11-0 v jejich prospěch.15. kolo

HC Poběžovice – HC Kanice 2:8 (1:0,1:5,0:3)

Branky domácí: Klíma, Prexl Pavel
Branky hosté: Bittengl 3, Herian Jakub, Pták 2, Herian Lukáš, Altman

HC HP Sršni – AHC Panthers 7:5 (1:1,2:2,4:2)

Branky domácí: Hana 3, Šlais, Mauks, Hartl, Olbert
Branky hosté:  Decker 3, Ticháček, Erhart

SKP Domažlice – Rakon B 2:0 (0:0,2:0,0:0)

Branky domácí: Václav Červený, Jiří Pejsar
Branky hosté:

V tomto utkání nastoupil tým SKP se strážcem svojí svatyně Patrikem Červíčkem proti rezervě domažlického Rakonu, která byla v tomto utkání jednoznačně postavena kolem výtečně chytajícího brankáře Jana Brožovského. Celé utkání bylo sehrané v rychlém tempu, které oba týmy dodržovaly od začátku do konce. Převahu domácího týmu svými přesnými zákroky kryl již zmiňovaný Brožovský, který si svoji "slabou chvilku" vybral v čase 29:30, kdy se přes několik bránících i útočících hráčů trefil domácí obránce Václav Červený přesně do růžku,  nad lapačku jinak výborného Brožovského. Pouze 20 vteřin poté zachytil špatné vyhození hostujících obránců na modré domácí obránce Jiří Pejsar a tvrdou střelou o levou tyč určil konečné skóre utkání.   

HC Trhanov – HC Pirates 3:5 (0:3,1:2,2:0)

Branky domácí: Folda 2, Ryneš
Branky hosté: Tetour 2, Řezníček, Frček, Kaufner L.

Old Boys – AHC Devils 3:1 (0:0,1:0,2:1)

Branky domácí: Miller 3
Branky hosté: Bor 

Jelikož se díky havárii čpavku na zimním stadionu v Domažlicích neodehrálo celé kolo Domažlické NHL, a náhradní termíny mužstvům ze zimáku nikdo nenabídl, rozhodli se soupeři odehrát svůj zápas v Plzni. A nelitovali. Přivítala je příjemně vytopená a plně nasvícená hala s příjemným a usměvavým panem ledařem, který také zinkasoval peníze a nezapomněl poděkovat a zeptat se zda jsme byli spokojeni. Jaký to rozdíl oproti Domažlicím, konečně jsme se cítili jako zákazníci.  Čisté a udržované zázemí, bez známek zatékání,kvalitní led a stejná cena jako v Domažlicích nabudila obě mužstva k podání kvalitního výkonu.Od začátku se hodně bruslilo a hlavně na obou stranách kvalitně bránilo takže první třetina skončila bez branek. Ve druhé třetině se hra přece jen otevřela  a také díky využité přesilovce Millerem se ujali vedení veteráni. Soupeř měl několik možností k vyrovnání ale „dědka“ Tesaře nepřekonal.  Po přestávce zarazil nápor Ďáblů gól ve druhé minutě, kdy opět Miller tečoval nahození Nového a bylo to 2-0. Ďáblové se sice dále snažili útočit, ale dobrá obrana veteránů a výborný brankář Tesař, nedovolili hostům dostat se do kontaktu. Když pak využil přihrávku Volfa ml. opět Miller a završil tak „hatrick“, bylo takřka po zápase. Ke konci utkání ještě ujel po nešťastné chybce obránce David Bor a nájezd proměnil, na první prohře svého mužstva v sezóně  však již nedokázal nic změnit. Fandové obou mužstev ocenili skvělý hokej potleskem a uznání si zasloužili také  plzeňští rozhodčí.


HC Nýřany – Ice Barons 4:5 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté: 


14. kolo

Old Boys – AHC Panthers 7:4 (2:1,3:1,2:2)

Branky domácí: Kobzík 3, Fiala, Hika, Miler, Volf ml.
Branky hosté: Humal, Satra, Ticháček

Jasné utkání, kdy veteráni měli celý zápas trochu navrch, hodně ovlivnily výkony brankářů, kdy „Panterák“ zachraňoval skóre, zatímco Veterán Tesař neměl svůj den a při třech gólech zachyboval. Utkání mělo spád a obě mužstva si pochvalovala minimum vyloučených a úroveń zápasu. Již „tradičně“ nekvalitní led sice způsobil několik nekontrolovaných pádů, ale tentokrát bez zranění hráčů.


AHC Devils – HC Trhanov 13:2 (6:1,3:0,4:1)

Branky domácí: Pavel Váchal 6, David Pauler 3, Lukáš Knický 2, Jan Krčma2
Branky hosté: Tomáš Folda, Petr Beroušek

AHC Devils využili zaváhání SKP a Pirátů a vysokou výhrou 13:2 zvýšili svůj náskok před druhými SKP o 10 bodů a třetími Pirates o 11 bodů. O třináct gólů Devils se postarali čtyři hráči. Šestkrát se trefil P.Váchal a s jednou asistencí si připsal do statistiky sedm bodů. Tři góly přidal D.Pauler plus jednu asistenci. Po dvou gólech J.Krčma se třemi asistencemi a L.Knický (dva góly). Bodovali ještě za asistence R.Kulhánek 3x, R.Tochor 2x, a T.Paluch. Devils nenechali nic náhodě, do zápasu vtrhli jako uragán a po sedmnácti vteřinách pří závaru před bránou šli rychle do vedení. Rozjetí Devils postupně nasázeli další góly a ve dvanácté minutě to bylo už 6:0. V závěru této třetiny se podařilo Trhanovu snížit, ale to bylo z jejich strany na delší čas vše. Druhá třetina začala opět rychlým gólem Devils (15:26). Hrál se rychlý, útočný hokej a diváci se měli na co koukat. Tuto třetinu vyhráli Devils 3:0 a po dvou třetinách vedli 9:1. Na začátku třetí třetiny padl opět rychlý gól, ale tentokrát se radoval Trhanov. Další góly dávali už jen Devils. Celý tento koncert Devils dirigoval odpočívající D.Bor ze střídačky a narůstající skóre se zastavilo na třináctce. Devils tak zaslouženě vyhráli 13:2 a se skórem 96:21 a 42 body vedou po čtrnácti kolech tabulku Dnhl.


Rakon B - HC Poběžovice 5:0 (2:0,1:0,2:0)

Branky domácí: Černý, Číž, Falout, Bouzek 2
Branky hosté:

V chladném nedělním ránu proti sobě nastoupila mužstva z druhé poloviny tabulky. Domácí Rakon chtěl poběžovickým oplatit porážku 5:0 z první části soutěže a do utkání šel s velkým odhodláním. Od začátku si domácí vytvořili tlak, který brzy přetavili v gólovou nadílku. Po celý zápas udával Rakon tempo hry a Poběžovice nepouštěl do žádných vyložených šancí. Odplata se tedy podařila na sto procent a Rakon si zaslouženě odnáší z utkání tři body.

HC Kanice – HC Pirates 2:1 (1:1,0:0,1:0)

Branky domácí: Pták Jaroslav, Špirk Miroslav
Branky hosté:

Hrálo se ve vyrovnaném tempu.

Ice Barons – HC HP Sršni 2:3 (1:1,0:2,0:1) Branky domácí: Heuß, Herrler
Branky hosté: Hana 2, Dubský

Hra začala až alespoň 5 min později. Srsni s 16 muži a Baroni s 12 muži na ledě. Rychlá, tvrdá, ale obvykle velmi fér hra obou týmů. Také nějaký tresty pro týmy. Srsni už šli do 3.46 minuty hrací doby podle gólu Hana s vedení 1-0. 30 Sekund později Baroni skrz Heuße na ledu vyrovnali 1: 1. Srsni byl lepší tým v druhé třetiny a vstřelili 2 góly díky Dubskyho a Hana. Baroni ukázali spoustu bojové snahy ve třetí třetine, ta byla odměněna gólem od Herrlera. Po góle také Srsni dostali Time-out. Páni byli plné touhy a chtěli znovu dát všechno - vyrovnání by pravděpodobně brzy přišlo. Ale pak nepochopitelné pro všechny hráče (hlavně Barony) a pro mnoho diváků, mezi nimiž byl Markus Ackermann, který je prvním starostou z Waldmünchenu. Oficiální zbývajicí herní čas byl stále 5.10 minut - ale hra byla zrušena, protože vjelo sněhové zařízení na hrací plochu. Stížnosti Baronů se nezdařily ( již často). Následující týmy ještě nečekali,nebyl žádný důvod pro hroznou zapojenou hrací dobu. Byl to obrovský podvod akční hry a poctivosti výsledné nerozhodnuté hry - nedostatek sportovního chování, který se tolik krát jen tak neviděl. Spravedlivý a upřímný výsledek hry nelze dosáhnout. Bohužel, Baroni byli dokonce v této hře opět zřejmě v nevýhodě jednostranným a sporném rozhodnutím ze strany rozhodčího.Hráči, fanoušci a diváci si toho vážili, hrát tady v DNHL - však nespravedlivá diskriminace Waldmünchnerů ice barons by nyní mohl být ukončen.

HC Nýřany – SKP Domažlice 3:1 (:,:,:)

Branky domácí: Zahradník, Janouš, Greif
Branky hosté: Tomáš Vondrovic


13. kolo

Old Boys – HC Trhanov 4:2 (3:0,1:2,0:0)

Branky domácí: Skorka 2, Pavlásek, Raška
Branky hosté: Strasser, Kohout

HC Pirates – HC Nýřany 6:0 (3:0,3:0,0:0) Branky domácí:
Branky hosté: 
AHC Panthers – AHC Devils 2:10 (1:3,1:5,0:2) Branky domácí: Decker,Huml
Branky hosté: Kulhánek 2, Knický 2, Pauler, Tauer, Petržík, Kohel, Hůrka, Bor

Ve 13 kole DNHL  tým Panthers narazil na dosud neporažené Devils a od úvodni třetiny se hrál rychlý a svižný hokej. Do vedení šli Devils po vlastní brance Panthers do konce 1. třetiny přidali ještě dvě trefy  po důrazu před bránou Panthers. Panthers korigovali trefou Deckra na 1:3.Ve 2 třetině Devils využili nabídnuté přesilové hry a zajistili si do třetí třetiny náskok 8:2. Do třetí třetiny šli Panteráci s tím aby nedostali tíženou desítku což se jim nepovedlo a Devils jasně vyhráli 2:1.

HC Poběžovice – Ice Barons 1:7 (:1,1:2,0:4) Branky domácí: Lincmajer
Branky hosté: Hofbauer 2, Kolbeck, Feiner 3, Huber

V nedělním utkání proti sobě nastoupily týmy HC Poběžovice a Ice Barons. Od začátku bylo vysoké tempo obou týmů, ale tým Ice Barons byl jednoznačně lepší. Stav utkání otevřel nechytatelnou střelou do víka v čase 3:07 Hofbauer, hráč týmu Ice Barons. V oslabení v čase 21:31 proměnil šanci 5 na 4 Kolbeck, stav utkání 0:2. Ice Barons využili další přesilovku a v čase 29:33 proměnil šanci Feiner. Další přesilovky tentokrát využil tým HC Poběžovice, kdy v čase 29:55 po skvělé nahrávce hráče Klímy vsítil nechytatelnou střelu z voleje kapitán týmu Lincmajer, tím zajistil zároveň jediný gól, který tým HC Poběžovice v tomto zápase vstřelil. Poté již úřadoval jen tým Ice Barons. Slabší chvilky si vybral golman Pavel Sika, kdy v čase 31:17 obdržel Hofbauerovu lacinou branku a v čase 31:32 i Feinerovu. Tím bylo o zápase rozhodnuto, výsledek už jen potvrdil v čase 35:12 Huber. Konečnou tečku za celým zápasem udělal v čase 40:59 Feiner, který stanovil výsledek na 1:7.

