Play off - finále

2. zápas

Sobota 18.3.2017

HC Sokolíci - HC Sršni 10:5

Nájezdy 2:1


1 zápas

Sobota 11.3.2017

HC Sršni - HC Sokolíci 6:31 Old Boys 39
2 HC HP Sršni 37
3 AHC Devils 35
4 HC Kanice 30
5 HC Sokolíci 21
6 HC Kdyně 16
7 HC Trhanov 9
8Ice Barons 3 
Play-off
Finále
Old Boys - HC SKP 4:4 (-:-; -:-; -:-)

Branky domácí:
Branky hosté:
Odvetné finálové utkání přineslo neuvěřitelný boj obou tradičních rivalů.Oslabené mužstvo veteránů začalo jako vždy náporem a vynikající brankář Kadlec měl plné ruce s hašením požárů před svojí brankou. Neproměněné šance mrzeli veterány hned ve čtvrté minutě, kdy po samostatné akci potrestal jejich chybu mladý Andrle. Po třiceti vteřinách překvapené vetrány „zazdil“ další akcí Vondrovic a bylo to 2-0.Old Boys se nedalo zastavit v náporu a útočilo dále jako o život, zastavilo je však vyloučení Kupčíka, které v závěru přesilovky využili policisté na vedení 3-0, když přihrávku bráchy využil Jirka Pejsar. Takže v desáté minutě bylo „vymalováno“ a veteráni v maximálním šoku.Pomohla přesilovka ve čtrnácté minutě, kterou proměnil za třináct vteřin Levička po přihrávce Skorky. Paradoxně po obdrženém gólu byli hráči SKP lepší a veterány až do konce třetiny zachraňoval brankář Tesař.O přestávce se snažil koučveteránů Lucky mužstvo hlavně uklidnit, aby si přestalo všímat výkonůrozhodčích a hrálo svoji hru.Bylo to znát ihned po padesáti vteřinách, kdy skóroval Janouš po přihrávce šedesátníka Kupilíka a „dědkové byli ve hře“.Vyrovnat mohli hned za dvě minuty, kdy se soupeř nechal vyloučit dokonce„do třech“, ale obětavost policistů slavila úspěch a po skončeném oslabení byli lepší než veteráni a do konce třetiny jim zle zatápěli.Třetí třetina byla vypjatá a nejvyrovnanější v celé sérii. Veteránům se podařilo hned ve třetí minutěvyrovnat Kobzíkem po přihrávce Janouše a začínalo se od nuly. Dáma v pruhovaném však nepřesnými výroky ve třetí třetině kouskovala hru, cožsnášeli lépe hráči SKP. Nenechávali soupeře hrát svoji hru a v protiútoku byli důslednější, což hasil výborným výkonem Tesař a jednou byl nucen zaskočit také obránce Hika. Pak však přišla pět minut před koncem akce nejmladšího veterána Kupčíka, kdy z levého křídla poslal do šibenice bombu příklepem, a Kadlec ji viděl až v brance. Otočeno na 4-3.Ovšem SKP se nevzdalo a snažilo se převzít iniciativu i za pomoci dvou přesilových her.Veteráni se naopak snažili nechat puky na svých hokejkách a dohrát utkání do konce.Chyba v obraném pásmu při rozehrávce pustila však policisty k puku a ti nesmírnou vůlí dotlačili puk za Tesařova záda .Rozhodnout musely nájezdy ve kterých Kupčík a Kobzík za veterány využili, naopak Tesař oba nájezdy SKP chytil a zasloužil se tak o vypuknutí bláznivé radosti veteránských hokejistů,kteří pokud se neunavili křepčí doteď.
HC SKP - Old Boys 3:3 (0:1; 1:1; 2:1)
Branky domácí:  Kullač, Pejsar J., Krásnický
Branky hosté: Nový, Miller, Levička

Do finále letošního ročníku DNHL pro někoho možná nečekaně dokráčelo třetí mužstvo tabulky základní části SKP a páté mužstvo Old Boys. Obě mužstva nastoupili v plné palbě, tedy se svými nejlepšími hráči a dal se očekávat tuhý boj. Toto se však moc nenaplnilo. První třetina byla velice opatrná a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Prvně se skóre měnilo v čase 13:39, kdy po spolupráci Janouše s Novým, kteří vyšachovali domácí obranu, skóroval druhý jmenovaný. V první třetině mělo mužstvo Old Boys navrch a mužstvo SKP předvedlo velice špatný výkon. Druhá třetina se odehrávala i nadále ve vlažném tempu, kdy veterání si hráli svůj hokejíček a mužstvo SKP se tomuto přizpůsobilo, což znamenalo opět změnu skóre ve prospěch Old Boys. Jejich druhý gól v čase 18:19 zasunul do Červíčkovy brány, který se nestihl přemístit, Miller. V čase 23:51 se při přesilovce mužstvo SKP vzpamatovalo, kdy po ostré střele po ledě od domácího obránce dorážel do Tesařovy brány Kullač. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:2. Ve třetí třetině  začalo SKP hrát svůj hokej, více pohybu, aktivně napadat soupeře, což přineslo ovoce. V čase 32:04 udělal chybu hostující brankář, který vyjel z brány, k puku se dostal Lenárd, který však prázdnou bránu netrefil, ale obránce Pejsar od modré již neminul a nekompromisní střelou přes klubko hráčů rozvlnil síť branky Old Boys. Pět minut před koncem zápasu hráli Old Boys přesilovku 5 na 3, domácí se ale ubránili, a těsně po skončení této přesilovky se utrhl domácí obránce Krásnický, ujel domácím bekům a pak si s ledovým klidem vychutnal hostujícího Tesaře. Stav tedy 3:2 pro domácí, kteří již začali myslet na vítězství, což se jim šeredně nevyplatilo. V čase 44:08 zařídil při přesilovce hostům remízu Levička.


o třetí místo

HC HP Sršni - AHC Devils 5:3 ( 0:2; 0:1; 5:0)

Branky domácí: David Klásek, Martin Cingroš, 2 x Jiří Dubský, Aleš Wirt
Branky hosté: David Pauler, Roman Kulhánek, David Kohel
Celek Sršňů složil opravnou zkoušku jak za loňskou prohru v boji o bronz s SKP, tak za nevydařený první zápas o tento kov v letošním ročníku. Nakonec porazil díky fantastické třetí třetině týmĎáblů 5:3. Klub domácích byl oslaben absencí kapitána a trenéra Michala Hany, jenž byl pracovně vytížen mimo republiku a tak jej na pozici trenéra zastoupil zraněný útočník Petr Kalous a roli asistenta trenéra si vyzkoušel prezident klubu Daniel Svatoš. Ve hře tradičně dobře splnil roli kapitána Jiří Sloup, hrající se slavnou osmašedesátkou.První třetina nezačala pro domácí vůbec dobře, kdy v čase 4:12 po přihrávce Hůrky vsítil za Sokolova záda David Pauler. Za necelých pět minut, v čase 8:59 kapitán Ďáblů Roman Kulhánek přidal další gól do svatyně Sršňů, po nahrávce Davida Bora. To již Sršni začali být nervózní a hráli velmi nekoncentrovaně, navíc přišly dvě vyloučení domácích borců, což ke kvalitě herního výkonu nijak nepřispělo. Do konce první třetiny již další branka nepadla.Druhá třetina byla delší dobu bez branek, domácím se stále nedařilo zvrátit nepříznivý stav, a navíc dvougólové vedení celku s ďáblem na prsou pojistil v čase 24:56 David Kohel, asistenci si připsal Jiří Huml. Zdálo se, že bronz poputuje k vítězi základní části letošního ročníku DNHL. Sršni byli v tento moment na kolenou. To by ale nesměl být lední hokej ledním hokejem, hrou plnou zvratů a nekonečné naděje.Ze šaten přišli Sršni s pocitem, že se ještě zdaleka nevzdávají a tak se také vzápětí stalo, kdy v čase 30:15 dával první gól domácích obránce David Klásek, to Sršně neobyčejně povzbudilo a další gól padl za záda Jiřího Bejčka díky Martinu Cingrošovi. Čas 31:40. Hosté jakoby se nechali ukolébat svým náskokem? Pak se několik minut bojovalo, ale na týmu AHC Devils již začala být patrná jistá únava, neboť tento celek nastupoval do zápasů play-off vždy s oslabeným kádrem a tento moment se jim zřejmě stal letos i osudným. Rozběhl se gólostroj žlutočerných a tak další vyrovnávací branku domácích vstřelil po přihrávce kapitána Jiřího Sloupa jeho jmenovec Jiří Dubský. Za čtrnáct vteřin na to, v čase 39:30 Aleš Wirt vstřelil další branku a domácí vedli. Hosté již nenadělali zhola nic a jejich exekuci vykonal znovu Sršeň Jiří Dubský v čase 44:17, poté se celý zápas dohrál ve znamení obrovské euforie na střídačce domácích a sršních fandů v hledišti.Sršni vybojovali bronz, tak jak slíbili na konci minulé sezóny, tak také učinili. Vybojovali si svoji první medaili. Bronzová příčka byla tedy sladkou tečkou za poctivou a dlouho prací klubu HC HP Sršni Domažlice, který děkuje všem svým fanouškům, příznivcům a sponzorům za přízeň v sezóně 2011/2012 a těší se na další hokejovou sezónu.


AHC Devils - HC HP Sršni 3:3 (1:2; 0:1;1:1)

Branky domácí: Paluch, Knický, Pauler
Branky hosté: Pavlík, Cingroš 2x

V sobotním podvečeru na sebe narazily v nepopulárním boji o třetí místo dva poražení semifinalisté AHC Devils Domažlice a HC HP Sršni Domažlice. Nepopulární proto,že každý,  kdo prošel maratónem základníčásti D-NHL a potom v Chodovar play-off až do semifinále, chtěl být také ve finále. Na to ale ani jeden celek teď nemyslí a oba se vrhly do boje s odhodláním urvat bronz pro sebe. Devils poznamenaní vysokou marodkou se i v devíti hráčích pustili do tří pětek Sršňů a od začátku dokazovali, že i za tohoto stavu budou Sršňům pěkně zatápět. Útoky Ďáblů byly nebezpečnější, ale i přesto po jejich zaváhání obrany šli Sršni ve třetí minutě do vedení po akci O. Pavlíka. Devils pokračovali ve své hře a povedlo se jim rychle vyrovnat. Postaral se o to bombou z dálky T. Paluch. Tento stav ale nevydržel dlouho a Sršni šli opět do vedení M. Cingrošem. Devils tak museli zase dotahovat jednogólovou ztrátu. To se jim už do konce této třetiny nepovedlo. Do druhé třetiny šli Devils za nepříznivého stavu 1:2 s odhodláním tento stav zvrátit. Podnikali neustále útoky ze zajištěné obrany a vytvořili si řadu nevyužitých šancí. Za zmínku stojí akce R. Kulhánka, který z nájezdu orazítkoval růžek soupeřovy brány. Ale i Sršni nezůstali nic dlužní a také ohrožovali J. Bejčka v bráně Devils. Na konec v této třetině padl jediný, vyrovnávací gól. Při závaru před bránou Sršňůse nejlépe zorientoval L. Knický a bylo srovnáno.Třetí třetinu začali Sršni aktivněji, ale Devils se postupně také rozehráli a hra se vyrovnala. Pokračovala série nevyužitých šancí a oba gólmani, jak J. Bejček, tak V. Schröpfer drželi své týmy.Necelých sedm minut před koncem odstoupil jeden hráčDevils a ti museli dohrávat v osmi. Devils si vzali oddechový čas a D.Bor vylaďoval sestavu. Po krátké pauze hra opět pokračovala a byli to Sršni, kteří byli aktivnější. Ti chtěli využít dalšího oslabení soupeře a dostat ho pod tlak, jak herní, tak psychický. Devils ale podporováni svými fanoušky a hlavnějejich bubnem, který byl po celý zápas slyšet byli hnáni do dalších akcí. Sršňům se ale necelé dvě minuty před koncem podařilo jít po třetí do vedení a prsty v tom měl opět M. Cingroš. V tu chvíli to vypadalo, že Sršni mají první zápas v kapse.Ďáblové se ale nevzdávali a necelou minutu před koncem, po zavezení puku do třetiny soupeře, odvolali gólmana. Do konce zbývalo jedenáct vteřin, když byla hra přerušena. D. Bor sestavil šestici a šlo se na vhazování za mohutné podpory svých fanoušků, kteří buben vůbec nešetřili. Po vyhraném vhazování, chvilkovém bojování o puk, pár přihrávkách a potom závaru před bránou se D.Paulerovi podařilo vyrovnat vteřinu (44:59) před závěrečnou sirénou na 3:3.
Semifinále

HC HP Sršni - HC SKP 1:5 (0:2; 0:1; 1:2)
Branky domácí: Krásnický, Hrubý, Benda,  Lenárd, Andrle
Branky hosté: Wirt