HC HP Sršni – Rakon B 3:3 (2:0,1:3,0:0) Branky domácí: Cingroš 2, Hartl
Branky hosté: Černý, Falout, Pivoňka

HC Kanice – SKP Domažlice 3:6 (1:2,2:2,0:2)

Branky domácí: Jaroslav Herian, Miroslav Špirk, Jaroslav Herian ml.
Branky hosté: Tomáš Vondrovic 3, Tomáš Procházka, Václav Podestát, Martin Andrle12. kolo

AHC Devils – Ice Barons 6:0 (1:0,5:0,0:0)

Branky domácí: Jan Krčma 2, David Bor, Václav Bohuslav, Roman Kulhánek, David Pauler
Branky hosté:

V prvním zápase nového roku čekal na Devils houževnatý soupeř Ice Barons. Dal se očekávat rychlý, útoční a tvrdý hokej, na který dohlížela zkušená dvojice rozhodčích – Pavlásek, Krásnický. Od prvních minut se hrál útoční hokej, se šancemi na obou stranách, které ale s přehledem řešili oba gólmani. Jak domácí Hrdlička, tak hostující Liedke. První třetina byla vyrovnaná, ale byli to Devils, kteří se radovali první. A to když při jednom z obléhání soupeřovy branky z levého rohu poslal P. Váchal přihrávku k modré D. Borovi. Ten nejdřív jakoby zaváhal, trochu popojel a potom umístěnou střelou vymetl pavučinu v Liedkeho bráně. Baroni přidali na rychlosti a hned několikrát zahrozili. To už do konce první třetiny zbývalo málo času a Devils svůj jednogólový náskok udrželi. Ve druhé třetině Devils přidali na důraznosti a postupně nasázeli soupeři pět branek. Nejdříve v čase 16:49 při závaru před bránou se od V. Bohuslava odrazil nastřelený puk a ten skončil v bráně. Potom J. Krčma s R. Kulhánkem potrestali malé zranění T. Palucha a využili nabídnutou přesilovku. To zlomilo odpor Baronů, Devils měli více ze hry a o 2 min. později přidal R. Kulhánek za asistence T. Palucha čtvrtý gól. Jednu z dalších přesilovek využil opět J. Krčma, tentokrát za asistence L. Knického tři vteřiny před jejím ukončením. Sérii pěkných gólů ukončil v této třetině D. Pauler po přihrávce R. Kulhánka. Do třetí třetiny šli Devils s šestigólovým náskokem a s cílem nepolevit v nastaveném tempu, nedovolit soupeři ještě zdramatizovat dobře rozjetý zápas a pomoci T.Hrdličkovi vychytat třetí nulu v této sezóně. Devils tuto taktiku splnili a druhou polovinu D nhl odstartovali výhrou 6:0 a po dvanácti kolech jsou na první příčce s plným počtem bodů a skórem 73:17.


AHC Panthers - HC Pirates 0:5 (0:0,0:1,0:4)

Branky domácí:
Branky hosté: Kurek 2x,Tetour 2x,Kaufner

Panteři opět odešli poraženi! V prvním kole druhé poloviny DNHL nastoupili jako domácí tým Panthers proti domažlickým Pirátům. První a následně i druhá třetina zápasu přinesla nečekaně rychlý a bojovný hokej s množstvím šancí na obou stranách,které s velkým přehledem zlikvidovali oba výborně chytající gólmani.Již se zdálo,že týmy odejdou do šaten po skončení druhé třetiny za bezbrankového stavu,ale pirátům se podařilo v samotném závěru vstřelit branku,která jak se později ukázalo jim ,,nalila,, zdravé sebevědomí pro rozhodující část utkání. Panteři si o přestávce udělili několik taktických pokynů a s odhodláním zápas otočit ve svůj prospěch nastoupili do třetí třetiny. Bohužel ihned po jejím zahájení inkasovali dvě laciné branky a zápas byl rozhodnut.Piráti následně přidali další dvě branky a s přehledem si dokráčeli pro zaslouženou výhru a tři body do tabulky.Kaňkou na jinak solidně hraném a již rozhodnutém utkání byl zbytečný atak hráče hostujícího týmu,který vygradoval bitkou o kterou však hráči domácího týmu zájem neprojevili ,narozdíl od hostů,kterých se na ledové ploše objevilo nespočet.Panteráci se spíše soustředili na fair play ukončení zápasu s podáním ruky soupeři,což ne všichni hráči hostí opětovali a raději odešli do šaten!Omluvou-výmluvou jim budiž možná obava z nákazy opět se šířícího chřipkového viru H1N1!Ale jinak,pánové: SLÁVA vítězům,ČEST poraženým!! autor článku: Erhart Václav /AHC Panthers/


HC Trhanov - HC Kanice 3:5 (2:1,0:3,1:1)

Branky domácí: Folda, Beroušek 2
Branky hosté: Bittengl, Špirk, K. Kapitán 2, L. Herian

Do zápasu vstoupili lépe domácí,kteří na svěho soupeře od začátku vyvinuli obrovský tlak a během prvních pěti minut se jim podařilo dvakrát překonat brankáře Pustinu v brance Kanických.Poté si trhanovští vypracovali ještě několik brankových příležitostí,ale na konci třetiny se podařilo hostům z ojedinělé akce snížit na rozdíl jediné branky.Ve druhé třetině domácí kapitulovali hned ve druhé minutě dvě branky a hosté rázem převzali otěže zápasu.Trhanovští se snažili vyrovnat,ale zcela nepochopitelně podcenili závěr druhé třetiny a inkasovali gol v poslední vteřině!!!Tato branka se ukázala jako rozhodující moment zápasu,závěrečnou třetinu si již zkušení hosté s přehledem pohlídali a zaslouženě si připsali tři body do tabulky DNHL.Pro domácí hokejisty by měl být tento zápas poučením,že musejí hrát naplno až do konce a ne si myslet,že jim za stavu 2-0 spadne vítězství do klína!!!

HC Poběžovice – HC HP Sršni  1:2  (0:2,1:0,0:0)

Branky domácí: Klíma
Branky hosté: Milisderfer, Holomoj

Zápas mezi  týmy  HC Poběžovice a  HC HP Sršni Domažlice se hrál ve svižném tempu kde nebylo nouze o šance na obou stranách. Jako první se gólově do utkání zapsal Sršeň Milisderfer a chvilku po něm Holomoj. Ve druhé třetině snížil na 1:2 Klíma. Brankaři obou týmu předvedli kvalitní výkon a proto padli pouze tři góly za celé utkání. Hrálo se bez většího poštu vyloučených než na konci 3.třetiny začal úřadovat rozhodčí Pavlásek a potom se bylo opravdu na co dívat a hlavně hráči Poběžovic se právem mohli cítit poškození což samozřejmě také dali dost hlasitě najevo.


SKP Domažlice - Old Boys Domažlice 5:2 (1:2,1:0, 3:0)

Branky domácí: Martin Andrle 2, Tomáš Procházka, Václav Podestát, Aleš Mazanec
Branky hosté: Jiří Pavlásek, Skorka

Prvních 10 minut utkání bylo ve znamení opatrnosti a oťukávání a bylo znát, že nikdo nechce udělat první chybu. Do utkání lépe vstoupil lépe domácí tým SKP, když se v 10 minutě před bránou nejlépe orientoval Andrle a otevřel skóre utkání. Pak ale hosté góĺy Pavláska v 11 minutě a Skorky ve 12 minutě otočil zápas ve svůj prospěch a domácí tým byl otřesen. Po oddechovém čase domácích a po bouři na domácí střídačce se pokračovalo v zápase. Ve druhé třetině již domácí nedělali tolik chyb a naopak se jim podařilo ve 28 minutě  vyrovnat na 2:2, když se trefil střelou zápěstím Procházka do horního růžku brány soupeře. Do třetí třetiny šel tým SKP s neskromným cílem, že toto utkání vyhraje. Toto naplnil nejprve únikem Podestát, následně svým druhým gólem Andrle a konečný stav upravil za domácí Mazanec. Stínem utkání byla závěrečná šarvátka, pro kterou se zápas nedohrál, když zbývalo odehrát ještě 6 minut.

Rakon B-HC Nýřany 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) - kontumačně 0:5 ve prospěch HC Nýřany - neoprávněný start hráče

Branky domácí: Malý Jaroslav, Hána Jan
Branky hosté:

Do nového roku a druhé části DNHL vstoupili domácí velmi cennou výhrou nad houževnatým soupeřem z Nýřan. Hrál se svižný hokej bez většího počtu vyloučení se šancemi na obou stranách. První se radovali domácí, když po pravé straně krásně pronikl do pásma Jarda Malý, zbavil se obránce, položil si brankáře a poté nádherně zavěsil do prázdé brány. Ve druhé třetině po levé straně unikl Honza Hána a nádherným blafákem vymetl pravý horní růžek nýřanské svatyně. Ve třetí třetině hosté zýšili tlak, ovšem na zvrat v zápase to již nestačilo. Dobrou práci odvedl v domácí brance Martin Fejk, který předvedl pár jistých zákroků a podržel tak svůj tým.


11. kolo

Rakon B - HC Pirates 2:6 (0:2,0:2,2:2)

Branky domácí: Bor Jiří 2
Branky hosté: Kurek Luboš, Řezníček, Tetour, Kaufner Libor, Kalivoda, Steinbrücker

Ice Barons - HC Trhanov 5:3  (3:0,1:2,1:1)

Branky domácí: Heuß, Huber, Feiner, Feiner, Huber
Branky hosté: 

Po 4 minutách vstřelil první branku Heuß za Ice Barons, za dalš2 minuty zvýšil Huber po dobré přihrávce od Heuße na 2:0. Na 3:0 se trefil Feiner 2 minuty před koncem 1. části. Oba týmy hráli dobře a měli také několik šancí. Po 10 minutách snížil Trahnov na 3:1 a za dalšich 30 sekund na 3:2. Feiner z Ice Barons upravil skóre 2 minuty před závěrem 2. třetiny na 4:2. Byla to relativně férová a spravedlivá hra obou týmů. Oba týmy vyvíjeli velký tlak a měli také několik šancí. Gólman Ice Barons chytil hodně střel Trahnova a bylo také hodně vyloučení na obou stranách. Turbulentní konec - hra sem a tam - vyčerpávající. Trahnov odvolali brankáře a hráli v šesti. 18 sekund před koncem vstřelil Huber vítěznou branku - konečný stav: 5:3. Kvalita ledu byla opět špatná a musel se několikrát upravovat, protože hrozilo zranění hráčů.

AHC Panthers - HC Kanice 1:3 (0:0,1:3,0:0)

Branky domácí : Erhart Václav
Branky hosté : Špirk Miroslav,Kapitán Karel, Herian Jaroslav

V dnešním zápase na sebe narazily týmy ze spodních pater tabulky , které dělil rozdíl jediného bodu. Ve vyrovnaném zápase se hrálo ve svižném tempu na nekvalitním ledě,což působilo velké nepříjemnosti při hře. V první třetině kralovali oba gólmani ,kteří pochytali všechny šance útočníku. Ve druhé třetině šli do vedení hosté,ale  po 2 minutách panteráci srovnali skóre. Pak dostali nabídku Panthers v podobě přesilové hry a tato přesilovka rozhodla celý zápas. Po dvou hrubých chybách dali hosté 2 góly ve vlastním oslabení a bylo po zápase! Ve třetí třetině se snažili Panthers stáhnout výsledek ,ale naráželi na dobrou obranu a dobře chytajícího gólmana.   