Ve druhém zápasu o postup do finále play-off DNHL na sebe tuto velikonoční neděli narazily týmy, které si tak zopakovaly loňský souboj o bronz, ze kterého loni vyšli vítězně borci z SKP a stejně tak letos dokázali dvakrát porazit Sršně a tak klub SKP postoupil do boje o zlatou medaili. Domácí Sršni potřebovali SKP pokořit a to se také projevilo na celé hře. Chtěli tak říkajíc „ažpříliš vyhrát“, ono jim ani nic jiného nezbývalo, pokud chtěli vykřesat jiskřičku naděje na postup do finále. Celý herní projev Sršňů byl tímto ovlivněn a domácí dělali v zápasu řadu chyb. I když úvod vypadal pro domácí dobře, rozchytali gólmana SKP Kadlece několika střelami. V první třetině nakonec vstoupil do zápasu lépe celek SKP, když v čase 11:25 vsítil za Sokolova záda Krásnický po přihrávce Kullače. A Kullač stál i u zrodu dalšího gólu, kdy po jeho nahrávce dal Hrubý druhý gól. Domácí se snažili situaci zvrátit, ale to se jim v první třetině již nepodařilo. V úvodu druhé třetiny v čase 16:24 vylepšil skóre hostí Benda, přihrával Anderle. To již svoji branku opustil brankář domácích Sokol a požádal o střídání. Celou druhou třetinu se Sršni snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale marně. SKP nedopustil žádnou změnu. Po přestávce uhasil poslední naděje domácích Lenárd, kdy v čase 31:55 prostřelil pro změnu Schröpfera. Další gól padl v čase 36:14, mladík Anderle vylepšil na 5:0 pro SKP. Po potyčkách kolem brankáře hostí byl nakonec vyloučen gólman SKP Kadlec a do brány nastoupil benjamínek Patrik Červíček, jenž je Sršňům dobře znám nejen z účinkování za Sršně na Topvar Cupu v Piešťanech a známá tvář ve svatyni hostí jakoby vyzývala ke zvratu, domácí začali štípat jako o život. Snaha se vyplatila pouze Wirtovi, který po přihrávce Dubského v čase 39:27 už jen kosmeticky upravil stav na konečných 1:5 a tak se z postupu radovali hosté. Celý zápas byl ve znamení veliké nervozity, nekompromisních verdiktů sudích, což také poznala trestná lavice, kterou dlouho a často zahřívali bojovníci s ledovým ostřím, jak ze strany domácích tak hostů.Nicméně nakonec se celý zápas obešel bez zranění a to je to nejdůležitější.

HC SKP - HC HP Sršni 5:2 (1:0; 1:1; 3:1) stav série 1:0
Branky domácí: Lenárd, Váchal, Kullač, Vondrovic, Andrle
Branky hosté: Pojar, Pavlík

K utkání nastoupili Sršni pouze s osmi hráči v poli, ale první velikou šanci si připsali právě oni, kdy po jedné z prvních akcí pomohla brankáři Kadlecovi tyč. Poté následovala série vyloučení hráčů SKP, kterou Sršni nedokázali využít.  Naopak po rychlé souhře se v čase 6:41 trefil Lenárd ve vlastním oslabení. V druhé části hry se šance střídaly na obou stranách a oba brankáři své týmy podrželi.  Až v čase 20:53 se trefil Váchal. V závěru třetiny dostali Sršni příležitost hrát dvouminutovou přesilovou hru 5 na 3 a početní výhodu v čase 26:01 využil Pojar, kdy se ocitl naprosto sám před brankářem Kadlecem. Do třetí třetiny nastoupili Sršni s odhodláním zvrátit dosud nepříznivý stav. Z nenápadné akce se však trefil v čase 34:53 Kullač a odstartoval gólovou přestřelku. Po minutě museli totiž hráči SKP do oslabení a přesilovku v čase 36:13 využil krásnou střelou od  modré Pavlík. Za půl minuty už to bylo zase o dvě branky, když  volný kotouč v brankovišti zasunul do branky  nekrytý Tomáš Vondrovic a zvýšil na 4:2. V závěru utkání se už začala na hráčích Sršňů projevovat únava a konečnou podobu výsledku zařídil v čase 41:08 Andrle.Old Boys - AHC Devils 3:1 (0:1; 2:0;1:0)  1:0 na samostatné nájezdy

Branky domácí: Nový, Kupčík 2x
Branky hosté: Pauler

Odveta semifinále přinesla dramatický  souboj obou rivalů, hokejově na vysoké úrovni,  bez nebezpečných faulů a zákeřností s nejvýše dramatickou zápletkou v nájezdech, které rozhodli o postupujícím mužstvu do finále D-NHL. Oslabené mužstvo Devils bylo od začátku pod tlakem, také díky hře v oslabení, ale veteráni neproměnili ani největší šance do „ prázdné kasy“, a vše ostatní pochytal vynikající Bejček.Potrestání nemohoucnosti střelců Oldies přišlo těsně před koncem třetiny, kdy skóroval po samostatné akci David Pauler. Vyrovnání přišlo v polovině druhé třetiny, kdy skóroval za veterány Nový. Když zvýšil na 2-1 na konci třetiny Kupčík, mohli „dědkové“ na chvíli vydechnout při úpravěledu. Vydýchli asi moc, protože nedokázali po začátku třetí třetiny využít přesilovku pět na tři a až při další početní výhodě zvýšili na 3-1 opět Kupčíkem, kterému střílenou příhrou namazal Volf.Ovšem vzápětí šli veteráni do třech a jen silou vůle ubránili a dohráli utkání na vítězství. V samostatných nájezdech, rozhodujících tento duel o postup do finále, byli šťastnější Oldies, když v závěru Kupčík proměnil oba své“ bekendové“ blafáky, a na druhé straně  druhý nájezd Davida Bora vychytal výborný Tesař.


AHC Devils - Old Boys 5:3 (2:1; 2:1; 1:1)

Branky domácí: Pauler, Knický 2x, Bor, Bohuslav
Branky hosté: Miller, Janoušek 2x

První semifinále CHODOVAR PLAY-OFF DNHL 2011/2012 na sebe svedlo loňské finalisty AHC Devils a Old Boys. Tato mužstva se dobře znají a vědí, co od druhého můžou očekávat. V tomto duchu se odehrál i celý zápas, bez zbytečných tvrdostí a faulů , i když se párkrát “jiskřilo“ před bránou Old Boys, ale to k takovým zápasům patří.Na první gól se nečekalo dlouho a zařídil ho D. Pauler. Na první ránu D. Kohela  gólman ještě zareagoval, ale na D. Paulera užbyl krátký. Druhý gól uznali rozhodčí (tentokrát z Plzně) po vzájemné domluvě a L.Knický se mohl radovat díky své důslednosti před bránou ze svého prvního gólu v tomto utkání. Asistenci si připsal T. Paluch. Zkušený tým Old Bys ale zabral a snížil v polovině této třetiny na 1:2, zásluhou M.Millera (J. Kupilík).Za tohoto stavu (2:1 pro Devils) se šlo do druhé třetiny. Ve druhé minutě (16:30) se opět radovali Devils. J. Huml zavezl puk do třetiny Old Boys, kde chvilku bojoval s obránci a zpoza brány přihrál L. Knickému. Ten svým druhým gólem v tomto utkání zvýšil na 3:1. V osmé minutě (22:13) hráli Devils první oslabení. Úspěšně se bránili a vyhodili puk ze své třetiny. Old Boys zůstali stát a jeden hráč jel pro puk ke gólmanovi, který vyjel z brány. Toho využil D. Bor a vyrazil také. Když to gólman uviděl, tak zazmatkoval a špatněrozehrál. D. Bor se dostal k puku a do prázdné brány zvyšoval na 4:1. Co se ale nepovedlo Old Boys v přesilovce, to se povedlo po jejím skončení J. Janouškovi (J. Matoušek) , který snížil na 2:4. Do konce třetiny se na stavu nic neměnilo, i když na obou stranách bylo hodně šancí.Ve třetí třetině se snažili Old Boys se stavem 4:2 něco udělat a dát kontaktní gól. Devils jim to usnadňovali, když se nechávali vylučovat, a dokonce se i bránit ve třech. Devils se ale úspěšně bránili a všechna oslabení “přežili“ a také nebezpečně ohrožovali bránu Old Boys. J. Janouškovi (M. Kupčík) se ale přeci jen podařilo dát vytoužený kontaktní gól necelé dvě minuty(43:15) před závěrečnou sirénou. Potom, když se dostali do třetiny Devils, Old Boys odvolali gólmana. To se jim ale vymstilo. K puku se dostal hráč Devils a k úniku na  prázdnou bránu mu zabránil jen faul. Old Boys tak přišli o šanci k další hře bez gólmana a museli se bránit přesilovce Devils. Tu po šesti vteřinách využil V. Bohuslav svojí bombou od modré a půl minuty před koncem bylo rozhodnuto o výhře AHC Devils 5:3.Devils tak udělali první krůček k postupu do závěrečného finále, ale musí to potvrdit příští sobotu 7.4.2012 od 18:30 hod a i tento zápas nebude vůbec lehký.Čtvrtfinále
HC Pirates - HC SKP 1:6 (0:2; 0:3; 1:1) Stav série 0:2 postupují HC SKP

Branky domácí: Frček
Branky hosté: Vondrovic T., Benda, Andrle 3x, Lenárd

V tomto utkání  ,,PLAY OFF,, museli Piráti bodovat, aby mohli pomýšlet na postup, ale v posledních utkáních trápila mužstvo zranění a malá účast hráčů. V první  třetině Piráti obdrželi gól od Tomáše Vondrovice ve vlastní přesilovce a podstatně lepší mužstvo SKP to nastartovalo k famóznímu výkonu, který určitě zasluhuje titul DNHL. Další gól SKP připsal necelých deset minut před koncem 1. třetiny Václav Benda. První třetina skončila 0:2. Ve druhé třetině inkasovali Piráti tři góly po sobě, které vstřelili Martin Anderle /2x/ a Tibor Lenárd. A tak druhá třetina byla opět v režii SKP a skončila 0:3. Ve třetí třetině se podařilo Pirátům po střele Tomáše Frčka snížit na 1:5, ale v zápětí hráč SKP Martin Anderle připsal šestý gól. V tomto utkání se staly dvě vážná zranění. Ze strany SKP zranění v obličeji a na straně druhé silný otřes mozku hráče Pirátů, který skončil v nemocnici v Domažlicích.

HC SKP - HC Pirates 5:1 (0:1; 1:0; 4:0)
Branky domácí: Kullač 3x, Lenárd
Branky hosté: Havlík

Do utkání vstoupili lépe hosté v přesilovce po velmi sporném vyloučení domácího obránce brankou Libora Havlíka, který překonal ze závaru před bránou brankáře Kadlece. Domácí se po tomto gólu nebyli schopni zvednout a jejich hra nebyla tím pravým ořechovým. Nedokázali využít ani přesilovku 5 na 3. První třetina skončila tedy 0:1. Ve druhé třetině již hráli domácí o něco lépe a po nahrávce Josefa Vondrovice se podařilo přesně puk umístit za záda Málka Zdeňkovi Kullačovi. Následně byl při samostatném úniku faulován hráč SKP Václav Benda, ale nařízené trestné střílení proměnit dedokázal.
Do třetí třetiny vstoupil SKP s tím, že se pokusí utkání zlomit na svou stranu. Toto se do puntíku podařilo, hlavně za přispění zkušeného centra Zdeňka Kullače, který v utkání skóroval celkem čtyřikrát. Na začátku třetiny jmenovaný převzal od beka přihrávku ve středním pásmu, na modré přes obránce vystřelil svižnou střelu po ledě a puk dopravil za záda překvapeného Málka. Tím Kullač neskončil, když zužitkoval přihrávku Josefa Hrubého a při samostatném úniku nedal Málkovi opět šanci. Poté mu vypomohl divoký útočník s maďarskými předky Tibor Lenárd, který se při hře 4 na 4 opět urval, dojel si sám před brankáře Málka a puk přepasíroval za jeho záda. V tomto okamžiku bylo znát, že hosté jsou definitivně zlomeni a nic na tom již nezměnila ani přesilovka 5 n 3 ve prospěch pirátů. Jediný kdo o sobě dal opět vědět byl Zdeněk Kullač, který usměrnil střelu mimo bránu pod víko svatyně Roberta Málka. Jednoznačnou hvězdou zápasu byl Zdeněk Kullač.HC HP Sršni - HC Rakon B 2:2 (1:1; 1:0; 0:1) stav série 2:0 postupující HC HP Sršni

Branky domácí: Cingroš Ma., Dubský
Branky hosté: Varga, Černý

Druhý čtvrtfinálový zápas se nesl v bojovnost obou mužstev, která gradovala až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího. Začátek zápasu podchytili lépe Rakon, kdy svými útočnými akcemi ohrožoval bránu domácích, to ústilo až v gól v 8. minutěvstřelený Tiborem Vargou. Na to odpověděl přesně za tři minuty Martin Cingroš,který se ve své „brejkové“ akci nemýlil a trefil přesně levý růžek branky. Hodněse vylučovalo na obou stranách, z toho ústil i druhý gól domácích, kdy v druhé třetině po sólové akci dokázal zakončil k pravé tyči Jiří Dubský. Vyrovnávací branka, která padla ve třetí třetině byla taky v početní výhodě.Domácí Petr Hiršl byl vyloučen za držení protihráče a za zbytečné řeči k sudímu byl obdarován ještě desetiminutovým osobním trestem. V přesilové hře Rakonu se podařilo dostat puk za záda Václavu Němcovi, a protože se stále vyložený trest sudích Petru Hiršlovi nelíbil a měl zbytečné připomínky, byl poslán do sprch. Střídavé útočné akce už však gól do konce utkání nepřinesli, a tak dále do semifinále postupují Sršni, jelikož v minulém utkání vyhráli 4:2.