AHC Devils - HC HP Sršni Domažlice 7:1  (3:0,3:0,1:1)

Branky domácí: Petr Tauer, Radovan Uhlíř, Roman Kulhánek, Tomáš Paluch, Roman Tochor, Lukáš Knický, Pavel Váchal
Branky Hosté: Zbyněk Liška

Poslední celek, který mohl Ďáblům sebrat před vánočně-silvestrovskou pauzou první body, byli Sršni, kteří jsou zatím na páté příčce průběžného pořadí Dnhl. Devils měli Sršňům, kterým se v posledních vzájemných zápasech dařilo víc, co vracet a dala se čekat bitva o každý kousek ledu. To se také vyplnilo a rozhodčí udělili celkem 30 trestných minut. Devils měli jasný cíl – vyhrát jedenáctý zápas v řadě a s plným počtem bodů jít po novém roce do druhé poloviny Dnhl. A začali to plnit hned od úvodních minut. Aktivnějším Ďáblům se to vyplatilo když šli ve čtvrté minutě do vedení 1:0. Z pravého rohu nahrával V.Bohuslav před bránu. Tato nahrávka prošla až k modré k P.Tauerovi a jeho střela doplachtila za záda P.Červíčka. Od této chvíle to začalo na ledě jiskřit a během pěti minut padlo šest vyloučení. Při jednom takovém, museli Devils svůj jednogólový náskok bránit ve třech. Ve čtrnácté minutě hráli Devils přesilovku, kterou zužitkoval R. Uhlíř za asistence T.Palucha a o minutu to bylo ještě veselejší když dvojice R.Kulhánek – D. Bor zařídila vedení 3:0 po první třetině. Druhá třetina napodobovala předešlou,co se týče nasazení i vylučování. Ve 24té minutě padly dva góly během 9sekund a oba do brány Sršňů. Nejdřív T.Palucha, když jeho střelu zpoza brány srazil do vlastní sítě jeden z bránicích hráčů. Druhý hned po vyhraném vhazování J.Krčma zavezl puk a R.Tochor jeho přihrávku s přehledem zužitkoval. Devis byli na koni a jejich tlak vyvrcholil ve 29té minutě gólem L.Knického za vydatné pomoci D.Bora. Ve třetí třetině se gólu dočkali i Sršni a v čase 33:02 snížil z úniku Z.Liška. Devils na to ale odpověděli rychle a P.Váchal po přihrávce V.Bohuslava dával na 7:1. Zbytek zápasu se odehrál v režii obou gólmanů, kteří své týmy podrželi a skóre se již neměnilo. Devils tak zaslouženě vyhráli 7:1 a bez ztráty bodů vévodí první polovině Dnhl.


SKP Domažlice - HC Poběžovice 6:1  (3:0,1:1,2:0)

Branky domácí: Tibor Lenárd 2, Tomáš Vondrovic 2, Josef Hrubý, Václav Podestát
Branky hosté: Hromada

Skóre utkání otevřel domácí Tibor Lenárd, když využil závaru před Sikovo bránou a puk dorazil za jeho záda. Následoval ho Tomáš Vondrovic, který zužitkoval přesnou přihrávku parťáka ze svého útoku Josefa Hrubého. Třetí gól domácích dal tvrdou střelou po ledě z kruhu opět Tibor Lenárd a následně si šel odpočinout na deset minut za šarvátku na trestnou lavici. Tímto skóre první třetina skončila, přičemž domácí tým hosty nepustil prakticky k ničemu. Ve druhé třetině se hra domácích zhoršila, ale přesto domácí Tomáš Vondrovic zvýšil skóre na 4:0. Za hosty korigoval skóre Hromada. Ve třetí třetině tým domácích využil dvě přesilovky a góly Josefa Hrubého a Václava Podestáta bylo stanoveno závěrečné skóre na 6:1. Tým SKP se tak definitivně usadil po první polovině základní části na druhém místě za letošním suverénem souteže AHC Devils. 


10. kolo

Rakon B - Old Boys 2:5  (1:0,0:4,1:1)

Branky domácí: Robert Pivoňka 2
Branky hosté: Kobzík 2, Kupčík, Matoušek, Miller
HC Pirates - HC HP Sršni 4:1  (0:0,3:1,1:0)

Branky domácí: Luboš Kurek, Otto Řezníček, Roman Kaufner, Libor Kaufner
Branky hosté: Michal Hana

Utkání začalo v režii domácích, kteří si od začátku vytvořili tlak proti citelně oslabeným Sršňům. Hra probíhala převážně v třetině hostí, ale Pirátům jakoby zvlhnul střelný prach a třetina skončila bez branek. Do druhé třetiny nastoupili Piráti opět tlakem a již první útok byl brankový po spolupráci Jiří Skala - Luboš Kurek 1:0. Piráti se po gólu zklidnili a na ledě to bylo poznat. Střelou téměř z brankové čáry na 2:0 zvyšoval Otto Řezníček. Po této brance Piráti zvolnili a Sršni po krásné hokejové akci, při které Michal Hana projel celé hřiště a zavěsil snížili na 2:1. Do konce třetiny ještě zvýšil Roman Kaufner na 3:1. Ve třetí třetině si Piráti již vedení v klidu pohlídali a podařilo se jim ještě prudkou střelou Libora Kaufnera od modré zvýšit na 4:1. Utkání řídil s přehledem Konopík a Raška.


AHC Devils - HC Poběžovice 7:0  (1:0,6:0,:) - utkání ukončeno po 2. třetině

Branky domácí: Jan Krčma 3, Václav Bohuslav 2, Lukáš Knický, Radovan Uhlíř
Branky hosté:

Zápas AHC Devils vs HC Poběžovice byl v ohrožení a hrozilo, že bude kontumován. Hráčům Poběžovic se do utkání asi moc nechtělo a sešlo se jich málo. Po dohodě se nakonec přeci jenom hrálo, ale byly odehrány jenom dvě třetiny.  Devils se bez tří hráčů základní sestavy (Kulhánek,Pauler, Paluch) pustili do utkání ve vlažném tempu a hrstku Poběžovických hráčů jako by šetřili. Ale bylo to tím, že nebyla ta správná motivace. Soupeř ještě plný síly dobře bránil, jejich gólman skvěle chytal a několikrát nebezpečně ohrozil V. Horna v bráně Devils. V této třetině padl jediný gól z hole J.Krčmy za asistence P.Váchala.  Teprve ve druhé třetině Devils zařadili na větší rychlost a postupně nasázeli soupeři šest gólů. Odstartoval to R.Uhlíř, potom přidal V.Bohuslav dělovkou od modré a po chvíli ještě jeden po přihrávce P.Tauera. J .Krčma k prvnímu gólu z první třetiny přidal ještě dva góly v této třetině a bylo to 7:0.  Do třetí třetiny už soupeř z Poběžovic nenastoupil, a tak Devils šli na led poděkovat svým fanouškům a bylo po zápase. Výsledek byl na konec uznán a Devils si mohli připsat třicátý bod a třetí zápas bez obdrženého gólu.   


HC Trhanov - AHC Panthers 10:4  (5:0,3:2,2:2)

Branky domácí: Petr Beroušek 3, Martin Burcal 3, Jan Beneš 2, Jan Strasser, Ondřej Linhart
Branky hosté: Decker, Huml, Ticháček 2

HC Kanice - HC Nýřany 2:2  (2:0,0:0,0:2)

Branky domácí: Adámek Petr, Herian Jaroslav st.
Branky hosté: Mrázek, Zámečník

Zápas se odehrával ve vyrovnaném tempu.

SKP Domažlice - Ice Barons 4:4  (2:2,2:2,0:0)

Branky domácí: Lenárd, Krásnický, Benda, Vondrovic
Branky hosté: Hofbauer 3, Huber


9. kolo


HC Poběžovice - HC Nýřany 2:2  (1:0,1:0,0:2)

Branky domácí: Klíma, Hromada
Branky hosté: Polívka, Januš


Old Boys - HC Kanice 9:3  (3:1,3:2,3:0)

Branky domácí:
Branky hosté:

Opět pouze v deseti mužích nastoupili veteráni proti na tři pětka hrajícímu soupeři, který sice na „dědky“ vlétl jako uragán, ale první gól vstřelil za veterány Kupčík a zahájil tak svoje gólové představení, kterým v podstatě rozhodl utkání. Kanicím se povedlo vyrovnat v sedmé minutě, když po samostatné akci skóroval Pták Martin. Rovnou po buli se podařolo veteránům zvýšit a za další tři minuty už to bylo 3-1, když góly vstřelili Nový a Miller. Na konci první třetiny se zranil kapitán „dědků“ Fiala a dále mužstvo pokračovalo jen v devíti.Ve vyrovnané druhé třetině se hrálo nahoru a dolů a veteráni inkasovali pouze dvakrát, díky tentokrát výborně chytajícímu Tesařovi a podařilo se jim dát tři góly, kdy dva dal opět Kupčík a jeden Nový.Za Kanice skórovali Špirk Miroslav a Jakub Herian. Ve třetí třetině Kanice útočili ve snaze zvrátit utkání a logicky nechali otevřená vrátka pro brejky veteránů a v ten den famózní Kupčík proměnil tři ze čtyř brejků a „bylo vymalováno“. Po desítce pro Nového uhrálo mužstvo „dědků“ v klidů tak dlouho očekávané vítězství. Výsledek vypadá sice divoce, ale pouze opticky, hra byla vcelku vyrovnaná a férová bez velkých faulů.


HC Trhanov - Rakon B 7:1  (3:0,2:0,2:1)

Branky domácí: Beroušek 2, Burcal 2, Strasser, Folda, Řezníček
Branky hosté: Bor

Domácí začali zápas velkým tlakem, hosté měli obrovské problémy s rychlými útočníky trhanovských a již po deseti minutách hry svítilo na ukazateli skore 3-0.Ani ve druhé třetině se obraz hry nezměnil,skore neustále narůstalo a hosté se často zachraňovali jen za cenu zakázaného uvolnění.Do poslední třetiny se tak nastupovalo za stavu 5-0,ale během prvních pěti minut závěrečné třetiny přidali domácí další dva zásahy a hostům se podařilo vstřelit branku a sebrat trhanovskému brankáři Vondrovicovi nulu až těsně před koncem zápasu.Trhanov sehrál v letošní sezoně prozatím nejpovedenější zápas a od ještě většího přídělu zachránil hosty jen výborně chytající brankář Kadlec.