HC Rakon B - HC HP Sršni 4:2 (0:1; 0:0; 2:3)
Branky domácí: Holomoj, Varga
Branky hosté: Cingroš Ma., Hana 2x, Wirt

První zápas vyřazovací části mezi Rakonem B a HC HP Sršni domácím nevyšel podle představ. Rakon B začal v deseti hráčích, ovšem hned v úvodu se velice nepříjemně zranil útočník Robert Pivoňka. Zastoupil ho Jan Skrejval, přesto byli Sršni celou první třetinu aktivnější a vsřelili také prní branku utkání. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ovšem gólově se nikdo prosadit nedokázal. Krátce po druhé přestávce se opět radovali hosté a stav na světelné tabuli nevěstil pro domácí nic dobrého. Rakon B však nesložil zbraně a zbytky svých sil vrhnul do útoku. Aktivita se vyplatila a dvěma rychlými góly byli domácí opět v zápase. Ovšem samotný závěr měli v režii Sršni, kteří ještě dvarát udeřili a stanovili tak konečný stav prvního vyřazovacího utkání na 2:4. Příští týden na shledanou v Karpem Aréně. Rakon B udělá vše pro vítězství, které by věnovalo Robertovi.Ice Barons - AHC Devils 2:5 (0:4; 2:0; 0:1) stav série 0:2 postupující AHC Devils
Branky domácí:  Huber 2x
Branky hosté: Bor, Kohel, Tochor, Huml, Paluch

V odvetě čtvrtfinále Ďáblové nedopustili možné překvapení a zkušeným výkonem,přehráli tentokrát tápající Barony.Ti se opět nedokázali smířit s některými nesmyslnými výroky arbitra od počátku zápasu a zcela se vytratila soustředěnost na hru.Toho využili hosté a už v 1.třetině rozhodli zápas.

AHC Devils - Ice Barons 2:2 (1:0; 0:0; 1:2)
Branky domácí: Kulhánek, Malzer Marek
Branky hosté: Huber 2x

Po roce na sebe narazili ve čtvrtfinále Chodovar play off  AHC Devils Domažlice a Ice Barons Waldmünchen, stejně jako loni. Po celý zápas se hrál rychlý a útočný hokej, který na konec skončil remízou a oba celky mají k postupu do semifinále stejně daleko (podle pravidel Chodovar Play off se nájezdy jezdí až za stejného počtu bodů po dvou zápasech). Baroni začali aktivněji a v prvních minutách měli mírnou převahu, kterou ale nedokázali využít a to i díky gólmanovi T. Hrdličkovi v bráně Devils. Postupem času se hra začala vyrovnávat a v sedmé minutě šli Devils do vedení po ukázkové akci D. Bor - J. Huml  a zakončoval R. Kulhánek. Za stavu 1:0 pro Devils skončila první třetina. Ve druhé třetiněpodali výborný výkon oba gólmani a žádný gól nepadl. Pořád se ale hrálo ve vysokém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Do třetí třetiny sešlo stále za stavu 1:0 pro Devils a tento stav vydržel do třetí minuty, kdy Baroni využili své přesilovky k vyrovnání na 1:1. Po necelé půl minutěhráli Baroni další přesilovku a po jejím skončení další. Ďáblové ale úspěšněodolávali Baronům a několikrát i v oslabení nebezpečně ohrozili jejich bránu. Baroni ale na konec udeřili pět minut před koncem a tentokrát měli blíže k výhře oni, když vedli 2:1. Opět v tom měla prsty dvojice Heuss-Huber. Devils ale přidali na obrátkách a po dvou minutách vyrovnali po závaru před bránou M Malzerem. Minutu před koncem mohli jít Devils  opět do vedení, ale nájezd zlikvidoval gólman T. Liedke. Na stavu 2:2 se již nic neměnilo ani po krátké přesilovce Devils v závěru utkání. Ve druhém zápase oba celky začínají od nuly, ale tentokrát už musí být vítěz.


Old Boys - HC Kanice 4:4 (2:0; 1:1; 1:3)

Branky domácí: Kobzík 2x, Janouš, Nový
Branky hosté: Hejtman 2x Cibulka, Herian Jakub

Odveta čtvrtfinále začala velkým náporem veteránů, kteří se ujali vedení dva nula a hrál se rychlý a pohledný hokej. Ve druhé třetinězačali Kanice přitvrzovat hru a z hokeje se stala bitva, ve které Kanice neustále dotahovali až nakonec vyrovnali na 4:4.

HC Kanice - Old Boys 1:3 (0:1; 1:0; 0:2)

Branky domácí: Cibulka
Branky hosté: Skorka, Janouš, Nový
Play-out
HC Nýřany - HC Trhanov 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)

Branky domácí: Janouš 2x, Dominik, Kalián, Kaucký, Mrázek
Branky hosté: Hlavsa, Kurek P., Kurek L., Strasser


AHC Panthers - HC Poběžovice 2:10 (0:3; 1:6; 1:1)

Branky domácí: Ticháček, Vintr
Branky hosté: Pekár 4x, Míšek 3x, Klíma 2x, Hromada

Pro oba týmy v  posledním zápase ve skupině o umístění,deklasovali Poběžovice Panteráky a ,,nadělili,, jim předčasnou velikonoční pomlázku v podobě ,,desítky,, a zaslouženě si vybojovali prémii od sponzora:,,desítku Chodovar,,.Tak ,,nazdraví,,a hokeji zdar.


HC Nýřany - AHC Panthers 4:3 (0:1; 1:1; 3:1)
Branky domácí: Podaný, Kohout, 2x Mrázek
Branky hosté: Vintr, Frydrich, MarešHC Poběžovice - HC Trhanov 6:4 (1:0; 3:1; 2:3)

Branky domácí: Míšek 3x, Lincmajer, Hromada, Klíma
Branky hosté: Beneš, Řezníček 2x, Linhart

Zápas začali oba týmy s odhodláním vyhrát. První branka ale padla až v druhé polovině první třetiny zásluhou domácích. Trhanov vyrovnal krátce po začátku druhé třetiny, ale Poběžovice dokázali hned odpovědět a po chvíli přidat i další branku. Další gól padl do branky Poběžovic ovšem po odrazu od brusle vlastního obránce. Puk šel těsně k tyči a odrazem do brány. Brankář neměl šanci jej zachytit. Poslední gól 2. třetiny dali opět domácí, nyní už ale do správné branky. Ke konci třetiny zápas přerušilo na delší dobu zranění hráče Trhanova, který si po srážce s padajícím hráčem Poběžovic vážně poranil nohu. Musela být přivolána lékařská pomoc. Zbývající asi 3 minuty z druhé třetiny se pak dohrávali až po přestávce společně s 3. třetinou. Ta byla na góly nejbohatší. Nejprve domácí odskočili o další gól, ale Trhanov brzy odpověděl. Domácí zabrali a opět se jim povedlo skórovat. Pak ale přestali důsledněji bránit ukolébáni náskokem a toho hned Trhanov 2x využil. Pak už ale Poběžovice další branku nepřipustili a zápas skončil výsledkem 6:4 pro Poběžovice.


HC Trhanov - AHC Panthers 5:6 (2:3; 3:0; 0:3)
Branky domácí: Řezníček 2x, Beneš 2x, Černý
Branky hosté: Ticháček, 3x, Čábal, Frydrych, Vintr


HC Poběžovice - HC Nýřany 6:1 (1:0; 3:0; 2:1)
Branky domácí: Hromada 2x, Kučera 2x, Lincmajer, Klíma
Branky hosté: Tengler

Domácí nastoupili do prvního utkání Play- out DNHL opět v sedmi, což se ale na jejich výkonu nijak neprojevilo, hlavněv průběhu druhé třetiny zápasu, kdy domácí přebruslovali hráče Nýřan a vytvořili si rozhodující čtyřbrankový náskok, který s pomocí velmi dobře chytajícího gólmana uhájili. Ve třetí třetině se trefil  také soupeř , ale domácí odpověděli dvěma brankami na konečných 6:1 a brali tak plný počet bodů. Pochvalu zaslouží oba gólmani, kteří předvedli opravdu kvalitní výkon.22.kolo
HC SKP - Ice Barons 3:2 (2:1; 1:0; 0:1)
Branky domácí: Lenárd, Tomáš Vondrovic 2
Branky hosté: Pirkenseer, Heuss

Hokejisté SKP šli do posledního zápasu základní části bez tří opor z řad obránců, kteří odpočívali a léčili si svoje zranění. Tento komfort si SKP mohl dovolit, jelikož se v tabulce nemohl již tímto zápasem pohnout nahoru ani dolů. Naopak tým ledových baronů se mohl teoreticky posunout až na čtvrté místo.
Zápas otevřel samostatným únikem utržený vagon Tibor Lenárd. Následoval ho pak střelou z mezikruží, za asistence obránce ledových baronů snajpr zápasu Tomáš Vondrovic. Hostům se podařilo snížit po nahození doklepnutím v brankovišti Pirkensserem. To bylo v první třetině vše.
Ve druhé třetině skóroval opět domácí Tomáš Vondrovic, stav 3:1.
Ve třetí třetině přibylo osobních soubojů, některých za hranicí pravidel, to vše bez povšimnutí nepřesných rozhodčích, což vyústilo v drobné šarvátky. Po skončení zápasu se týmy již zachovali sportovně a podali si ruku, čímž zápas skončil. Ve třetí třetině upravil závěrečné skóre na 3:2 Heuss.

HC Nýřany - Old Boys -:- (-:-; -:-;-:-)
Branky domácí:
Branky hosté:


HC Trhanov - HC Kanice 0:5 (0:1; 0:2; 0:2)
Branky domácí:
Branky hosté: Altman, Špirk, Cibulka, Herian ml., Herian st.


AHC Devils - HC Poběžovice 4:0 (1:0; 3:0; 0:0)
Branky domácí: Tochor, Knický, Malzer, Pauler
Branky hosté:

V posledním kole základní části DNHL měly oba celky jižsvé jisté, přesto nechtěl ani jeden prohrát a oba celky šly do zápasu s obrovským nasazením. Devils se jako jediní dostali přes 50 bodů a vyhráli základní část. Poběžovice si zahrají ve skupině o umístění. Poběžovice nastoupily s osmi hráči a gólmankou. Devils zase bez tří hráčů základní sestavy, ale s uzdraveným M. Malzerem, který si s chutí zastřílel a dal gól. Prvních 8 min. lépe vyšlo Poběžovicím, kterým vyšlo pár nájezdů. Jeden jejich hráč čekal “za bukem“ na přihrávku a dostával se do nájezdů, které ale vychytal T. Hrdlička. Tím se nastartoval na první nulu v této sezóně. Devils šli do vedení zásluhou trojice Kulhánek, Bor, Tochor a poslední jmenovaný dával gól na 1:0. Zápas rozhodla druhá třetina, kdy Devils přidali tři pěkné góly. Nejdřív L. Knický svým 15tým gólem (D. Pauler) na 2:0. Na 3:0 dával M. Malzer za asistence R. Tochora, který má s D. Borem nejvíce asistencí v produktivitě  Devils. Za necelou minutu D. Pauler (J. Hůrka) uzavřel skóre na 4:0. Třetí třetina byla ve znamení častého vylučování, kdy se museli Devils bránit necelou minutu i ve 3 proti 5. Devils se ale ubránili a T. Hrdlička si tak mohl připsat nulu. V této třetině už Devils gól nedali a jejich skóre se v konečné tabulce základní části zastavilo na 99:49 s 52 body.

HC HP Sršni - HC Pirates 3:1 (1:0; 2:1;0:0)
Branky domácí: Martin Cingroš 2x, David Klásek
Branky hosté: Libor Kaufner

Poslední zápas základní hrací části DNHL narazil celek Sršňů na HC Pirates 2011. Domácí Sršni měli hostům co oplácet po posledním vzájemném zápase kdy prohráli o gól a celý zápas završila hromadná bitka, za kterou by se nemuseli stydět ani v NHL.
Sobotní zápas však probíhal v podstatně klidnějším duchu. A už od začátku byla vidět patrná převaha Sršňů na ledě. Domácí otevřeli skóre hned v desáté minutě první třetiny, i přesto že byli v oslabení pět na čtyři. Autorem branky se stal Martin Cingroš, který získal přihrávku od Martina Kněze, a svižnou střelou umístil puk k levé tyčce branky hostí. Tlak v obraném pásmu soupeře neustával a tak na začátku druhé třetiny překonal, dělovou střelou od modré, David Klásek gólmana hostí a posunul tak Sršně do dvou-gólového náskoku.Čtyři minuty před koncem druhé třetiny ještě navýšil náskok opět Martin Cingroš, kterému asistoval Pavlík. Po druhé pauze Sršni ztratili trochu tempo a poměrně častá vyloučení komplikovala hru na obou stranách. Jedné přesilovky využili hosté kdy Libor Kaufner, po vyhraném buly golfovou střelou doslova vymetl pavučinu v pravém horním rohu domácímu gólmanovi Schröpferovi, který měl navíc zakrytý výhled. Náskok se Sršňům do konce zápasu podařilo uhájit a dokonce se prvnímu útoku podařilo vsítit ještě čtvrtý gól, který ovšem padl těsněpo závěrečné siréně a tak nebyl již uznán. Konečný výsledek zápasu HC HP Sršni Domažlice a HC Pirates 2011 je tedy 3:1 a Sršni tak potvrdili svojí druhou pozici v tabulce a můžou vejít do playoff se vzpřímenou hlavou.

HC Rakon B  - AHC Panthers 5:0 (0:0; 5:0; 0:0)
Branky domácí: Stingl 2x,Němec,Falout,Holomoj
Branky hosté:

Poslední utkání základní části DNHL vyšlo Rakonu B na jedničku. Přesto, že v úvodní třetině měli ze hry více hosté, nedokázali ani jednou překonat gólmana domácích. Ve druhé třetině Rakon udeřil, nasázel Panterům pět gólů a bylo rozhodnuto! ve třetí části si domácí pohlídali stav a kontrolovali vývoj utkání.


21.kolo
HC SKP - AHC Devils 1:3 (0:0; 1:2; 0:1)
Branky domácí: Zdeněk Kullač
Branky hosté: Roman Kulhánek, Tomáš Paluch, Roman Tochor

Souboj již tradičních hokejových soků sliboval rychlý útočný hokej, což se od první do poslední minuty naplnilo. Ptvní třetina nepřinesla žádný gól, i přesto, že šance byly na obou stranách a branky nepadly jen zásluhou golmanů Kadlece a Hrdličky.
Ve druhé třetině šel do vedení SKP gólem Zdeňka Kullače, jehož nahození si Hrdlička srazil do brány. Devils však nesložil zbraně a nejprve gólem z mezikruží po přesné přihrávce skóroval Roman Kulhánek. S tímto se Devils opět nesmířil a dvě minuty na to skóroval po dvouminutovém tlaku ve třetině SKP, po teči Tomáš Paluch.
Do třetí třetiny šel SKP s tím, že to nedá Devils zadarmo, ale opak byl pravdou, když Roman Tochor s pomocí domácích hráčů Pejsara a Andrleho dokutálel puk za golmana Kadlece. SKP si pak ještě zahrál v poslední minutě power play, ale ani tuto přesilovku, přesto, že bylo několik závarů před Hrdličkou, nedokázal proměnit.
Body tak berou Devils a právem získávají opět pohár pro vítěze základní části.

HC Poběžovice - HC HC Sršni 2:5 (1:2; 0:2; 0:1)
Branky domácí: Hromada Zdeněk, Lincmajer Ondřej
Branky hosté: Jiří Sloup, Martin Cingroš 2x, Milisderfer David, Kouřík Pavel

V dnešním zápase DNHL hostili na ledě Karpem arény domácí HC Poběžovice, kteří okupují  9. příčku tabulky tým HC HP Sršni. Poběžovice nastoupili pouze se 7 hráči, přesto se dostali do vedení po samostatné akci kapitána Ondřeje Lincmajera, který vsítil gól na 1:0. Další góly již dávali pouze hráči HC HP Sršni Sloup, Cingroš 2x, Milisderfer a Kouřík. Poslední gól utkání vstřelil zkušený veterán Poběžovic Hromada Zdeněk po elegantním průniku a nechytatelnou střelou k tyčce překonal brankáře soupeře. Utkání se odehrálo v přátelské atmosféře bez většího počtu vyloučených.

HC Pirates - Ice Barons 0:2 (0:1; 0:1; 0:0)
Branky domácí:
Branky hosté: Fickerl, Heiss

Zápas domácich pirátu s barony začal opatrně z obou stran, nebot oba týmy nastoupily do zápasu v pouze se dvěma pětkami.Lepší začátek měli baroni, kteří se ujali vedení v první třetině po přečislení. Svůj náskok se jim podařilo navýšit v druhé třetině po samostatném nájezdu. Ve třetí třetině byli piráti lepším týmem ale doplatili na již tradiční střeleckou nemohoucnost atak baroni si zaslouženě odvezli 3 body za výhru.

HC Kanice - HC Nýřany 3:1 (1:0; 2:0; 0:1)
Branky domácí: Pták, Raška, Herian Jaroslav
Branky hosté: Kalián

Utkání týmů z opačných pólů tabulky se odvíjelo podle not favorizovaných Kanic. Ve 4. minutě se prosadil Jaroslav Pták – 1:0, stejným výsledkem úvodní část utkání také skončila. Začátek druhé třetiny byl také poněkud opatrnější i přes mnohé šance domácích. Skóre se měnilo až ve 13. minutě, kdy Pavel Raška dotlačil puk za záda hostujícího brankáře a zvýšil náskok ´kanických orlů´ o dva góly. Sotva po minutě hry otřeseného soupeře z Plzeňska dorazil třetí brankou zkušený Jaroslav Herian. V závěrečném dějství hostující Kalián alespoň korigoval výsledek na konečných 3:1.

HC Trhanov - AHC Panthers 0:2 (0:0; 0:2; 0:0)
Branky domácí:
Branky hosté: Decker, Lukášek

V tomto zápase,který už se dohrával jen z povinosti,protože ani jednomu týmu už prakticky o nic nešlo a na úrovni zápasu to bylo znát,podali domácí tragický výkon a zaslouženě podlehli soupeři,který si připsal druhou výhru v letošní sezoně.Na šance vyrovnané utkání,ale domácí opět neproměnili ani ty nejvyloženější!

Old Boys - Rakon B 1:3 (0:1; 1:0; 0:2)
Branky domácí: Milan Skorka
Branky hosté: Jiří Stingl, Jiří Bouzek, Robert Pivoňka

Lehce unavené mužstvo Old Boys, po sobotním výjezdu za partnery do Německa, začalo sice náporem, inkasovalo však laciný gól po neodpískaném faulu.po obdrženém gólu trvalo dost dlouho než se veteránům podařilo vyrovnat, ovšem do vedení se nedostali. Ve třetí třetině zastavila nápor veteránů série sporných vyloučení a v oslabení ve třech inkasovali podruhé, a v přílišné snaze o vyrovnání dostali třetí branku.Konec zápasu narušil incident domácího Pavláska, který neustál sekyru, po celý zápas faulujícího kapitána Rakonu, napadl jej a byl za to potrestán trestem do konce utkání, takže si příští zápas nezahraje.


20.kolo
HC SKP - HC Poběžovice 5:0 (3:0; 1:0; 1:0)

Branky domácí: Vladimír Černý, Tibor Lenárd 2, Tomáš Vondrovic, Josef Hrubý
Branky hosté:

Domácí SKP nastoupil k utkání pouze s 9 hráči, přesto s rozhodnutím z utkání brát 3 body, tolik důležité pro dobré umístění v tabulce po základní části. Utkání velmi brzy otevřel Vladimír Černý a následně Tibor Lenárd, oba borci v dresu SKP. Tento stav jakoby hosty paralizoval a domácí hráči si mohli ve své útočné třetině více dovolit. Do konce třetiny tento tlak SKP však přinesl "pouze" 1 gól, jehož autorem byl Tomáš Vondrovic.
Ve druhé třetině se domácí hráči SKP stále tlačili před hostujícího brankáře Siku, ale v této třetině skóroval pouze Josef Hrubý. Následně vychytal ojedinělý nájezd hostů domácí brankář Kadlec.
Ve třetí třetině domácí již hostům nic nedovolili, naopak výsledek utkání ještě upravil Tibor Lenárd ve prospěch SKP Domažlice.


Rakon B - HC Nýřany 5:1 (3:1; 0:0; 2:0)

Branky domácí: Jiří Černý,Václav Němec,Pavel Falout,Tibor Varga,Jiří Stingl
Branky hosté:

Rakon B potřeboval v devátém kole druhé části nutně naplno bodovat, aby si tak zajistil postup do play off. Od začátku zápasu se domácí drali dopředu a úvodní tlak již ve třetí minutě vyústil v uklidňující gól z hole J.Černého. Domácí tlak nepolevoval, přesto hosté vyrovnali nechytatelnou ranou, kterou musel za gól potvrdit až rozhodčí po přerušení hry a konzultaci s druhým sudím a oběma kapitány. Hra měla spád a do konce první třetiny skórovali za domácí ještě V.Němec a P.Falout. Ve druhé části se se střídaly šance na obou stranách a oba gólmani si připsali několik výborných zákroků. Ve třetí části rozhodli utkání domácí při přesilovce pět na tři, kdy po úporném obléhání doklepl poskakující kotouč do odkryté branky T.Varga a skóre uzavíral po samostatném úniku kapitán J.Stingl. Pěkné utkání bez zbytečného vylučování.

AHC Panthers - HC Kanice 3:7 (2:4; 0:2; 0:1)

Branky domácí: Čavajda, Ticháček, Čábal st.
Branky hosté: Herian L.,Špirk,Cibulka,Kapitán,Herian Jaroslav,Herian Jakub,Tureček

V 20 kole DNHL na sebe narazily AHC Panthers a HC Kanice.
V první třetině šli do vedení Panthers golem Čavajdy na co soupeř odpověděl 2 góly v jedné minutě a přebral otěže zápasu a po chybách Panteráků si udělali dostačující náskok, který udrželi až do konce. Zápas se hrál v slušném tempu jen s dvouma vyloučenýma hráčema.

Ice Barons - HC Trhanov 6:0 (3:0; 1:0; 2:0)

Branky domácí: Hofbauer 4x,Wenzel,Heuss
Branky hosté:

Ve 20.kole DNHL se utkali Ice Barons a HC Trhanov,který ještě zbožně vyhlížel teoretickou šanci na postup do play off.Jenže prořídlé řady dřevorubců nebyly pro Barony těžkým soupeřem.Od začátku zápasu si Baroni vytvářeli velké množství šancí a vylučovaní hráči Trhanova jim v tomto ještě pomáhali.Hráčem zápasu se stal Hofbauer,který vstřelil 4 branky během 20min a dokonal postup do vyřazovací části.V poslední části hry nejprve zavěsil Wenzel,který odehrál výborný zápas a těsně před koncem se prosadil kanonýr Heuss po přihrávce Hubera na konečných 6:0.Waldmünchenští Baroni splnili opět svůj cíl v podobě postupu a tajně uvažují o nejpřijatelnějším soupeři v nadstavbové části.

AHC Devils - HC Pirates 5:0 (Kontumačně)

Branky domácí:
Branky hosté:

HC HP Sršni - Old Boys 4:4 (0:2; 3:0; 1:2)

Branky domácí: Wirt, Dubský 2x, Milisderfer
Branky hosté: Miller, Kobzík 2x, Skorka

Kolotoč, který se odehrál v zápase mezi Sršni a Old Boys, nakonec neměl vítěze a oba týmy si odnesli po bodu. Lépe začali Old Boys, když v 5. minutě Miller prostřelil domácího brankáře Sokola. Na to v 6. minutě následovala akce u které byl opět Miller a Kobzík tentokrát si role obrátili. Zakončoval Kobzík a Old Boys vedli 2:0 po první třetině. Druhá třetina byla přesným opakem první a v 19. minutě snížil Wirt a v 26. minutěvyrovnal Dubský po asistenci Wirta. Domácím se podařilo dokonce skóre otočit 5 vteřin před koncem druhé třetiny a byl u toho opět Dubský, který si sám přihrál o zadní mantinel a pak puk dostal za záda Tesaře. V 33. minutě hosté vyrovnali zásluhou Skorky. Ovšem ve 40. minutě dostal domácí opět do vedení Milisderfer, když střelou od modré třefil horní růžek branky. Tak to Old Boys nechtěli nechat a tvořili závěrečný tlak, který gradoval v 45. minutěKobzík, když po sólo akci projel celé hřiště a od modré se trefil mezi betony domácího gólmana.