AHC Devils - HC Pirates 4:0  (1:0,2:0,1:0)

Branky domácí: Roman Kulhánek 2, Jan Krčma, David Bor
Branky hosté:

Ve třetím zápase devátého kola na sebe narazily celky Ďáblů a Pirátů. Piráti mají letošní sezónu dobře rozjetou a po minulé remíze s SKP chtěli nějaký ten bodík urvat i s týmem Devils. Od prvních minut Piráti narušovali útoky Devils častým vyhazováním puku a hra se kouskovala. Potom se ale hra rozjela a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Chvíli měli navrch Piráti, pak zase Devils. Ve 12. min se utrhnul D. Pauler, objel bránu a z levého kruhu přihrál R. Kulhánkovi před bránu a ten nedal R. Málkovi žádnou šanci. Devils měli ještě šanci svůj náskok zvýšit v přesilovce, ale toho nevyužili. Do druhé třetiny šli Devils s jednogólovým náskokem a s odhodláním ještě nějaký ten gól přidat. Piráti ale také nezaháleli a nebezpečně ohrožovali T. Hrdličku v bráně Devils. Piráti ve snaze vyrovnat zapomínali na obranu a během krátké doby měl J. Krčma 2x možnost skórovat z nájezdů, avšak R. Málek oba nájezdy vychytal. Po chvíli poslal P. Váchal J. Krčmu na třetí pokus a ten se tentokrát nemýlil. Devils se dostali do herní pohody, dobře bránili a minutu před úpravou ledu zvyšoval R. Kulhánek za asistence D. Kohela na 3:0 pro Devils. Třetí třetina pokračovala v nastaveném tempu, oba celky měly šance, ale jak R. Málek, tak T. Hrdlička s přehledem zasahovali. 7 min před koncem se ještě prosadil D. Bor, kterému asistoval J. Krčma a o zápase bylo definitivně rozhodnuto. R. Kulhánek mohl ještě při závaru před bránou skórovat, jenže R. Málek všechny jeho střely zlikvidoval ( 5 nebo 6 ). Devils se v závěru soustředili na obranu a pomoci T. Hrdličkovi k udržení čistého konta a vychytání druhé nuly v této sezóně. To se nakonec povedlo, i když Piráti měli v závěru výhodu přesilovky. Zápas byl vyrovnaný, bez většího počtu vyloučených. Při závěrečném podávání rukou měl jeden z bývalých spoluhráčů ( dnes hrající za Piráty ) tak na spěch, že na tuto tradici asi zapomněl.

HC HP Sršni Domažlice - SKP Domažlice 4:7  (0:3,2:1,2:3)

Branky domácí: Steinberger 2, Sloup, Dubský
Branky hosté: Lenárd 2, Vondrovic 2, Krůta, Podestát, Andrle

Sobotní odpolední zápas, kdy nastoupili HC HP Sršni opět jako domácí mužstvo, tentokrát proti SKP Domažlice, neskončil zrovna radostně pro domácí celek. Oba týmy se snažili bojovat co nejvíc to šlo. Bohužel velký podíl na výsledku mělo zřejmě štěstí. Přesto, že SKP vytvářelo od začátku větší tlak, tak gólové šance byly na obou stranách skoro vyrovnané. Ovšem SKP svých šancí lépe využilo a tak v první třetině během pěti minut přišla pro domácí celek dost studená sprcha v podobě tří inkasovaných branek, na kterých se nejprve v deváté minutě podílel Krůta. Poté následovala dělovka Lenárda. A konečné skóre pro první třetinu upravil ještě Podestát. Stav zápasu byl pro Sršně po první třetině značně nepříznivý 3:0 V druhé třetině se tempo zápasu nijak nezměnilo a tak byla k vidění stále pro diváky atraktivní hra. V šesté minutě ještě navýšil náskok hostí Vondrovic a SKP tím vedlo už 4:0. O první gól domácích se postaral Steinberger, který využil toho, když gólmanovi hostů po zákroku vypadl puk, a ten mu mezi nohama dorazil do sítě. Druhý gól měl na svědomí opět Steinberger, když tentokrát odražený kotouč sklepl ze vzduchu brankářovi Červíčkovi za záda. Do kabin se tedy oba týmy odebrali za stavu 4:2 pro hosty. Ve třetí třetině chtěli Sršni skóre srovnat a tak už od začátku co nejvíc tlačili, což přineslo už po čtyřiceti vteřinách úspěch, když Jiří Sloup z dálky vystřelil na brankáře, který nezvládl střelu zpracovat a puk mu přepadl přes rameno za brankovou čáru. Sršni tak stáhli náskok SKP na rozdíl jednoho gólu čímž se nálada na domácí střídačce znatelně zlepšila. O to větší zklamání poté bylo, když se hostím povedlo v 33. minutě zápasu opět skórovat a o dvě minuty déle ještě navyšoval Vondrovic na 6:3. Sršni boj ještě ale nevzdávali a dál bojovali. Z toho vytěžil ještě malou jiskřičku naděje Jiří Dubský, který svým gólem snížil náskok hostí na rozdíl dvou branek. Ovšem poslední slovo měli opět hráči týmu SKP, když šest sekund před koncem zápasu potvrdil vítězství týmu SKP Domažlice Anderle, který ujel bránicím hráčů a po samostatném nájezdu určil konečné skóre mezi SKP Domažlice a HC HP Sršni Domažlice na 7:4.


Ice Barons - AHC Panthers 8:4  (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:


8. kolo


Rakon B - AHC Devils 0:1  (0:1,0:0,0:0)

Branky domácí:
Branky hosté: Váchal

Z pohledu domácího týmu šlo o velice povedený zápas, i když výsledek toto tvrzení poněkud vyvrací. Domácí se do zápasu vrhli s odhodláním nedarovat ďáblům ani centimetr ledu zadarmo. Hosté zpočátku jakoby vyčkávali na to, s jakou hrou se Rakon B představí. Domácí pečlivě střežili svou „modrou“ a úspěšně bořili šance Devils již v zárodku a díky tomu se hosté nemohli dostat do svého obvyklého tempa, naopak několikrát zahrozil Rakon před hostujícím brankářem. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a po jednom ze závarů v obraném pásmu domácích se ranou od modré po nešťastné teči domácího hráče trefil Váchal. Tento gól se nakonec ukázal jako rozdílový Jak již zaznělo v úvodu, pěkný zápas s minimem vyloučených.


HC HP Sršni - Old Boys 5:4  (1:2,3:1,1:1)

Branky domácí: Hana 2, Minařík, Milisderfer, Podpleský
Branky hosté: Kupčík 2,Kobzík, Miler 

V nedělním zápase DNHL od 18:00 proti sobě nastoupili týmy Old Lucky Boys a HC HP Sršni, kteří opět nastupovali v roli domácího týmu. Už před začátkem zápasu bylo v šatně domácích patrné, že do zápasu vstupují s velkým respektem. Z toho důvodu Sršni zvolili spíše defenzivní taktiku. Svojí roli ovšem hrál fakt, že domácím chyběli klíčoví hráči, ať ze zdravotních nebo jiných důvodů. Proto za Sršně byli povoláni i hráči, kteří do zápasů příliš často nevstupují. Skoré zápasu otevřeli v šesté minutě hosté, za které skóroval Kobzík. Jeho střelu, kvůli zacloněnému výhledu, domácí gólman Patrik Červíček nemohl včas vidět a tak puk skončil za jeho zády. Sršni ale blesku rychle odpověděli v podání Pavla Minaříka, který zpoza brány nahodil puk na gólmana hostí a tomu propadl puk za záda. Další gól přišel v desáté minutě, kdy poslal hosty opět do vedení Kupčík. První třetina tak skončila za stavu 2:1 pro Old Lucky Boys. V druhé třetině se opět obě mužstva snažila nepouštět do riskantních akcí, které by mohli znamenat pro soupeře možnost „brejku“ v přečíslení. Hra se zdála vyrovnaná i přesto, že Sršni trávili v pásmu soupeře více času. V jednom momentu Miloslav Miller ujel, do té doby útočícím Sršňům a prudkou střelou překonal bránícího hráče a brankáře domácích. Stav v tu chvíli byl pro Sršně nepříznivý 3:1. S tím se ale domácí kapitán Michal Hana nechtěl evidentně smířit a díky jeho průbojnosti získávali Sršni převahu nad soupeřem. Právě i kapitán domácích zařídil snížení náskoku soupeře v devatenácté minutě zápasu po asistenci Davida Podpleského. A byl to znovu Michal Hana, který zařídil srovnání skóre po vlastní sólové akci. Poté o minutu déle dostal Sršně do vedení Pavel Rojt, který se dokázal u mantinelu protáhnout s pukem přes bránícího hráče až k bráně soupeře, kde backhandem zasunul puk pod padajícího brankáře. Sršni tak po druhé třetině vedli 4:3. Ve třetí třetině se domácí rozhodli současný stav udržet. Proto se nepouštěli příliš do útoku a raději si hájili střed hřiště. Bohužel i tak si Old boys našli v obraně domácích skulinku, která jim přinesla srovnání stavu na 4:4. Sršni se ale nechtěli spokojit s remízou a tak se soupeře snažili co nejvíc tlačit do obraného pásma. Už to skoro vypadalo, že hosté vyrovnaný stav uhájí, když necelé dvě minuty před koncem zápasu se v místě mezi kruhy dostal k puku Antonín Steinberger, který lehčí střelou nahodil kotouč do brankoviště, kde už byl připravený David Milisderfer a ten doražením kotouče do brány hostů zařídil vítězný gól pro Sršně. Na opětovné srovnání Old Lucky Boys už neměli dost času a tak vítězství slavili Sršni za stavu 5:4.

Ice Barons - HC Kanice 4:3  (?:?,?:?,?:?)

Branky domácí: Heuß, Feiner, Feiner, Huber
Branky hosté: ???

V neděli pro sebe rozhodli vzrušující hru hokejisté Ice Barons (s 12-ti hráči) až v posledních sekundách zápasu. Kanice (s 16-ti hráči) od začátku tlačili a hráli velmi rychle. Přesto mohli jít Ice Barons poprvé do šaten za stavu 3:0. Ve druhé třetině Kanice srovnali na 3:3. Především v poslední třetině se hrálo velmi svižně a vášnivě, což mělo za následek hodně vyloučení na obou stranách. Oba týmy se rvaly o vítězství! Šance byly měli obě strany! Vítěznou branku zaznamenali 33 sekund a vyhráli utkání 4:3. Tvrdá hra obou mužstev se po většinu zápasu pohybovala v rámci fair play díky dobrému výkonu obou sudích.

HC Trhanov - HC Nýřany 4:3  (2:1,1:1,1:1)

Branky domácí: Beroušek 3, Řezníček
Branky hosté: Mrázek, Polívka, Monsberger

Domácí hokejisté šli do zápasu s vědomím,že po dvou porážkách musí naplno bodovat a hned v první minutě se jim podařilo skorovat zásluhou Řezníčka.Jenže ihned po vhazování,než se trhanovští rozkoukali bylo vyrovnáno a začínalo se od znova.Nýřanští hokejisté dobře bránili a domácím se podařilo vstřelit branku až ve 13 minutě,kdy se se štěstím prosadil Beroušek.Od druhé třetiny byli domácí jasně lepším týmem a hosty držel jen výborně chytající brankář a do listiny střelců se tak za domácí zapsal znovu jen Beroušek.Hostům se ale z ojedinělého protiútoku podařilo znovu snížit a do kabin se šlo za stavu 3-2.Ve třetí třetině byla převaha Trhanova ještě výraznější a když ve 40 minutě dovršil Beroušek svůj hattrick,zdálo se být rozhodnuto.Jenže hosté tři minuty před koncem zápasu znovu překonali  golmana Trhanova Vondrovice a schylovalo se k dramatu,ale domácí už si konec zápasu pohlídali a zaslouženě naplno bodovali.

SKP Domažlice - HC Pirates 1:1  (0:0,0:0,1:1)

Branky domácí: Tomáš Procházka
Branky hosté: Libor Kaufner

V 8. kole DNHL se střetly dva týmy z přední části tabulky. Do první třetiny hráči SKP nastoupili s doměním, že vše půjde samo, ale dostávali se naopak pod tlak. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale žádné z mužstev nedokázalo skórovat. Ve třetí třetině se diváci dočkali změny skóre, když se po nepozornosti obrany SKP trefil Kaufner. Mužstvo SKP dokázalo odpovědět, když se před brankářem nejlépe zorientoval Procházka a srovnal stav utkání. Ke konci utkání dostal hráč Pirátů Řezníček osobní trest, jinak se utkání neslo v poklidném duchu. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží oba gólmani.


AHC Panthers - HC Poběžovice 3:3  (0:1,1:2,2:0)

Branky domácí: Huml Jiří 2, Prach Jan
Branky hosté: Klíma Miroslav, Hromada Zdeněk, Kučera František

V 8. kole DNHL na sebe narazily AHC Panthers a HC Poběžovice. Celé utkání se hrálo ve svižném tempu a v první třetině padla jedna branka a to z hokejky hráče hostů Klímy při ponechané výhodě po faulu domácích panteráků. Ve druhé třetině přidali hosté další dvě branky a již se zdálo že je po zápase. Panthers do konce druhé třetiny snížili na 1:3 a do třetí třetiny nastoupili s odhodláním zápas srovnat. Což se jim do 9 minuty třetí třetiny moc nedařilo až po individuální akci Humla, který dal svůj  druhý gol v zápase . Panthers stáhli hru na dvě pětky a snažili se o vyrovnání, které přišlo při závěrečné hře bez brankáře 46 vteřin před koncem zápasu. Obrat byl na dosah ,ale časomíra byla proti a branka ,kterou dali Panthers asi 1 vteřinu po skončení hrací doby již nebyla správně rozhodčími uznána.V celém zápase bylo uděleno jen pět menších trestů,což svědčí o tom,že utkání proběhlo v duchu fair-play.Pochvala směřuje i oběma sudím,kteří utkání odřídili s přehledem.7. kolo


Old Boys - Ice Barons 2:6  (1:1,0:2,1:3)

Branky domácí: ???
Branky hosté: ???

Tristní sestava veteránů, způsobená epidemií chřipky a zraněními, nastoupila proti kompletnímu mužstvu Baronů a po brejku Kobzíka vedla rychle 1-0.Dlouho poté udrželi „Dědkové“ se soupeřem krok, když výborně chytající Tesař pochytal šance soupeře a tomu se podařilo pouze Fronkem skorovat z dorážky a vyrovnat.Na začátku druhé třetiny veteráni začali tlačit, ale dva rychlé brejky jejich tlak vytrestali a běhemdvaceti vteřin to bylo 1-3. Skórovali Kolbeck a Heu3.Po odpočinku v kabinách se začal hrát hokej nahoru a dolů a veteráni už jen v devíti hráčích, Volfovi se zlomil nůž na brusli, sice Barony tlačili, nedařilo se jim však překonat výborného gólmana hostů. Dědkům se podařilo snížit brankou Levičky, inkasovali však z protiútoků a tak výsledné skóre narostlo na 2-6, když za Němce skórovali Heu3, Hofbauer a Plötz. Hrál se rychlý a korektní hokej díky oběma mužstvům a dobrému výkonu rozhodčíchBendy a Krásnického.


AHC Devils - SKP Domažlice 5:2  (2:1,2:1,1:0)

Branky domácí: Tomáš Petržík 2, David Bor 2, David Pauler
Branky Hosté: Martin Andrle, Václav Podestát

Vyvrcholením sobotních zápasů a lákadlem 7. kola Dnhl byl souboj dvou dosud neporažených týmů AHC Devils a HC SKP. Oba celky podávají v této sezóně vyrovnané výkony a pořadí v tabulce určovalo skóre, které bylo lepší pro SKP. Aby se Ďáblové vyhoupli do čela tabulky, museli i za absence dvou svých střelců ( J. Krčma, P. Váchal ) a marodícího T. Palucha podat nejen 100% výkon, ale i kázeň a nenechat se zbytečně vylučovat. Když s k tomu přidá J. Bejček v bráně, tak šance tu byla. Devils šli za svým cílem a hned od prvních minut ohrožovali Kadlece v bráně SKP, ale i soupeř nebezpečně útočil a Bejček se v bráně nenudil. Ve 4 min. střelou k levé tyči poslal T. Petržík po přihrávce J. Hůrky Devils do vedení a stadion poprvé ohlušil buben a radost věrných fanoušků. A když se k tomu přidal D. Bor ( T. Petržík ), po využité přesilovce, tak se pomalu ukazovalo, kdo bude v tomto zápase pánem. SKP ale snížilo, když se po závaru před bránou dostal k puku M. Andrle a bylo to jen o gól. Druhá třetina pokračovala ve stejném nasazení, byli to ale opět Devils, kteří se radovali po střele D. Bora od modré, kterou ještě tečoval jeden z bránících hráčů. Po třech min. ale SKP snížilo na rozdíl jedné branky ( Podestát ). Hra se začala kouskovat, prodlužovat častým opravováním ledu a brány, která špatně držela na svém místě. Devils ale opět uklidnil T. Petržík, kterému se dařilo, a dvěma góly a jednou asistencí byl nejúspěšnější v bodování. Do závěrečné třetiny šli Devils s odhodláním dovést toto utkání do vítězného konce, pokračovat v daném nasazení a dát ještě nějaký gól. To se jim podařilo 7 min. před koncem, kdy gól D. Paulerovi naservíroval R. Kulhánek. Na to už ale SKP nedokázalo odpovědět a Devils po výborně sehraném zápasu celého týmu vyhráli 5:2. S plným počtem bodů se posunuli do čela tabulky Dnhl.


HC Poběžovice - HC Pirates 2:3  (0:0,1:1,1:2)

Branky domácí: Klíma, Kučera
Branky hosté: Steinbrücker, Pechač, Císler

Zápas Poběžovic s Piráty byl hned od začátku v rychlém tempu. První gól ale padl až ve druhé třetině do sítě Poběžovic. Domácí ale dokázali za chvíli odpovědět a druhá třetina skončila opět s vyrovnaným skóre. V průběhu třetí třetiny se tempo ještě vystupňovalo a snaha obou týmů vyhrát se projevila i na obsazenosti trestné lavice. Piráti odskočili o dva góly a domácí už stihli jen snížit na konečných 2:3.

HC HP Sršni Domažlice - HC Trhanov 5:2  (1:0,3:1,1:1)

Branky domácí: Jonáš Hartl, Martin Cingroš, Jiří Dubský,Antonín Steinberger,David Millisderfer
Branky hosté: Beroušek, Strasser

V sobotu opět pokračovala série zápasu domažlické NHL. V odpoledním zápase, od dvou hodin, proti sobě nastoupili celky týmů HC HP Sršni Domažlice a HC Trhanov. Sršni, kteří byli zároveň domácím mužstvem tohoto zápasu, nastupovali s vědomím, že nesmějí soupeře podcenit. Už od úvodní buly se domácí pustili s vervou do hry a soupeře prakticky nepustili z obranného pásma. Už na úvod zápasu, ve třetí minutě první třetiny, prostřelil hostujícího brankáře Jonáš Hartl po asistenci Michala Hany. Po zbytek třetiny si Sršni udrželi tempo a soupeři nedávali příliš prostor. Ovšem ke konci třetiny domácí přišli o obránce Davida Kláska, kterému se nelíbilo rozhodnutí sudích o faulu, a nesportovním chováním si vysloužil trest do konce zápasu. Na začátku druhé třetiny přišla další sporná situace, když Jiří Dubský, spíše šťastnou střelou, dopravil puk za záda hostujícího brankáře, který měl zcela zakrytý výhled. Branka bohužel nebyla uznána z administrativních důvodů, protože střelec neměl v soupisce k zápasu u jména uvedené číslo dresu. Po tomto zklamání přišlo další v podobě inkasovaného gólu, kdy hostující útočník Petr Beroušek dopravil puk za záda Patrika Červíčka, kterému puk smolně propadl za brankovou čáru. Sršni na odpověď ale nečekali příliš dlouho. V páté minutě druhé třetiny vstřelil Martin Cingroš branku prudkou střelou z místa mezi kruhy a dostal svůj tým opět do vedení. Poté na 3:1 zvýšil opět Jiří Dubský, kterému už tentokrát byla branka uznána. V deváté minutě druhé třetiny náskok navýšil ještě Antonín Steinberger, který využil tlaku před bránou soupeře a odražený puk od betonu gólmana vsítil do odkryté části brány. Druhou třetinu jasně ovládli Sršni, kteří si neustále vytvářeli spoustu šancí. Do kabin odcházela obě mužstva za stavu 4:1 pro domácí. Třetí třetina nebyla už zdaleka tak jednoznačná jako předchozí část zápasu. Sršni si chtěli udržet náskok a Trhanovští rozhodně nebyli smířeni s výsledkem. Na ledě atmosféra začala houstnout. Hra se přelévala z jedné strany kluziště na druhou. Byla patrná značná nervozita některých hráčů. Bohužel bylo k vidění i více faulů, některých i poměrně zákeřných. Po jedné ostré srážce zůstal na ledě v bolestech ležet domácí útočník Aleš Wirt, musel opustit hrací plochu a posléze byl dopraven do nemocnice kvůli zranění ramene. Zákrok byl ovšem rozhodčími posouzen jako čistý a tak hra pokračovala dál. Hosté si vytvářeli více šancí a jedné takové využil Jan Strasser a snížil náskok Sršňů na 4:2. V polovině třetiny ale ještě poupravil skóre ve prospěch domácích David Milisderfer, který dobře najetý před soupeřovou bránou získal přesnou přihrávku od Jiřího Dubského a pohodlně zvýšil na 5:2. Do konce zápasu tempo hry sice nepolevilo, ale nic zásadního se už nestalo. A tak Sršni mohli jít do kabin s hřejivým pocitem z vítězného zápasu.

Rakon B- HC Kanice 9:1  (5:0,2:0,2:1)

Branky domácí: Černý 2, Holomoj 2, Varga 2, Bor, Bouzek, Hickl
Branky hosté: Herian

V sedmém kole DNHL se utkali domácí Rakon B s Kanicemi, kteří nastoupili do začátku zápasu se sedmi hráči v poli a bez brankáře. Utkání však bez problémů začalo, hráči Kanic se postupně začali scházet a v páté minutě naskočil do hry dokonce i gólman hostí. Utkání mělo rychlý spád a celkem jednoznačný průběh. Hrál se rychlý hokej s množstvím šancí na obou stranách, ovšem z gólů se radovali většinou domácí.

HC Nýřany - AHC Panthers 0:5  (:,:,:)

Branky domácí: ???
Branky hosté: ????


6. kolo

HC Poběžovice - Old Boys 3:1  (1:0,2:0,0:1)

Branky domácí: Klíma, Pekár, Vávra
Branky hosté: Matoušek

Utkání Old Boys Domažlice s týmem Poběžovic začalo lépe pro domácí, kdy přesnou střelou Poběžovický Klíma překonal brankáře Old Boys. Druhý a třetí gól Poběžovic přidali Pekár a Vávra a bylo jasné, že utkání je jednostrannou záležitostí pro Poběžovice. Jediným střelcem Old Boys byl hostující  Matoušek. Hlavním důvodem výhry byl skvěle chytající Poběžovický gólman  Pavel Sika. Utkáni se hrálo bez většího počtu vyloučených a pochvala putuje i rozhodčím, kteří dnes předvedli kvalitní výkon.


HC Kanice - AHC Devils 2:5  (:,:,:)

Branky domácí: ???
Branky hosté: ???