19.kolo
HC Kanice - HC Rakon "B"  1:0 (0:0; 0:0; 1:0)
Branky domácí: Cibulka
Branky hosté:

Ice Barons - AHC Panthers 6:0 (2:0; 2:0; 2:0)
Branky domácí: Heuss 2x, Feiner, Huber, Fickerl, Hofbauer
Branky hosté:

V dalším kole DNHL hostili na ledě Karpem arény domácí Ice Barons Panthers,kteří okupují poslední příčku tabulky s jediným vítězstvím na kontě.Baroni nastoupili do zápasu v nejsilnější možné sestavě a od začátku tlačili soupeře do obranné třetiny.V polovině 1tř.dorazil puk po střele Heusse Fickerl na 1:0 a o několik minut později po kombinaci prvního útoku zvýšil na 2:0 Heuss.Ve 2tř.byl obraz hry stejný jako v úvodu,domácí téměř Panthery nepouštěli z obranného pásma a začali navyšovat skóre.Nejprve předvedli krásnou akci Wutz s Feinerem a druhý jmenovaný zvýšil na 3:0.Poté proměnil své sólo Huber po přihrávce Heusse a bylo to 4:0.Obě branky padly ve vlastním oslabení Baronů,kteří v té době hráli lépe ve čtyřech než plném počtu.Baroni ve 3tř.pokračovali v tlaku na branku hostů a netrvalo dlouho a kanonýr Heuss zvýšil už na 5:0 po asistenci Hubera.Těsně před koncem zápasu upravil na 6:0 Hofbauer za as.Wutze.Povinná výhra Baronů,kteří už poskočili na 7.místo tabulky.Hráči Panthers sice prokázali sílu v osobních soubojích,ale jediná vypracovaná šance za celý zápas,kterou kanonýr Vintr neproměnil, nemůže přinést další body.

HC Trhanov - HC Nýřany 0:2 (0:0; 0:1; 0:1)
Branky domácí:
Branky hosté: Polívka,Janouš

V dohrávce 19 kola se střetli týmy,které v minulém kole definitivně ztratili účast na play off této soutěže a na ledě to bylo znát,domácí opět nastoupili vinou zranění ve značně slátané sestavě,ale většinu zápasu byli lepším týmem,vypracovali si několik tutových golových šancí,ale opět se projevila jejich neschopnost tyto příležitosti zužitkovat a tak po hrubých chybách dvakrát inkasovali a propadli se v tabulce za svého dnešního soupeře na předposlední místo!

HC HP Sršni - AHC Devils 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
Branky domácí:  Hana, Pavlík 2x, Dubský
Branky hosté: Kulhánek, Tochor, Bohuslav

Na úvodní branku zápasu se čekalo do čtvrté minuty, kdy Hana dokončil svůj blafák a gólmanovi Bejčkovi nedal žádnou šanci. Do konce první třetiny se hrálo bez gólů, ale za to se spoustou šancí na obou stranách. Ve druhé třetině se podařilo hostům vyrovnat zásluhou Kulhánka, který využil přesilovky. K závěru třetiny hráli domácí přesilovku pět na tři minutu a půl, ale nedokázali ji využít, i přes několik zajímavých šancí a zavření Devils v jejich třetině. Ve třetí třetině se začal hrát trošku tvrdší hokej a do vedení šli hosté ve hře čtyři na čtyři, když Tochor doklepl puk do prázdné brány. Třetí gól Devils dal obránce Bohuslav v 37. minutě, po sporném momentu, kdy měl autor gólu kopnout puk do brány. Po domluvě obou rozhodčích byl však gól uznán. Zbývalo pět minut do konce utkání, kdy hosté polevili a nechali domácí pouštět do nebezpečných útoků. Těch využil obránce Pavlík, když po střele od modré a pochybení gólmana puk dopadl za brankovou čáru. Stejný autor byl i u zrodu vyrovnání o dvě minuty později. Prostřelil vše co mu stálo v cestě a vyrovnal. Učarovaní hosté nedokázali chytnout tempo domácích hráčů a proto v čase 43.19 přišlo otočení hry ze strany Sršňů a gól Dubského po asistenci Cingroše. Ten tak dokonal úžasný obrat v necelých třech závěrečných minutách hry.

HC Poběžovice - Old Boys 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
Branky domácí: Široký, Klíma 2x
Branky hosté: Matoušek 2x, Raška, Denk


Hosté začali uspěšněji dvěma góly rychle za sebou, ale domácím se podařilo do konce třetiny srovnat. Na začátku druhé opět začali lépe hosté třetím gólem, ale i na ten Poběžovičtí dokázali odpovědět. Třetí třetina byla dlouho bez gólu. Ten nakonec dali opět hosté ale domácí již skórovat nedokázali. Hrálo se v rychlém tempu a na obou stranách bylo i hodně neproměněných šancí. 

HC Pirates - HC SKP Domažlice 1:5 (1:1; 0:2; 0:2)
Branky domácí: Kuželka
Branky hosté: Mazanec Aleš,Vondrovic Josef, Josef Hrubý, Václav Benda, Martin Andrle

Utkáni mezi piráty a skp Domažlice začalo lépe pro domácí tým ,který se po 5 minutách ujali vedení brankou Kuželky SKP ale  jestě v první třetině vyrovnali vlastním golem pirátu v druhé třetině již patřil led pouze hráčum SKP kteří byli mnohem lepším týmem lepe bruslili a prihravali si. To zůročili dalším vlastním golem piratu a golem na  1 : 3 upravil Hrubý tim skončila druhá třetina . Do třetí třetiny vstoupili hrači SKP zcela nekomromisně a piratum v podstatě nedovolili nic ještě přidali další dva goly a tim utkání skončilo.Pro Piraty to bylo již třetí nepovedené utkání zapříčiněné chabou docházkou a střeleckou nemohoucností.


18.kolo
AHC Panthers - HC Nýřany 3:4 (0:0; 2:3; 1:1)

Branky domácí:  Decker, Vintr, Lukašák
Branky hosté: Janouš, Polívka, Greif, Dominik

V ,,plzeňském,, derby zdolaly Nýřany poslední Panteráky!!
V 18.kole D NHL na sebe narazily týmy ze dna průběžné tabulky DNHL AHC Panthers vs. HC Nýřany.
První třetina utkání přinesla rychlý a bojovný hokej s šancemi na obou stranách,ale bez gólového efektu na čemž měli hlavní podíl oba dobře chytající gólmani.
Ve druhé třetině pokračoval boj o každý kousek ledu,ale hosté se stále častěji dostávali do větších brankových příležitostí,což korunovali vstřelením dvou branek.Panteři se ovšem nevzdali a ve dvou následně po sobě jdoucích početních výhodách srovnali stav utkání na 2 - 2.Když už se zdálo,že za tohoto stavu půjdou obě mužstva do šaten,přišla hrubá chyba domácích a následná branka do jejich sítě.
Do třetí třetiny nastoupili panteráci s odhodlání urvat alespoň bod za případnou remízu,ale dobře bránící hosté nic takového nepřipustili a po samostatné akci odskočili opět na rozdíl dvou branek,což se později ukázalo jako rozhodující moment zápasu,neboť panterákům se ještě podařilo vstřelit branku a snížit na rozdíl jedné branky.Ovšem branka padla v posledních vteřinách zápasu a na více již domácím nezbyl čas a hosté brali plný počet bodů.
Utkání se odehrálo velmi korektně k čemuž přispěli dobrým výkonem i oba rozhodčí.

HC SKP - HC HP Sršni 2:4 (1:2; 1:2; 0:0)

Branky domácí: Kullač, Andrle
Branky hosté: Kouřík, Cingroš, Milisderfer, Dubský

V tomto zápase 18. kola se dalo očekávat, že sršni budou chtít získat skalp týmu, který dosud neporazili. Tento fakt se potvrdil a sršni na svého soupeře vlítli, kdy po brankách Kouříka a Cingroše vedli v první třetině již 2:0. Domácímu SKP se v první třetině ještě podařilo brankou Kullače zmírnit na 2:1.
Druhá třetina se odehrávala ve stejném tempu nahoru dolů, ale proměňovat se dařilo lépe hostům, kteří přidali další dvě branky. Za domácí upravil konečný výsledek 4:2 Andrle.
Třetí třetina se již prakticky nehrála, jelikož vypršel pronajatý čas. Toto lze přičíst dvěma pánům na ledě, kteří jako jediní berou za svou činnost peníze. Místo hokeje se více diskutovalo a o výrocích těchto dvou pánů raději nebudu psát, jelikož jsem byl slušně vychován. Jediný kdo by se měl nad sebou zamyslet jsou ti dva pánové a do doby než se svoji práci naučí, by bylo dobré, a od nich jistě i slušné, aby si za svoji práci nebrali peníze. Toto však nic nemění na tom, že sršni vyhráli zaslouženě a z utkání po právu berou tři body.

Ice Barons - Old Boys 4:4 (2:1; 2:1; 0:2)

Branky domácí: Skala, Feiner, Faustin, Huber
Branky hosté: Kupčík2x, Kupilík, Janouš

Zápas probíhal v duchu oslav 60ti let nestora domažlického hokeje Josefa Kupilíka,který před zápasem s Ice Barons obdržel od spoluhráčů památeční dres,dary i s bouřlivým potleskem fanoušků a společného fota se soupeřem.Domácí,ale vůbec nechtěli býti obětními beránky a ve 3min se ujali vedení 1:0,kdy střelu Fronka od modré čáry tečoval Skala.Netrvalo dlouho a agilní Kupčík po návratu z trestné lavice střelou z kruhu vyrovnal.Baroni opět strhli vedení na svou stranu v 10min,kdy byl v nájezdu Wutz,přihrál za sebe Feinerovi a ten střelou nad rameno brankáře Tesaře upravil stav v 1.třetině na 2:1.Jak už to tak bývá,ve druhé třetině se přiostřilo a nebyla nouze si vyzkoušet hru 3proti3.Hra byla hodně neurovnaná díky častému vylučování,ale jak se později ukázalo,byla to voda na mlýn lépe bruslícím a hlavně mladším hráčům Baronů.Ve 26min ujel přes celé kluziště Huber,udělal kličku i brankáři a do prázdné branky zavěsil na 3:1.O dvě minuty později využil chyby v rozehrávce Faustin a střelou po ledě zvýšil už na 4:1.V té době byli "dědci" na ručník,ale prokázali silného týmového ducha a oslavenec s číslem  60 Kupilík využil špatné rozehrávky v obranném pásmu a upravil stav na 4:2 po 2.třetině.Po přestávce posílené Old Boys útočníkem Janoušem a zredukované sestavě,začali zle dotírat na branku domácích.Nejprve ve 32min.Kupčík v přesilové hře snížil po kombinaci v útočném pásmu na 4:3 a v 36min.již zmiňovaný Janouš srovnal na 4:4.Ve zbývajícím čase se obě mužstva snažila strhnout vedení na svou stranu,ale bez gólového efektu.S tímto bodem hráči Baronů až tak nepočítali,ale vítězství bylo na dosah.Do rámce utkání zapadli i rozhodčí a patří jim dík i když si  někteří hráči a činovníci Old Boys představují rozhodování zcela jinak.

HC Pirates - HC Poběžovice 0:5 (0:1; 0:2; 0:2)

Branky domácí:
Branky hosté:Klíma, Jankovec, Míšek 2x, Lincmajer

Utkáni bylo od začátku poznamenáno velmi špatnou učastí domácích ,kteří nastoupili pouze se dvěma pětkami a absencí všech klíčových hráčů .V první třetině hosté využili chyby obrany a po najezdu vstřelili první gol utkání. V druhé třetině opět po chybách pirátu poběžovičtí zvýšili na  0:3 a s přehledem si utkání  hlidali .Ve třetí třetině ješte zvýšili dalšími dvěma goly a zápas zcela zaslouženě vyhráli i zásluhou výborně chytajícího gólmana Poběžovic.

HC Trhanov - HC Rakon B 4:2 (1:0; 1:1; 2:1)

Branky domácí: Ryneš, Nejdl, Černý, Hlavsa
Branky hosté: Bor, Holomoj

Domácí začali zápas lépe a po čtyřech minutách se ujali vedení zásluhou Ryneše.Po celou první třetinu byli trhanovští lepším týmem,ale několik dobrých golových příležitostí se jim již nepodařilo zužitkovat.Ve druhé třetině se hra vyrovnala a hostům se podařilo srovnat skore,na to ale domácí okamžitě zareagovali a po brance Nejdla se opět ujali vedení.Ihned na začátku poslední části hry Rakon opět srovnal skore v dvojnásobné přesilovce.Pět minut před koncem se ale trefil trhanovský Černý a výhru domácích pečetil v závěrečné power play Hlavsa.