HC Trhanov - SKP Domažlice 1:5  (1:3,0:1,0:1)

Branky domácí: Jan Řezníček
Branky hosté: Tomáš Procházka 2, Václav Benda, Václav Podestát, Josef Hrubý

V utkání 6.kola DNHL hostil oslabený Trhanov, který do zápasu nastoupil bez svých klíčových útočníků a pouze se třemi obránci, v letošní sezoně zatím suverénní tým SKP Domažlice. Favorizovaní hosté se hned v první třetině dostali do tříbrankového vedení, na což ještě ke konci třetiny dokázali trhanovští golově reagovat, ale to bylo z jejich strany vše a v dalším průběhu zápasu se jim golmana SKP již překonat nepodařilo, i když si vytvořili pár slibných golových šancí, naopak do konce zápasu ještě dvakrát inkasovali a tak všechny tři body ze zápasu brali hosté.


HC Pirates - Ice Barons 4:2  (1:0,2:1,1:1)

Branky domácí: Petr Pechač, Libor Havlík, Luboš Kurek, Jaroslav Tetour
Branky hosté: Benedikt Hofbauer, Alexander Herrler

Domácí začali lépe a oslabení Baroni se od začátku museli bránit. První branku Pirátů vsítil Petr Pechač střelou přes obránce. Tím první třetina skončila. Do druhé třetiny Baroni vstoupili tlakem a dostali se do několika samostatných nájezdů, které však skončily na brankáři domácích. Při přesilovce Pirátů se podařilo zvýšit náskok na 2:0 krásnou střelou Libora Havlíka. Baroni vzápětí snížili po samostatném nájezdu Benedikta Hofbauera a Piráti kontrovali brankou Luboše Kurka. Ve třetí třetině byl hokej nahoru dolu a oba celky vstřelily po jedné brance. Za Piráty vsítil Jaroslav Tetour a za Barony Alexander Herrler.


HC Nýřany - HC HP Sršni Domažlice 2:3  (0:1,1:1,1:1)

Branky domácí: Zahradník, Mrázek
Branky hosté: J.Sloup, Pojar, Hana M.


AHC Panthers - Rakon B 0:4  (0:3,0:0,0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Stingl Jiří, Číž Tomáš, Holomoj David, Hickl David

V 6. kole DNHL na sebe narazily AHC Panthers a Rakon B. Celé utkání se hrálo ve svižném tempu a rozhodla první třetina, ve které Rakon po hrubých chybách Pantherů vstřelil 3 góly. V druhé třetině se Panthers snažili o s korigování výsledku, ale naráželi na dobrou obranu a dobře chytajícího gólmana Rakonu.V třetí třetině po chybě Panthers Rakon přidal 4 gól a bylo po zápase. Celé utkání proběhlo v duchu fair-play a naplnilo motto DNHL. Velkou měrou se na tom podíleli oba tachovští arbitři.5. kolo

Old Boys - HC Pirates 7:3  (3:0,2:0,2:3)

Branky domácí:
Branky hosté:

V plné palbě nastoupivší Piráti zřejmě podcenili nemocemi zužovanou sestavu veteránů a než se stačili rozbruslit, prohrávali po chybě v obraně gólem Kupčíka z druhé minuty. Ani pak se jejich hra nezvedla a jen díky Málkovi v brance se skóre začalo navyšovat až v minutě desáté a jedenácté, kdy skóroval opět Kupčík a posléze Pavlásek.  Ani po poradě na střídačce Pirátů v průběhu přestávce se hra hostů nelepšila a „dědkové“ klidnou hrou ovládali kluziště a ke konci třetiny přidali góly Miller a Němec.  Stav 5-0 byl hrozivý a z kabiny Pirátů byla o přestávce slyšet velká nespokojenost.Také po vstupu na led se konečně Piráti vybičovali k lepšímu výkonu a vznikla přestřelka na obou stranách, kdy brankáři spoustu šancí vychytali, ale přesto padlo pět gólů. Na straně veteránů skóroval dvakrát Kobzík, za soupeře Libor Kaufner, Havlík a Pechač.  Korektně hrané utkání přineslo jen několik vyloučených na obou stranách a potěšil také dobrá výkon rozhodčích Bendy a Krásnického.


SKP Domažlice - AHC Panthers 9:1  (3:0,3:0,3:1)

Branky domácí: Václav Benda 3, Václav Červený 2, Tibor Lenárd 2, Martin Andrle, Petr Váchal
Branky hosté: Václav Erhart

V tomto utkání 5. kola se utkali soupeři z opačných příček tabulky, první SKP a předposlední Panthers. Domácí tým do utkání vstoupil s tím, že v tomto utkání nepřipustí žádné drama. Předem stanovená taktika se podařila dodržet a po první třetině ukazovala časomíra stav 3:0 pro SKP. Ve druhé třetině domácí tým pokračoval v tlaku na bránu Panthers a svému soupeři, až na vyjímky nic nedovolil. Ve druhé třetině se na hřišti začalo jiskřit, hrál se hokej, jehož pravidla jistě nejsou stanovena v pravidlech DNHL. Stav utkání po druhé třetině 6:0. Ve třetí třetině se začal hrát slušný a férový hokej, domácí přidali další tři góly, za hosty skóroval Václav Erhart.


Rakon B - Ice Barons 1:0  (0:0,0:0,1:0)

Branky domácí: Pavel Falout
Branky hosté:

V pátém kole DNHL se střetly domácí Rakon B s Ice Barons Waldmünchen. Utkání se hrálo ve svižném tempu a hosté měli z počátku herně i střelecky navrch, ovšem naráželi na výborně semknutou obranu a především skvěle chytajícího brankáře Tomáše Dudíka. V průběhu zápasu se však šance na obou stranách začali srovnávat a když po dvou třetinách byl stav stále nerozhodný a bez branek, domácí vycítili šanci ke zlomení zápasu. Ve třetí třetině Rakon udeřil a když se po závaru před brankou hostí nejlépe zorientoval Pavel Falout, vsítil jediný a rozhodující gól celého utkání.


HC HP Sršni - HC Kanice 3:3  (1:0,1:0,1:3)

Branky domácí: Herian, Raška, Adámek
Branky hosté: Pojar, Hana, Minařík


AHC Devils - HC Nýřany 12:2  (2:0,5:0,5:2)

Branky domácí: Václav Bohuslav, Lukáš Knický 4, Jan Krčma 2, Pavel Váchal 2, Radovan Uhlíř, David Pauler, Tomáš Petržík
Branky hosté: Milan Rada, Zdeněk Dominik

V pátém kole D nhl čekal na Devils tým Nýřan, který se sešel s devíti hráči plus gólman. U Devils také chyběli tři hráči základního kádru, a tak byly síly, dá se říct, vyrovnané. Devils šli do vedení na začátku osmé minuty, když V. Bohuslav po přihrávce D.Bora využil přesilovku. Ještě v té minutě započalo duo Knický Váchal bodové žně. L.Knický (4+1) zpracoval přihrávku od P.Váchala (2+3) a bylo to 2:0.Tak skončila i první třetina. Ve druhé třetině Devils zdůraznili hru, dělali méně chyb a během čtyř minut třemi góly zlomili definitivně odpor Nýřan. Odstartoval to v devatenácté minutě J.Krčma s T. Petržíkem. Potom D.Pauler vybojoval v rohu kluziště puk, zezadu objel bránu a dal to P. Váchalovi, který s přehledem zavěsil. Ve dvacáté třetí minutě po vyhraném vhazování ve třetině Nýřan se dostal k puku P.Váchal, přihrál R Uhlířovi a ten od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě. U dalších dvou gólů měl prsty opět P.Váchal, nejdříve sám dával po přihrávce L.Knického a další připravil tři vteřiny před koncem této třetiny D.Paulerovi. Devils pokračovali ve střelecké jízdě i ve třetí třetině a ve třicáté čtvrté minutě to bylo po gólech J.Krčmy a L.Knického 9:0. Fanoušci Devils se dožadovali desítky. To vyslyšel T.Petržík, kterému asistoval J.Krčma. Potom přišla chvíle L.Knického a po přihrávkách R.Kulhánka a D.Bora dal postupně na 12:0. Devils ve snaze využít kolapsu Nýřan a dát co nejvíc branek, se dopustili dvou špatných střídání, za což byli potrestaní.To je rozhodilo a soupeř toho využil. Tři a půl minuty před koncem sebral čisté konto V.Hornovi, který se v této sezóně poprvé představil v bráně Devils. Nejdříve snižoval M.Rada a o minutu později Z.Dominik na konečných 12:2.


HC Poběžovice - HC Trhanov 3:5  (0:3,2:1,1:1)

Branky domácí: Klíma, Nechoďdomů, Hromada
Branky hosté: Hlavsa, Burcal, Ryneš 2, Beroušek

Po první třetině za stavu 0:3, kdy první dva góly padly hned v prvních minutách zápasu, to vypadalo na rozhodnutý zápas. Tím spíš ještě po přidání dalšího gólu hostí v druhé třetině. Domácí ale i přesto zabojovali a asi poslední 3 minuty před koncem zápasu byl stav 3:4. Bohužel místo vyrovnávacího gólu domácí inkasovali a stav 3:5 se již do závěrečné sirény nezměnil.  


4. kolo

Pirates Domažlice - HC Trhanov 6:3 (3:1,2:1,1:1)

Branky domácí: Tomáš Frček, Miloslav Steinbrücker 2, Pavel Kurek, Luboš Kurek 2
Branky hosté: Petr Beroušek 2, Martin Burcal

Úvod utkání se povedl lépe trhanovským dřevorubcům, kteří se v přesilovce ujali vedení střelou Petra Berouška. Piráti kontrovali střelou Tomáše Frčka / nejlepšího hráče Pirátů /, krásnou střelou Miloslava Steinbrückera a Pavla Kurka. Ve druhé třetině za Piráty dávali góly Luboš Kurek a ještě jednou Miloslav Steinbrücker. Za trhanovské znova v přesilovce snižoval Petr Beroušek. Do třetí třetiny vstoupily oba celky se snahou dát ještě nějaký gól a hra se přelévala ze strany na stranu. Za Piráty ještě vstřelil gól Luboš Kurek za asistence Libora Havlíka a za Trhanov Martin Burcal. Hrálo se slušné utkání, které s přehledem řídili Krásnický a Raška.


HC Kanice - HC Poběžovice 2:1  (0:0,1:1,1:0)

Branky domácí: Ludvík Špirk, Jindřich Bittengl
Branky hosté: Lukáš Pekár


AHC Devils - Old Boys 5:1  (1:0,2:1,2:0)

Branky domácí: Pavel Váchal 2, Roman Kulhánek 2, Lukáš Knický
Branky hosté: Milan Kupčík

Na Devils o tomto víkendu čekaly dva zápasy. Nejdříve v sobotu dohrávka třetího kola s Trhanovem a druhý den Old Boys. Devils se po sobotní výhře nad Trhanovem 7:5, pustili do utkání s Old Boys s chutí a po čtyřiceti vteřinách je poslal do vedení P.Váchal, který šikovně tečoval střelu D. Bora. Hrál se rychlý a útočný hokej a díky gólmanům, jak Z.Tesaře, tak J.Bejčka, nepadl dlouho žádný gól. Na další gól se čekalo až do páté minuty druhé třetiny. Old Boys hráli přesilovku a útočili. Puk vybojoval R.Kulhánek, vyškolil dva obránce a Tesařovi nedal žádnou šanci. O minutu později se ale dočkal i soupeř, který pokračující přesilovku nakonec využil na kontaktní gól. V závěru této třetiny ale Devils odskočili opět o dva góly zásluhou L.Knického. Ten zavezl puk a místo přihrávky zvolil dobře mířenou střelu.  Závěrečná třetina byla boj o každý kousek ledu a zmrzlí diváci se měli na co dívat. Zmrzlí proto, že se nemohli jít zahřát a dát si něco teplého k pití, nebo sledovat zápas z místní restaurace, která byla zavřená i na následující zápas. To je škoda, protože pár diváků (hlavně dětí) to vzdalo hned, nebo odešli během zápasu.Šest minut před koncem byli Old Boys pod tlakem a vybrali si oddechový čas. Na rozjeté Devils to ale nezabralo a minutu na to využil R.Kulhánek zaváhání gólmana a skóroval do prázdné brány. Old Boys ještě vyvinuli tlak, ale z gólu se deset vteřin před závěrečným hvizdem radoval P.Váchal, který se i díky tomu postaral o výhru 5:1.


Ice Barons - HC Nýřany 3:1  (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:

Ve čtvrteční dohrávce Dnhl měli oba týmy k dispozici dvě řady. Hra se vyvíjela převážně vyrovnaným způsobem s mírnou převahou Ice Barons. Jako první otevřel skóre Marco Huber těsně před koncem první třetiny. Ve druhé části žádné branky nepadly. Na 2:0 zvýšil v polovině třetí třetiny Xaver Wenzel, když využil odskočení kotouče. Krátce na to se trefil Joachim Plötz na 3:0. Před koncem utkání využily Nýřany zmatku před brankou Liedtkeho a snížili na 3:1. Celkově můžeme výsledek hodnotit jako spravedlivý pro oba týmy.


AHC Panthers - HC HP Sršni Domažlice 3:8  (1:2,2:5,0:1)

Branky domácí: Vintr Petr 2, Lukašák Martin
Branky hosté: Cingroš Martin 3, Hartl Jonáš 2, Pojar Josef, Hana Michal, Dubský Jiří


Rakon B - SKP Domažlice 3:5  (0:3,2:1,1:1)

Branky domácí: Huspeka Pavel, Falout Pavel 2
Branky hosté: Tomáš Procházka 2, Václav Červený, Tomáš Vondrovic, Miroslav Krůta

Zápas čtvrtého kola DNHL mezi Rakonem B a SKP Domažlice se hned od začátku lépe vyvíjel pro hosty. Než se domácí stačili na hřišti rozkoukat prohrávali již 0:3. Ve druhé třetině se Rakon probral, zvýšil úsilí a zpřesnil hru. Druhou třetinu vyhrál poměrem 2:1 a hosté trošinku znejistili. Třetí třetina však nepřinesla kýžený tlak domácích, naopak svojí neukázněností se připravili o možný zvrat utkání. Výborný výkon podal brankář domácích, díky němu zůstalo skóre na pěti inkasovaných brankách.


3. kolo

SKP Domažlice - HC Nýřany 14:1  (5:1,3:0,6:0)

Branky domácí: Václav Podestát 4, Tomáš Procházka 3, Tibor Lenárd 3, Václav Benda 2, Tomáš Vondrovic, Miroslav Krůta
Branky hosté: Vlastimil Zahradník

Oba týmy nastoupili pouze s 9 hráči v poli a hokejisté HC Nýřany překvapili na začátku utkání hráče SKP Domažlice svou aktivitou, pohybem a hlavně rychlostí. Tím dostali tým SKP pod tlak, čemuž napomohla i nedůslednost hráčů SKP ve vlastní třetině. První šance HC Nýřany ještě pochytal spolehlivý brankář Kadlec, ale v šesté minutě se po sérii nevyhozených kotoučů ze třetiny SKP trefil nýřanský Zahradník. Vyrovnání přišlo v osmé minutě, když se zblízka prosadil Procházka. V deváté minutě však přišlo pro hráče HC Nýřany K.O. V rozmezí 9:22 až 9.58 se hráčům SKP Domažlice podařilo vstřelit tři branky a do konce třetiny pak přidali ještě jednu. Od druhé třetiny pak SKP Domažlice výrazně zlepšili pohyb po kluzišti a tlačili se do zakončení z předbrankového prostoru, který hráči HC Nýřany velice špatně bránili. V závěrečné třetině si nýřanští vypili kalich hořkosti do dna, když hráči SKP přidali do nýřanské sítě ještě dalších šest branek.


HC Pirates - HC Kanice 4:1  (1:0,2:1,1:0)

Branky domácí:
Branky hosté: 

Utkání začalo lépe pro domácí , kteří šli do vedení v 8 minutě gólem Skaly, po předcházejícím tlaku Kanic, který vyšel naprázdno. Do druhé třetiny vletěli Kaničtí obrovským tlakem, který ale končil na brankáři Malkovi a spolehlivé obraně pirátů . V 25 minutě zvýšili svůj náskok Piráti lacinou brankou Havlika, ale do konce třetiny se přece jen podařilo Kanickým snížit ztrátu na 2:1. Ve třetí třetině se hra již vyrovnala a byl to boj nahoru dolů se šťastnějším koncem pro piráty, kterým se podařilo zvýšit na konečný stav 4:1 golem vynikajícího Skaly.


HC Poběžovice - Rakon B 5:0  (0:0,2:0,3:0)

Branky domácí: Jankovec, Klíma 2, Míšek, Šimek
Branky hosté:

První třetinu i přes několik šancí na obou stranách gól nepadl. Skóre otevřel až v druhé třetině šikovnou střelou do horního růžku Jankovec a druhý gól přidal Klíma podobným způsobem. Ve třetí třetině přidal třetí branku znovu Klíma, který využil chybu brankáře a trefil se ještě ze středního pásma do prázdné branky. Pak už měli Poběžovičtí zápas pod kontrolou. Čtvrtou branku přidal Míšek který projel obranou a prostrčil puk mezi betony a posledním – pátým gólem uzavřel výborný výsledek Poběžovic Šimek střelou od modré, která prošla skrumáží před brankou. Velkou zásluhu na vítězství má také gólman domácích Sika, který svým bezchybným výkonem nedovolil hráčům Rakonu proměnit žádnou z jejich šancí.


HC HP Sršni Domažlice  - Ice Barons 0:5  (0:1,0:1,0:3)

Branky domácí:
Branky hosté: Wutz, Faustin, Schneider, Hofbauer 2

Domácí Sršni v tomto zápase neproměnili ani jednu gólovou šanci, dokonce ani přesilovku 5 na 3 a tak nakonec tento zápas prohráli 0:5. V první i druhé třetině stále ještě byla naděje na obrat nepříznivého vývoje zápasu, ale po dalších gólech ve třetí třetině, bylo jasné, že tentokrát k vítěznému křiku v šatně žlutočerných nedojde. Četní fanoušci domácích tedy odešli ze zimního stadionu velmi smutní.


AHC Panthers - Old Boys Domažlice 2:3  (1:1,1:1,0:1)

Branky domácí: Erhart Václav, Huml Jiří
Branky hosté: Kobzík Jiří,Kupčík Milan,Kupilík Josef

Ve třetím kole DNHL na sebe narazily týmy AHC Panthers vs.Old Boys Domažlice.Obhájci loňského prvenství Old Boys k utkání nastoupili jen s dvěmi kompletními pětkami,zatímco panteráci byli připraveni na tři komplet.formace.
V první třetině se hrál rychlý hokej s šancemi na obou stranách.Do vedení šli panteráci,ale hostům se podařilo v  závěru první třetiny srovnat skóre.Druhá třetina přinesla šance pro oba týmy zahrát si několik přesilovek,ale oba gólmani drželi své týmy.Ujala se až šance domácího útočníka Humla,který opět strhl vedení na stranu panteráků.Již se zdálo,že jednobrankové vedení si domácí odnesou do šatny,ale veteráni byli proti a  do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu 2-2. Třetí třetina dala velkou šanci veteránům strhnou vedení na svoji stranu,když měli dokonce dvojnásobnou početní výhodu,ale obětavě bránící panteráci dokázali  oslabení ubránit.Přesto se podařilo veteránům v následujícím střídání po obranné chybě panteráků vstřelit,jak se později ukázalo,rozhodující branku utkání na kterou obětavě bojující panteráci již nedokázali odpovědět. Celé utkání proběhlo v duchu fair-play a naplnilo motto DNHL.Velkou měrou se na tom podíleli oba tachovští arbitři.


  HC Trhanov - AHC Devils 5:7  (1:2,2:2,2:3)

Branky domácí: Beroušek 2, Strasser, Ryneš, Drdáček
Branky hosté: Pauler 2, Kulhánek 2, Tauer, Bohuslav, Knický
V dohrávaném utkání třetího kola DNHL se hrál rychlý a útočný hokej a jak už tomo bývá v zápasech mezi těmito dvěma týmy zvykem,zápas plný emocí a na obou stranách bylo poměrně dost vyloučených.Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem,ale domácí se jim snažili vyrovnat bojovností a nasazením.Zápas se rozhodoval na konci druhé třetiny,když dvanáct vteřin před přestávkou trhanovští netakticky přišli o kotouč  ve středním pásmu a hosté toho dokázali využít.V poslední části hry už domácím,kteří nastoupili v devíti hráčích docházeli síly a zkušení hosté už si závěr zápasu pohlídali.V zápase podali tragický výkon oba delegovaní rozhodčí!


2. kolo

Ice Barons - HC Poběžovice 3:0  (0:0,3:0,0:0)

Branky domácí: Benedict Hofbauer, Jo Kolbeck, Jürgen Feiner
Branky hosté:

Odpůrci baronů v druhém kole byl Poběžovice, zkušený tým s mnoha veterány ve svých řadách. Oslabená personál, tým šel na led v sobotu v klubu s profesionály z Poběžovicích překračovat. Dobře upravit a s brankářem Tim Liedtke přežilo barony na začátku prvního Třetí z dvojité většiny pěti proti třem neškodné. Již v této rané fázi navrhl, že obranný výkon lesního Mnichova dnes by měl být klíčem k úspěchu.Starý hokej moudrost "obrana vyhrává" by měla platit znovu. S 0-0 to šlo do první přestávky. Ve druhém Dreittel porazit převahu baronů odráží také v branách. S naprosto čisté jediné představení Benedikta Hofbauer, škuner přes brankáře, on hodil disk do pravého Kreuzeck, že Barons šel 1-0 v přední části. I když minul Trenckstädter využít jejich většinu na základě různých možnostech sankcí proti Poběžovicích, ale to by nemělo vést k rozšíření 2:00 být překážkou. Jo Kolbeck, našel mezeru mezi brankářem a zobrazit si nejnovější příspěvky. S nulou vzadu a dvou gólů průvodce šel s čerstvě připraveným ledem do poslední třetiny.Zaměstnanci na sobě nepřátelské hráče, ale nyní jasně uvést, aby baron kontrolované obranné pozici, byl schopný hrát jejich první vítězství v této sezóně doma. Jürgen Feiner opět potvrdila skutečnou chuť k cílům a vytvořil konečné skóre 3-0. S uzavírací-out, a to-nula hry, skvrna kolo bylo ostření jeho nejlepší. 