AHC Devils - HC Kanice 6:4 (3:1; 1:2; 2:1)

Branky domácí: Pauler, Váchal, Paluch, Tochor, Kulhánek, Knický
Branky hosté: Herian Jakub, Cibulka, Špirk, Herian Jaroslav

Posledním zápasem 18. kola DNHL, byl duel mezi AHC DEVILS DOMAŽLICE vs. HC KANICE. Hra byla vyrovnaná, oba celky hrály rychlý a útočný hokej. Nebyla nouze o pěkné akce a zákroky obou gólmanů. Rozhodčí, co se týče vylučování, byli skoro bez práce a rozdali jen tři tresty. Kanice šly do vedení ve druhé minutě po “dělovce“  J.Heriana. Hrdlička, který se vrátil do brány Ďáblů po téměř dvouměsíční pauze zaviněné zraněním, lovil poprvé puk ze sítě. Devils ale sérií pěkných akcí zápas otočil. Nejdříve v deváté minutě vyrovnali zásluhou D. Paulera (as.- L. Knický) a ve třinácté minutě šli do vedení po gólu P. Váchala (as.- D. Bor). Do konce této třetiny přidal ještě gól T. Paluch (as.- D. Pauler) a Devils ji vyhráli 3:1. Na začátku druhé třetiny (16:14 min)  “vyškolil“ obranu i gólmana po samostatné akci R. Tochor na 4:1 a vypadalo to na poklidný průběh pro Devils. Za Kanice ale ještě v té minutě snížil O. Cibulka a o dvěminuty je vrátil do hry L. Špirk, když snížil na rozdíl jedné branky. Kanice ještě měly velkou šanci na vyrovnání, ale jejich nájezd  J. Hrdlička vychytal. Tuto třetinu Devils podcenili a v dalších zápasech by se to mohlo vymstít. Skóre 4:3 se jižneměnilo a za tohoto stavu se šlo po dvou třetinách do šaten. V závěrečné třetině v čase 35:27 min. R. Kulhánek poslal Devils do vedení na 5:3. První střelu gólman vyrazil, R. Kulhánek s pukem objel ze zadu bránu a z úhlu ho překonal. Kanice  ale opět snížily J. Herianem  po vyhraném vhazování v třetině Devils. Poslední slovo ale měli opět Devils, když L. Knický nahazoval puk před bránu a ten se dostal překvapenému gólmanovi za záda. Do konce zápasu zbývalo ještě necelých osm minut. Kanice se snažily něco s tímto stavem udělat, ale Devils jim nepovolili další gól a zápas ještězdramatizovat. Hrálo se dál nahoru – dolů, ale žádný gól již nepadl.V tomto slušněhraném, na góly bohatém zápase vyhráli Devils nad Kanicemi 6:4, připsali si další body do tabulky DNHL a jsou v jejím čele.

17.kolo
Old Boys - HC SKP 4:3 (1:0; 1:1; 2:2)

Branky domácí:Kupčík 2x, Hika, Kupilík
Branky hosté: Kullač, Pejsar L., Mazanec

Zápas veteránu, proti asi nejkompaktnějšímu mužstvu letošní D NHL, skončil vítězným gólem čerstvého šedesátníka Kupilíka, který si tak v předvečer jubilea vystřelil nádherný dárek. Od začátku se hrálo z obou stran obezřetně a zezadu.Bylo znát, že mužstva se dobře znají a jejich vzájemné zápasy jsou vždy velmi vyrovnané. Ani po gólu Kupčíka za veterány se hra neotevřela. Stalo se tak až v posledních minutách druhé třetiny, kdy SKP vyrovnalo Kulačem,  a v zápětí jim radost do šatny zkazil za veterány Hika jedenáct vteřin před odchodem do šatny.Třetí třetina byla jak přesýpací hodiny. Po srážce dvou hráčůOld Boys ujel a vyrovnal Luboš Pejsar a za minutu otočil zápas Mazanec a veteráni prohrávali.Na konci desetiminutovky, kdy se hrálo nahoru a dolů byli všakšťastnějši Old Boys, když Kupčík nádhernou ranou vyrovnal a pak přišla samostatná akce šedesátníka Pepy Kupilíka, který několikrát zamíchal s pukem, a když všichni už čekali přihrávku, zamíchal znovu a skóroval.Daroval tak mužstvu ke svým narozeninám ještě vítězný gól. To bude drahé….

HC Kanice - Ice Barons 2:1 (0:0; 2:0; 0:1)

Branky domácí: Herian J., Tureček
Branky hosté: Pirkenssen


HC Trhanov - HC HP Sršni 0:6 (2:0; 4:0; 0:0)

Branky domácí:
Branky hosté: Hartl, Hana 2x, Liška, Hiršl, Dubský

Domácí nezachytili úvod zápasu a po pěti minutách prohrávali již o dvě branky a tak také skončila první třetina.Do druhé třetiny vstoupili trhanovští ještě hůře a golů v jejich síti hrozivě přibývalo.Sršni byli lepší ve všech činnostech a zaslouženě vedli po dvou třetinách o šest golů.Snad jen v poslední části hry se domácí vzpamatovali a vytvořili si i pár slibných brankových šancí,ale brankáře soupeře se jim překonat nepodařilo.

Rakon "B" - AHC Devils 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)

Branky domácí: Pivoňka
Branky hosté: Váchal, Kulhánek

Domácí tým měl opět problémy se sestavou, přesto se snažil alespoň o částečnou reputaci z předchozího kola. Od úvodu zápasu se hrál rychlý kombinační hokej se šancemi na obou stranách. Skóre se měnilo až ve druhé třetině, když ve 26. min. ve skrumáži v levém rohu P. Příbek vybojoval kotouč přihrál jej najíždějícímu P. Váchalovi a ten prostřelil domácího brankáře 0:1. Domácí dokázali odpovědět ve 29. min., kdy po pravém křídle pronikl J.Černý jehož střelu gólman Devils pouze vyrazil avšak na dorážku R. Pivoňky již nestačil. Při této brance hosté avizovali, že byla posunuta branka, ale rozhodčí jednoznačně potvrdili, že k posunutí branky došlo až poté, kdy už byl puk v síti 1:1. Hosté znervózněli a hra se místy začala přiostřovat. Začalo přibývat nedovolených zákroků a hráči na obou stranách byly vylučováni. Ve 41.min. pronikl po levém křídle až před branku domácí T.Varga, nahrál najíždějícímu J. Skrejvalovi jehož střela skončila pouze na tyči. V závěru zápasu, když už to vypadalo na remízu a žádný z týmů nechtěl zbytečně riskovat, přišel neočekávaný moment, který rozhodl utkání. Ve 44. min. hosté vyhazovali puk ze středního pásma a domácí brankář chtěl puk rozehrát, ten mu však sjel z hokejky a ocitl se před zcela osamoceným R. Kulhánkem, pro kterého nebyl problém dopravit kotouč do prázdné branky 1:2. Vyloučení 4:6 bez využití.


AHC Panthers - HC Pirates 0:3 (0:0; 0:1; 0:2)

Branky domácí:
Branky hosté: Havlík,Vokáč, Kaufner

Panteři opět prohráli a i nadále zůstávají se ziskem pouhých tří bodů na posledním místě tabulky DNHL.
V duelu 17.kola DNHL na sebe narazily týmy AHC Panthers vs. HC Pirates.
Úvodní třetina se odehrála v rychlém tempu s šancemi na obou stranách,ale dobře chytající gólmani nepustili za svá záda žádnou z mnoha střel a tak stav po skončení třetiny byl bezbrankový.
V prostřední části  získávali herní převahu dobrou kombinační hrou hostující Piráti,což korunovali vstřelením vedoucí branky do sítě domácího týmu.Za tohoto stavu odcházely oba týmy do šaten nabrat síly na rozhodující část utkání.
Na začátku třetího dějství domácí přečkali bez újmy několik oslabení a pak přišly klíčové momenty zápasu,kdy hosté  udeřili po velmi vydařené kombinační akci a odskočili domácím na rozdíl dvou branek.
V samotném závěru utkání pojistili Piráti zisk plného počtu bodů,když lehce prostřelili gólmana Panteráků,který si vybral ,,slabší chvilku,, ale přesto byl jednoznačně nejlepším hráčem domácího týmu a jen díky jeho výkonu byl stav na ukazateli skóre po závěrečném hvizdu rozhodčích 0-3.


HC Nýřany - HC Poběžovice 5:4 (2:1; 1:1; 2:2)

Branky domácí: Kalián, Greif, Mrázek, Dominik, Zahradník
Branky hosté: Pekár 2x, Míšek 2x16. kolo
HC SKP - AHC Panthers 9:3 (3:0; 4:1; 2:2)
Branky domácí: Lenárd 3x, Vondrovic T. 2x, Kullac 2x, Mazanec 2x
Branky hosté: Vintr 2x, Vůcha

V tomto zápase na sebe narazil druhý tým tabulky SKP a poslední Panthers. Domácí SKP si po prohře z minulého kola chtěl dokázat, že dokáže být silným soupeřem, ale na druhou stranu nechtěl podcenit tým, který ho v loňské sezoně v základní části po úřadujícíh mistrech AHC Devils jako jediný dokázal porazit! Průběh zápasu však hrál do karet SKP, který si dokázal vytvořit tlak a okořenit ho góly. V první třetině skóre ukazovalo stav 3:0 a do šaten se šlo za stavu 7:1. Ve třetí třetině hosté korigovali stav dalšími dvěma trefami, ale na to, kdo bere body to již nemělo vliv.


HC HP Sršni - HC Kanice 3:3 (2:1; 1:1; 0:1)
Branky domácí: Dubský 2x, Cinroš Ma.
Branky hosté: Herian J 2x, Špirk

Kdo dnes přišel na zápas mezi Sršni a Kanicemi určitě nelitoval. Boj o body do tabulky se proměnil v pranici o každý kousek ledu. Výstavní byli zákroky brankářů, které musím vyzdvihnout. Za domácí to byl zapůjčený brankář SKP Patrik Červíček a za hosty Michal Pustina.  První gól padnul v čase 5:42 po chybě domácích obránců a do protipohybu gólmana, který neměl žádnou šanci. Připsal si ho Jakub Herian. Vyrovnání přišlo v čase 13:49, kdy po útočné akci našel Martin Cingroš volného Jiřího Dubského a ten skóroval do horní části branky. Na druhou branku domácích jsme čekali přesněminutu a šest vteřin a zase u ní byl Jiří Dubský, tentokrát v čase 14:55 po nahrávce obránce Martina Kněze, který si připsal druhý bod do kanadského bodování. Ve druhé třetině přišlo hned po 28 vteřinách zvýšení gólového rozdílu na 3:1, které zařídil Martin Cingroš po nahrávce Jiřího Dubského. Skvěle hrající Dubský si v zápase připsal tři body. Domácí si mysleli, že v tomto zápase připadlo štěstí na jejich stranu. To se bohužel mýlili, protože už ve 22. minutě přišlo snížení v přesilové hře, kdy byl za sekání vyloučen domácí Aleš Wirt. Znovu u toho byl Jakub Herian,  který si připsal druhý gól. Vyrovnání přišlo ve třetí třetině znovu v oslabení domácích, kdy byl za vražení na hrazení vyloučen hráč číslo 15 Pavel Kouřík. A v čase 30:47 si ho do statistik zapsat Ludvík Špirk. Ke konci zápasu měli větší tlak na bránu Kanice a domácí byli rádi, že udrželi remízu. Zaslouženě  si oba týmy odnášejí ze zápasu po bodu.


HC Pirates - Old Boys 2:2 (0:0; 1:0; 1:2)
Branky domácí: Pospíšil, Řezníček
Branky hosté: Skorka, Pavlásek

Zápas vzhledem k neúčasti klíčových hráčů obou mužstev se hrál  v průměrném tempu a pro diváky nebyl atraktivní. První třetina skončila bez gólu. Jako první se z gólu radovali Piráti střelou Radka Pospíšila.  Stav po druhé třetině 1:0. Do třetí třetiny se Old Boys pustili tlakem, který vyústil vyrovnávacím gólem  Milana  Skorka. O minutu později Jiří Pavlásek objel branku a zvýšil na 1:2. Při přesilovce se ještě Pirátům podařilo vyrovnat gólem Otto Řezníčka. Tím průměrné utkání skončilo.

HC Poběžovice - HC Trhanov 3:5 (1:3; 2:2; 0:0)
Branky domácí:  Míšek, Široký, Prexl V.
Branky hosté: Kurek, Hlavsa, Beroušek 3x
Hosté otevřeli skóre dvěmi góly rychle po sebě. Domácí sice snižili na rozdíl gólu, ale hosté utekli až na 1:4. Poběžovice to ale nevzdali a opět se dostali na rozdíl jen jedné branky. To ale vydrželo jen chvíli a hosté si vedení pojistili dalším gólem. To už se do konce utkání nezměnilo i přes hodně šancí domácích včetně jednoho neproměněného trestného střílení.

Ice Barons - HC Rakon "B" 6:0 (2:0; 1:0; 3:0)
Branky domácí: Ebenhöch 2x, Feiner, Wenzel, Huber, Heuss
Branky hosté:

V zápase 16. kola DNHL se utkali domácí Ice Barons s nejlepším týmem odvetné části Rakonem B a neponechali nic náhodě a do sebevědomého soupeře se pustili se vší parádou.Hned při prvním střídání 3 útoku střelou od modré zajistil vedení Ebenhöch a hned v další střídání ten samý hráč zvýšil na 2:0 pro Barony a zkoprnělý Rakon nevěděl v daný okamžik co se sním na ledě děje.Až v druhé části první třetiny se hra vyrovnala,ale bez gólového efektu,kdy domácí gólman Tim Liedke předvedl několik spolehlivých zákroků.Ve 2 třetině se hra přiostřila,přibylo vyloučených,ale gólových šancí na obou stranách málo.Hráči Rakonu se sice snažili vstřelit kontaktní branku,obrana domácích pracovala spolehlivě.Na konci 2tř.ujel výborně hrající Wenzel a propálil vše co mu stálo v cestě a Baroni už vedli 3:0.Kapitán domácích slavící 28narozeniny,vstřelil svůj premiérový gól.V poslední části hry domácí nepustili Rakon do tlaku a sami podnikali nebezpečné výpady při kterých se jim dost dařilo.Ve 33min.nejprve Feiner zakončil výbornou kombinaci 2 útoku na 4:0 a poté začali úřadovat nejlépe bodující hráči první pětky.Při chybné rozehrávce hostů na modré ujeli Huber s Heussem,který zakončil učebnicový ťukes na 5:0. Netrvalo dlouho a při dalším střídání si tentokrát role vyměnili, Heuss nezištně přihrál Huberovi na 6:0 a dokonalé k.o.pro tým odvet.Frustrace a sebevědomí Rakonu B padlo v tu chvíli až na samé dno a ve zbytku utkání vypadali jako po jízdě na kolotoči.Tímto výsledkem si Baroni dál udržují šanci na play off.


AHC Devils - HC Nýřany 6:2 (1:0; 0:2; 5:0)
Branky domácí: Příbek, Paluch, Tauer, Kulhánek, Knický
Branky hosté: Mrázek, Greif

V chladném nedělním podvečeru na sebe v Karpem aréně narazili AHC Devils Domažlice a HC Nýřany. Hráči se věnovali jen hokeji, moc se nevylučovalo, ve vedení se oba celky vystřídaly a rozuzlení přinesla ažtřetí třetina, kdy Devils pěti góly otočili zápas ve svůj prospěch. Takže se bylo pořád na co koukat. Devils šli v první třetině do vedení 1:0 zásluhou P. Příbka  (R. Tochor). Nýřany, které  po delší době hrály na dvě kompletní pětky, ve druhé třetině lépe zužitkovaly (na rozdíl od Devils) své šance a dvěma góly otočily stav na 1:2. Za tohoto nepříznivého stavu, vlítli Devils do závěrečné třetiny s obrovským nasazením a větší důrazností před gólmanem Nýřan.“Dáblové“ na ledě rozpoutali úplné “peklo“ v soupeřově třetině. Soupeři chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí a na začátku druhé minuty se nechali vyloučit za špatné střídání. Toho využil T. Paluch a po půl minutě (31:32) dal důležitý vyrovnávací gól. Za minutu na to Devils nabídli také Nýřanům zahrát si přesilovku, ale rozjetí Devils stejně dál nepolevovali v útocích. Potom přišla osmá minuta (37:41 a 37:57) , kdy Devils definitivně zlomili houževnatý odpor Nýřan. Nejdřív R. Tochor svojí druhou nahrávkou dal P. Tauerovi a ten poslal Devils opět do vedení. Ještě v té minutě (po domluveném signálu) R. Kulhánek ve třetině soupeře vyhrál vhazování pro P. Váchala a ten pohotovou střelou překvapil gólmana. O další gól se postaral R. Kulhánek sám. Při svém úniku byl faulován a nařízené trestné střílení proměnil. Poslední ránu dal Nýřanům L. Knický po přihrávce D. Bora. Devils tak díky této třetině vyhráli 6:2 a jsou v průběžné tabulce DNHL na prvním místě.


15.kolo
HC Nýřany - Ice Barons 1:10 (0:3;1:3;0:4)
Branky domácí: Polívka
Branky hosté: Heuss 2x, Huber 2x, Herrler 2x, Zistler, Fronk, Schneider, Feiner

Utkání mohlo ještě zamíchat pořadím v tabulce v boji o play – off. Lépe se připravili hráči bavorského týmu, kteří se plně koncentrováni vtrhli na domácí a už v 1. minutě rozjásal tribuny Schneider střelou od mantinelu. Hned ve 3. minutě zvýšil svým prvním gólem v soutěži Zistler na 2:0, a když v 7. minutě projel celým kluzištěm kanonýr Heuss a zvýšil na 3:0, bylo po zápase. Baroni do konce třetiny zahodili velké množství šancí a v náporu pokračovali i ve zbytku utkání. Ve 2. třetině zvýšil na 4:0 a 5:0 Huber, na 6:0 střelou od modré Fronk. Domácí na konci třetiny sice snížili Polívkou na 6:1 po chybě v rozehrávce, ale po přestávce pokračoval brankostroj hostů. Nejprve zavěsil Herrler, který hned po sobě upravil stav na 7:1 a 8:1. Druhou branku v zápase dal také Heuss, který svým důrazem činil obraně Nýřan velké problémy a stav byl ve 35. minutě už 9:1.V té době probíhaly na střídačce Baronů sázky o to, kdo vstřelí desátý gól a co bude platit. Nakonec se to povedlo dvě vteřiny před koncem zápasu Feinerovi, který tak skóroval už v pátém zápase za sebou. Důležité vítězství pro Barony, kteří stále bojují o lepší umístění. Hodně napoví v sobotu zápas s Rakonem B, který je nejlépe bodujícím týmem v odvetné části a zatím neprohrál.

HC Kanice - HC Poběžovice 3:3 (1:1; 0:2; 2:0)
Branky domácí:
Branky hosté: Míšek, Hromada, Klíma

O vítězství se hokejisté Poběžovic z větší části připravili sami díky nedisciplinovanosti, které soupeř z Kanic využil. Hosté přitom ve 3. třetině vedli už 3:1 po trefách Míška, Hromady a Klímy, ale pět minut před koncem po skrumáži před brankou domácí Kanice snížily a asi dvě minuty přes koncem vyrovnaly. Hosté se pak hodně zlobili na rozhodčí, protože při první brance nechali bez povšimnutí šlápnutí hráče Kanic na ruku gólmana a vyrovnávací branka padla podle hostů přes hráče v brankovišti.


Old Boys - AHC Devils 3:2 (0:0; 0:0; 0:0)
Branky domácí:  Skorka, Hika
Branky hosté: Tauer, Knický, Paluch

Veteráni, hrající pouze na dvě pětky proti mladíkům z Devils, byli v první třetině lepším mužstvem a nepustili soupeře téměř k ničemu. Neproměnili však několik šancí a ve druhé třetině se karta začala obracet, zvláště pak v jejím závěru měli Devils několik jasných gólovek, ale nedali. Ve třetí třetině už padali góly.Vedení se ujali ve 33. minutě Ďáblové, ovšem z protiútoku inkasovali.Ve 37. minutě vedli veteráni 2-1, za dvě minuty Devils vyrovnali. Tři minuty před koncem vyloučili rozhodčí veterány za útočný faul a mladíci pěkně sehranou přesilovku proměnili ve vítěznou branku. Old Boys se snažili vyrovnat, ale nepovedlo se jim to ani v přesilovce.


Rakon "B" - SKP Domažlice 3:0 (0:0;1:0;2:0)
Branky domácí:
Branky hosté: Černý, Falout, Varga

Vítězná série Rakonu B pokračuje, nezastavil je ani lídr DNHL - SKP Domažlice. Zápas se odehrál ve svižném tempu. Oba týmy předváděli pohledný útočný hokej se šancemi na obou stranách, ale brankáři své týmy podrželi. Poporvé se skóre zápasu měnilo až ve druhé třetině ve 27. min., kdy ujel J.Černý a svuj únik proměnil ve vedoucí branku domácích 1:0. Další branky padli až v samém závěru zápasu. Nejprve v čase 44:36 zvýšil po přihrávce J. Černého P. Falout svým bekhendovým blafákem na 2:0 a o pár vteřin později přišla další sprcha v podobě třetí branky. V čase 44:48 našel J.Přibyl rozjetého T.Vargu mezi kruhy a ten přesnou trefou do šibenice uzavřel na konečných 3:0 pro domácí Rakon B.

AHC Panthers - HC HP Sršni 1:6 (0:0;1:2;0:4)
Branky domácí: Vůcha
Branky hosté: Kouřík V., Minařík, Pavlík, Dubský 2x, Klásek

V 15 kole narazili Panteři na třetí tým Sršnů. Od začátku zápasu se hrál rychlý hokej se šancemi na obouch stranách. První třetina zásluhou obou gólmanů skončila 0:0. Ve druhé třetině se v přesilové hře ujali vedení Sršni a po pár minutách hry přidali druhý gól. Panteři se nevzdali a odpověděli na dvou brankové vedení snížením trefou Vůchy na 1:2. V závěru třetiny nastřelili Panteři tyčku. Ve třetí třetině byli Panthers při přesilovce 5 na 4 vyloučeny za špatné střídání do 3 a při návratu čtvrtého hráče na led se podařilo Sršnům vstřelit rozhodující gól na 1:3. Po tomto gólu už se Panthers na nic nezmohli a třetina se dohrála v režii Sršnů.

HC Trhanov - HC Pirates 1:7 (0:4;0:2;1:1.)
Branky domácí: Beroušek
Branky hosté: Frček 2, Uhlíř, Řezníček, Vokáč 2, Lagron

Domácí šli do zápasu sice bez čtyř hráčů základní sestavy,ale s vidinou bodového zisku,který by jim ještě uchoval šanci na play off.To,co ale předvedli trhanovští hokejisté v prvních deseti minutách,nemělo s hokejem nic společného a po první třetině bylo o výsledku rozhodnuto.Domácí hráli bez nasazení a hosté byli lepší v každé herní činnosti.Snad jen v poslední třetině se hra vyrovnala,ale to už bylo jasné,že trhanovští odejdou ze zápasu poraženi a mají už jen teoretickou šanci,že si zahrají play off!

14. kolo

Old Boys - AHC Panthers 5:1 (2:0; 1:0; 2:1)

Branky domácí: Skorka 2x, Denk, Fiala, Levička
Branky hosté: Ticháček

V neúplné sestavě, a zaskakujícím gólmanem Pustinou v brance,  začali veteráni opatrně a trpělivě si připravovali šance. V sedmé minutě pak udeřil po samostatné akci Skorka a ve dvanácté minutě zužitkoval perfektní příhru Levičky Fiala. Hned po krátké přestávce přihrál Miller Skorkovi na třetí gól a bylo vymalováno.Old Boys se uklidnili a celkem v pohodě a odzadu hráli se soupeřem celkem pěkný hokej a i když Panteři pár šancí měli, Pustina byl vždy na místě. Po rolbě prostřelil Denk od modré všechny před ním a za tři minuty Levička dosáhl „bůra“.Veteráni se snažili hrát „ na nulu“. ale tři minuty před koncem z ojedinělé chyby skóroval za Panthery Ticháček.

SKP Domažlice : HC Nýřany 9:3 (2:0;4:2;3:1)

Branky domácí: Martin Andrle 3, Zdeněk Kullač 2, Josef Vondrovic, Vladimír Černý, Jiří Pejsar, Aleš Mazanec
Branky hosté: Vlastimil Zahradník, Martin Mrázek, Miroslav Kaucký

V první třetině měl jednoznačně více ze hry tým z Nýřan, který přehrával domácí ve všech směrech. Hokej se však hraje na góly. Domácí na rozdíl od hostů svoje šance proměnili a stav po první třetině byl 2:0 pro SKP. Ve druhé třetině domácí SKP začalo trochu tlačit na pilu, což přineslo svoje ovoce a tým z Nýřan dokázal reagovat až po dalších třech brankách za stavu 5:0, kdy nýřanští snížili na 5:1. V této třetině se skóre měnilo ještě dvakrát, kdy každé mužstvo dalo po jednom gólu a do šaten se šlo za stavu 6:2 pro domácí SKP.Do této třetiny šel tým SKP s tím, aby si udržel slušný náskok. Toto se ale podařilo více než dobře, neboť střelcům SKP se podařilo dát další tři branky. Nýřany již pak jen skóre korigovaly na konečných 9:3 v posledních vteřinách třetí třetiny.Pro HC Nýřany příliš krutý výsledek na to, že byl domácímu SKP více než zdatným soupeřem. V utkání zaznamenal domácí Martin Andrle svůj první hatrick ve svojí první soutěžní sezoně.