HC Trhanov - Old Boys Domažlice 2:1  (1:0,1:0,0:1)

Branky domácí: Petr Beroušek, Martin Burcal
Branky hosté: Janouš

V dohrávce 2 kola DNHL v předposlední den roku 2012 na sebe narazili týmy,které v dosavadním průběhu soutěže nasbírali stejný počet bodů a tak se dal očekávat velký boj,což se také potvrdilo.Hned od začátku se hrál rychlý a útočný hokej a oba brankáři se rozhodně nenudili.Domácí si v úvodní třetině vypracovali vetší množství brankových příležitostí,ale golmana hostů Tesaře se jim podařilo překonat až těsně před přestávkou,když se po samostatném úniku prosadil Beroušek.I ve druhé části hry byli trhanovští lepším a bojovnějším týmem a po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení,když se trefil Burcal.V poslední třetině se ale obraz hry změnil a hosté začali domácí přehrávat ve všech činnostech.Osm minut před koncem si trhanovští nešt'astně dali vlastní gol a dostali se tak ještě pod větší tlak.Od té chvíle se hra obou mužstev výrazně přitvrdila a na obou stranách přibilo vyloučených hráčů.Trhanovští ale konec zápasu i s kouskem štěstí zvládli a díky vynikajícímu výkonu brankáře Kváče zaslouženě vyhráli.


HC Nýřany - HC Pirates Domažlice 2:7  (2:2,0:4,0:1)

Branky domácí: Greif, Kaucký
Branky hosté: Pechač,Pospíšil,Kalivoda,Kurek L.,Pepour,Kurek P.,Skála


SKP Domažlice  - HC Kanice 4:1  (2:0,1:0,1:1)

Branky domácí: Václav Červený, Tibor Lenárd 2, Martin Andrle
Branky hosté: Ludvík Špirk

V tomto utkání 2. kola se utkali staří známí ještě z dob bývalé Chodské ligy. Nastoupili proti sobě hokejisté Sportovního klubu policie v Domažlicích a hokejisté z Kanic. Utkání otevřela nová akvizice SKP, zkušený bek Václav Červený, který si najel před bránu ze své pozice od modré, po obdržené přihrávce si nechal golmana hostí Pustinu kleknout a poté již s ledovým klidem zavěsil. V dalších změnách skóre utkání z pohledu domácích již měla prsty pouze elitní formace SKP ve složení Podestát, Andrle, Lenárd, kdy puk do útočného pásma zavezl Andrle, nahrál Lenárdovi, který střelou o tyč do brány překonal podruhé Pustinu. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka, když si Martin Andrle najel do přihrávky z rohu od Václava Podestáta a střelou po ledě k pravé tyči do třetice pokořil Michala Pustinu. Ve druhé třetině ještě domácí tým ustál pět minut trvající přesilovku, když byl trestem do konce utkání potrestán domácí obránce Pejsar. Ve třetí třetině změnu skóre zajistil Lenárd opět po přihrávce Andrleho, když prostřelil přes klubko hráčů i golmana Pustinu. Poslední úpravu skóre zajistil hostující Ludvík Špirk, který po nastřelené ráně na domácího golmana Siku stál na správném místě a upravil do prázdné na konečných 4:1. V utkání hrál hlavní roli domácí brankář Pavel Sika, který kryl celkem pět samostatných brejků hostí.

AHC Devils - AHC Panthers 9:3  (3:0,4:3,2:0)

Branky domácí: Roman Kulhánek 3, David Bor, Václav Bohuslav, Roman Tochor, Tomáš Paluch, Tomáš Petržík, Jan Krčma
Branky hosté: Petr Vintr 2, Václav Erhart

Ve druhém kole čekal Devils tým Pantherů, který v minulém kole potrápil Piráty. Pro Devils to začalo slibně, když je v druhé minutě R. Kulhánek za asistence D. Bora poslal rychle do vedení. V bráně Pantherů hostoval M.Pustina, který se činil, vychytal hodně šancí Ďáblů a dlouho držel svůj tým. V jedenácté minutě ve vlastní třetině vybojoval obránce D. Bor puk a svým typickým výletem přes celé kluziště překonal M.Pustinu. O dvě minuty později to bylo zase o něco veselejší. To když R. Uhlíř přihrával R. Kulhánkovi na 3:0 a vypadalo to na poklidný průběh. Pantherům se na začátku druhé třetiny povedl husarský kousek, když se během tří minut vrátili do hry a postupně srovnali na 3:3. Nejdříve při závaru před T.Hrdličkou dával P.Vintr. Potom využil přesilovku V.Erhart a vyrovnával opět P.Vintr. Pantherům narostlo sebevědomí. Zkušené Devils to zdravě nakoplo a o minutu později šli do vedení zásluhou V.Bohuslava (D.Pauler) dělovkou od modré a ukázali, kdo bude na ledě pánem. Do konce této třetiny soupeři prakticky nic nedovolili a to, co prošlo na bránu to s přehledem vyřešil T.Hrdlička. Potom přišly pěkné góly po střelách R.Tochora (J.Krčma), T.Palucha (D.Kohel) nebo dorážka T.Petržíka po střele J.Krčmy. Tuto třetinu Devils na konec vyhráli 4:3 a po dvou třetinách to bylo 7:3. Do třetí třetiny šli Devils v oslabení, které přežili bez následků. Ve třetí minutě J.Krčma (D.Bor) ale svoji přesilovku využili a byla to jen otázka času, kolik gólů Devils dají. Proti tomu byl ale M.Pustina a vychytal tutovky L.Knickému, ale i mnoho dalších. Prosadil se už jen R.Kulhánek, který tak završil svůj hattrick. Po celý zápas Devils opět povzbuzovali jejich fanoušci a dožadovali se desítky. To se na konec nepodařilo, ale na konci byli všichni spokojení.


Rakon B - HC HP Sršni 1:3  (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:1. kolo


HC Kanice - HC Trhanov 2:3  (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:


Pirates Domažlice - AHC Panthers 6:3  (3:1,0:2,3:0)

Branky domácí: Miroslav Vokáč, Pavel Kurek, Petr Pechač 2, Libor Kaufner, Libor Havlík
Branky hosté: Martin Ticháček, František Mareš, Petr Vintr

Úvodní utkání domažlických Pirátů s Panthery začalo lépe pro domácí, kdy v 9. minutě rozvlnil síť Pantherů Vokáč. V 10. minutě při přesilovce přidal druhý gól krásnou střelou Pavel Kurek a zdálo se, že utkání bude jednostrannou záležitostí pro Piráty, ale v následující přesilovce Pirátů ujel hostující Ticháček a snížil na 2:1. Piráti ještě zvýšili na 3:1 brankou Pechače a tím první třetina skončila. Do druhé třetiny Piráti nastoupili tlakem, ale hostující golman Pechr držel Panthery, naopak z několika nájezdů po chybách obrany Pirátu se podařilo Pantherům srovnat skóre brankami Mareše a Vintra a bylo opět o co hrát ve třetí třetině. Do té nastoupili Piráti pouze se třemi útoky a bylo to na ledě znát. Hráči se dostali do tempa a brankami Pechače , Libora Kaufnera a Havlíka upravili na konečných 6:3 .Utkání s přehledem řídil Minařík a Raška.


Ice Barons - AHC Devils 1:5  (0:2,0:2,1:1)

Branky domácí: Xaver Venzel
Branky hosté:

S prakticky nezměněného týmu zacali baroni novou sezonu. První hra byla zrovna tvrdý oříšek. Hrali proti Devils Domažlice, poslední play-off soupeřům sezony. Začali hru a zapojili se aktivne v prvních minutach, byly šance na obou stranách, ale Češi byli ve vyhode a nedali Liedtkemu žádnou šanci. Chyba byla v tom,ze hraci casto sedeli na trestne lavici. Tim se hralo v nisim poctu. Devils využili hned prvni sance a zvysili pozoruhodnym výstřelem na 2:0. V polocase nebyla zadna zmena,baroni casto v oslabeni, ale na rozhodcim to nelezelo. Se svymy zkusenostmi a skvelou hrou zvysili cesi na 3:0, a tim rozhodli o sve vyhre. Po druhe prestavce zustali nemci pozadu. šlo se do poslední třetiny, s odhodlanim strelit alespon jeden gol. Bohužel se zase dostali do oslabeni kvuli spatnym akcim. Pirkenseer byl na trestne lavici a domazlicky tym okamzite vyuzil situaci v rychle kombinaci na 4:0. Pak neobvyklý pohled,Baroni ve vyhode, ale presto dostali zbytecnou branku. Nekolik okamziku pred koncem hry se podarilo baronum dat jeden čestný gól.


HC Nýřany - Rakon B 1:4  (1:3,0:0,0:1)

Branky domácí: Mrázek
Branky hosté: Černý, Pivoňka 2, Bor


Old Boys Domažlice - SKP Domažlice 2:4  (0:1,2:2,0:1) 

Branky domácí: Milan Kupčík 2
Branky hosté: Zdeněk Kullač, Václav Benda, Josef Hrubý, Václav Podestát

Opakované finále z minulé sezony zastihlo oba soupeře v rozdílných sestavách. Zatímco SKP nastoupilo na plné tři pětky a zjevně odhodlané vrátit veteránům těsnou porážku ve finále, mužstvo Old Boys mělo díky nemocem problém sestavit alespoň dvě pětky. Od počátku se hrál bojovný hokej, kdy policisté lépe bruslili a veteráni dobře bránili a spoléhali na brejky. Skóre otevřel zaslouženě Zdeněk Kullač z SKP a veteráni přes některé šance nedokázali překonat výborného brankáře Siku.  Po přestávce začali odpočatí veteráni náporem a paradoxně jim do brejku ujela dvojice Benda a Andrle, kdy prvně jmenovaný zužitkoval perfektní pas Andrleho a gólman Tesař neměl šanci. Pak se třetina natáhla spoustou vyloučení na obou stranách a zajímavé to začalo být až ke konci třetiny, kdy v rozmezí devadesáti vteřin padly tři góly. Nejprve snížil Kupčík na 2-1, po půlminutě se povedlo zvýšit Podestátovi a při dalším střídání Kupčík opět snížil na 2-3.  Třetí třetina byl od začátku boj z obou stran, ale šťastnější byl hráč SKP Hrubý, ke kterému se nepochopitelně odrazil puk zpoza branky veteránů, a zavěsil do prázdné. I přes snahu se už Old Boys nepodařilo zápas zdramatizovat a tak SKP vrátilo veteránům porážku ze skvělého finále minulého ročníku i s úroky.


HC HP Sršní - HC Poběžovice 4:2  (0:2,1:0,3:0)

Branky domácí: Aleš Wirt 2, Jonáš Hartl, David Milisderfer
Branky hosté: František Kučera 2

V prvním vzájemném zápasu nového ročníku DNHL nakonec zvítězili domácí Sršni, kdy po pro domácí klub nevydařené a jakoby nervózní první třetině přeci jenom začali žlutočerní bojovat a již ve druhé třetině se nadechli k vítěznému zakončení tohoto duelu.V první třetině zápasu vstřelil úplně první branku Fr. Kučera, jemuž asistoval Petr Jankovec. Poběžovice správně využili chyb, kterých se domácí v první třetině dopouštěli.Ve druhé třetině přišel další gól hostí - opět spolupráce Kučery, jenž byl autorem gólu a Jankovce. Pak se konečně hra Sršňů zkonsolidovala a tak přišel kontaktní gól, kdy „rychlík z Radonic“ Aleš Wirt vsítil po nahrávce Josefa Pojara.Třetí třetina již byla pro domácí o poznání lepší a tak pro „hmyzáky“ skončila výhrou 3:0. První ze tří domácích gólů dal opět Wirt, po něm Jonáš Hartl a nakonec zpečetil výhru domácích David Milisderfer.

Vytvořeno a hostováno u TBW