HC HP Sršni : Ice Barons 8:3 (3:0; 5:1; 0:2)

Branky domácí: Hana 3x, Kouřík, Dubský, Wirt, Cingroš 2x
Branky hosté: Feiner 2x, Schneider

Dnešní sobotní utkání mezi HC HP Sršni a Německými Ice Barons mělo zajímavý vývoj, nechyběla bojovnost a jak na tyto soupeře bývá i velká náštěvnost . Domácí Sršni  nasázeli osm branek a přesvědčivě si vybojovali další tři body do tabulky. Hned třemi góly pomohl k výhře skvěle hrající kapitán Michal Hana. Od úvodních minut získali Sršni nad hostujícím mužstvem převahu, Ice Barons přicházeli vinou špatné rozehrávky o kotouče a sami pomáhali Sršňům stupňovat tlak.Ve 4. minutě však přišla chyba útočníka Kouříka, který hákoval Hubera, rozhodčí nařídil trestné střílení. Brankář Sršňů však zůstal v klidu a svojí branku uchránil před gólem.  Běžela 7. minuta, když Hana využil  svou první šanci v zápase. Druhou branku přidal opět Hana už v 8. minutě po asistenci Dubského. První třetinu uzavřel v 14. minutě Kouřík po asistenci obránce Maukse. Ve druhé třetiny se snažili hosté všemožně změnit hru, ale dobrá hra domácích je k ničemu nepustila, Sršni přečíslovali Baroni ve skoro každé akci. Vytvářeli útok za útokem a prosazovali se všechny tři útoky domácích. Další dva góly přišli v 19. minutě, kdy se dokázal prosadit Dubský a Wirt. Ve 24. minutě se prosadil Cingroš po asistenci Hany. Další gól byl taky zásluhou Cingroše ve 28. minutě, kdy ho faulovala hostující obrana, kterou se mu podařilo projít a skórovat. V 30. minutě se podařilo Feinerovi vstřelit branku, na to odpověděl následně Hana kdy dokázal dokonat svůj hattrick, po druhé třetině na  tabuli výsledků svítilo už 8:1. Ve třetí třetině si hosté dokázali vytvářet dobré gólové šance ze kterých padali góly. Po chybách domácích hráčů. V 30. minutě dal svůj druhý gól v zápase Feiner a v  41. minutě Schneider kosmeticky upravil na konečných 8:3.

HC Pirates - HC Kanice 0:3 (0:1; 0:1; 0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Cibulka Ondřej, Špirk Ludvík, Herian Jaroslav

Úvod utkání vyšel lépe hostům z  Kanic , když po hrubé chybě obránce Pirátů nájezdem otevřel utkání hráč Kanic Cibulka. Po tomto gólu jako by na domácí padla deka a do konce třetiny jejich hra postrádala přesnost , bojovnost a chut´ hrát hokej . Do druhé třetiny vstoupili obě mužstva se snahou o získání převahy a z toho pramenila hra ve středním pásmu, ale s narůstajícím časem zkušenější a sehranější hráči Kanic získávali převahu , kterou zúročili opět po chybě v obranném pásmu Pirátů golem Špirka. Stav po druhé části hry tedy 0: 2 . Do třetí třetiny Piráti  vstoupili pouze se dvěma pětkami a na ledě to bylo znát po celou  třetinu měli převahu a jen díky zkušeným obráncům Kanic , kteří Piráty i přes tlak který měli ubránily svou svatyni . Naopak ke konci třetí třetiny po situaci,kdy se Piráti vrhli do útoku a zapomněli na obranu  na konečných 0:3 upravil Herian.

HC Poběžovice - Rakon B 1:2 (0:0;0:1;1:1)

Branky domácí: Klíma
Branky hosté: Pivoňka, Holomoj

Hrálo se v rychlém tempu a dlouho bez branek. Šance se střídali na obou stranách, teprve až v průběhu druhé třetiny chybou špatného střídání a následně i malého důrazu obrany před bránou otevřeli skóre hosté. Vyrovnat se domácím povedlo až někde kolem poloviny poslední třetiny závarem před brankou hostí. Po několika úspěšných zákrocích gólmana se nakonec až Klímovi povedlo jej prostřelit. Výtěznou branku ale nakonec dali hosté střelou od kruhu přes obránce pár minut před koncem. Hrálo se bez většího počtu vyloučených a bez zbytečných emocí – pěkný hokejový zápas.

AHC Devils - HC Trhanov 5:2 (0:0;1:1;4:1)

Branky domácí: Kulhánek 2x, Pauler, Bor, Příbek
Branky hosté: Beneš, Beroušek
Devils čekal (za "absence" hráčů J Hůrky, M Malzera, P Tauera a P Váchala) těžký a nepříjemný soupeř - HC Trhanov, který nastoupil s devíti hráči + gólman. Hra byla po dvě třetiny vyrovnaná a po dvou třetinách to bylo 1:1. Hodně se vylučovalo. Víc na straně AHC Devils. Hodně se diskutovalo a čas potom chyběl v závěru.V první třetině nabídl Devils Trhanovu výhodu přesilovky 3 na 5 ktero, ale on nevyužil.Hrálo se z jedné strany na druhou ale oba gólmani drželi čisté konto.Na začátku druhé třetiny měl Devils velkou šanci strhnout vedení na svoji stranu,ale nepovedlo se. To se povedlo o čtyři minuty R Kulhánkovi za asistence V Bohuslava. Trhanov ale do konce třetiny odpověděl gólem J Beneše.Zlom nastal ve třetí třetině, když Devils po 11 vteřinách hry šel opět do vedení po gólu R Kulhánka který se po pauze zaviněné zraněním vrátil a hned se zapsal dvěma góly. Hru Ďáblů uklidnil o čtyři minuty D Pauler (J Huml) na 3:1. Trhanov ale v zápětí snížil P Berouškem na 3:2. Devils si ale šel za cílem, zisk tří bodů, a za necelé dvě minuty D Pauler dal přihrávku D Borovi a ten dával na 4:2 pro Devils. 6 minut před koncem pečetil výhru 5:2 P Příbek za asistence R Tochora.Víc se už toho nestihlo, protožečtyři a půl minuty před koncem vypršel čas na toto střetnutí. Devils zaslouženěvyhrál 5:3 a je na druhém místě v tabulce DNHL.


13. kolo
HC Nýřany - Pirates Domažlice 2:4 (1:1,0:2,1:1)

Branky domácí: Janouš, Zahradník
Branky hosté: Vokáč, Kaufner, Havlík, Řezníček

HC Trhanov - Old Boys 3:4 (0:1,2:2,1:1)
Branky domácí: Beneš, Beroušek, Luboš Kurek ml.
Branky hosté: Skorka 2, Janouš, Kupčík
Do tohoto zápasu vstoupili lépe hosté a jen zásluhou výborně chytajícího gólmana domácích svítilo na ukazateli po první třetině skore ''jen'' 0-1.Ve druhé třetině trhanovští zlepšili hru a výsledkem bylo vyrovnání skóre, když se se štěstím trefil Beneš.Poté ale domácí obrana vyrobila dvě hrubé chyby a hosté je dokázali potrestat a šli do dvoubrankového vedení.S trhanovskými to v tu chvíli nevypadalo dobře,ale naštěstí mají v mužstvu Berouška,který v poslední sekundě druhé třetiny snížil na rozdíl jediné branky.Ve třetí třetině ihned po úvodním vhazování se navíc golově prosadil Kurek a bylo vyrovnáno a trhanovští byli rázem zpět ve hře o důležité body.Poté si ještě vypracovali několik brankových příležitostí,ale čtyři minuty před koncem inkasovali lacinou branku a na tu již nestihli reagovat,ani v závěrečné power play.Trhanovští v této sezoně prohráli již šestý zápas o jedinou branku a play off se jim opět o něco vzdálila.

AHC Panthers - AHC Devils 1:9 (0:3,1:3,0:3)
Branky domácí: Vintr
Branky hosté: Příbek, Bor, Knický 2, Bohuslav 2, Váchal, Hůrka, Kohel
V dnešním zápase na sebe narazil 2 a 12 tým soutěž DNHL což odpovídalo hře na ledě. Devils Panthers přehrával kombinační hrou. V první třetině se Devils ujali vedení už v první minutě a měli zápas ve své kontrole až do konce. V druhé třetině se povedlo Panthers vstřelit čestný gól a to bylo vše od. Panterů. Pantehrs bojovali ,ale to na soupeře to nestačilo. Třetí třetina se už jen dohrál v režii Devils.

Rakon B - HC HP Sršni Domažlice 2:1 (1:0,1:0,0:1)
Branky domácí: Jiří Bor, Karel Beer
Branky hosté: Jonáš Hartl

Rakon B opět naplno bodoval! V první třetině se krásně z pravé strany  trefil Jiří Bor a uklidnil hru domácích. Ve druhé třetině napřáhl od  modré obránce Karel Beer a po šťastné teči od obránce hostí zvýšil již na 2:0. Ve třetí části stačili hosté už jenom kosmeticky upravit  výsledek a tři body si ze zápasu, po výborném kolektivním výkonu,  zaslouženě odnáší Rakon B.

Ice Barons - HC Poběžovice 3:3 (1:2,2:1,0:0)
Branky domácí: Heuss, Schneider, Feiner
Branky hosté: Míšek 2, Klíma
V prvním mistrovském zápase v roce 2012 narazili Baroni na bojovný tým Poběžovic. Aktuální umístění obou týmů už nyní vypovídá,že se začíná hrát o play off.V prvním vzájemném utkání zvítězili těsně hráči Ronšperka 2:1 a domácí nažhaveni,jim chtěli vše vrátit i s úroky.Ale kdo očekával enormní nasazení,byl zklamán.Obě družstva hrála opatrně,nebyli k vidění žádné hezké kombinace a branky padaly po individuálních chybách.Vedení se ujali hosté brankou Míška,za chvíli domácí srovnali Heussem  na 1:1, ale byl to znovu Míšek, který uzavřel 1.třetinu gólem na 1:2.Ve 2 části hry Baroni přidali,zlepšili kombinaci a odměnou byl vyrovnávací gól šéfa Ice Barons Schneidera na 2:2. Jenže Poběžovičtí se nedali a nejlepší nahrávač týmu Klíma opět strhl vedení na stranu hostů. Těsně v závěru utkání naštěstí vyrovnal na spravedlivou remízu Feiner,ale domácí bude ztráta 2bodů ještě dlouho mrzet.

HC Kanice - HC SKP Domažlice 4:4 (1:1,2:0,1:3)

Branky domácí: Jaroslav Herian ml. 2, Lukáš Herian, Pavel Raška
Branky hosté: Václav Benda, Josef Hrubý, Aleš Mazanec, Josef Vondrovic


12. kolo

HC Poběžovice - AHC Panthers 3:1 (1:0,1:0,1:1)

Branky domácí: Klíma, Bošek, Prexl V.
Branky hosté:Vintr

Domácí otevřeli skóre až těsně před koncem 1. Třetiny a druhý přidali hned začátkem druhé. Pak se hrálo delší dobu bez gólu i když domácí nedokázali proměnit hodně šancí. Ve  třetí třetině Panteři snížili na rozdíl jednoho gólu, ale poběžovičtí třetím gólem zase atmosféru  zklidnili. Pak už žádné snížení nedovolili, ale ani žádnou branku  nepřidali.

Old Boys Domažlice - HC Kanice 3:4 (0:2,2:2,0:1)

Branky domácí: Kupčík 2, Hika
Branky hosté: Altman, Hejtman, Pták, Herian
V prořídlé sestavě začali veteráni proti Kanicím velice neurovnaně a vymstilo se jim to ke konci třetiny, kdy v rozmezí dvou minut prohrávali 2-0. O přestávce promluvil hráčům do duše nehrající a v tomto zápase koučující Kobzík a na druhé třetině to bylo znát, když často dědkové své soupeře přehrávali. Nepovedl se jim ovšem závěr třetiny a rozdíl skóre byl před přestávkou opět o dvě branky. Závěr zápasu byl od veteránů dost křečovitý jejich snahou o snížení, což se jim povedlo minutu před koncem, ovšem to bylo vše.

HC SKP Domažlice - HC Trhanov 3:2 (1:1,1:0,1:1)

Branky domácí: Tomáš Vondrovic, Josef Vondrovic, Václav Benda
Branky hosté: Petr Beroušek, Jan Beneš

Ve 12. kole se hned na začátku utkání uvedl nejlepší střelec soutěže z týmu dřevurubců Petr Beroušek, který překonal golmana SKP Kadlece. V první třetině se týmu SKP podařilo srovnat Tomášem Vondrovicem a první třetina skončila výsledkem 1:1.
Ve druhé třetině se podařilo otci shora jmenovaného, Josefu Vondrovicovi prostřelit golmana hostí pod jeho hokejkou a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro SKP.
Ve třetí třetině se podařilo čtyři minuty před koncem  týmu SKP gólem Václava Bendy zvýšit do prázdné brány, jelikož tým dřevorubců odvolal golmana. Následně ještě hostující Jan Beneš stanovil skóre na konečných 3:2 pro SKP.

Celé utkání bylo poznamenáno tragickým výkonem rozhodčích, kteří svými výroky od počátku do konce utkání svými mnohdy nevysvětlitelnými výroky vytvářeli naprostý chaos na ledě. V některých situacích to možná bylo úsměvné, ale v tomto utkání prohrál především amatérský hokej jako takový.

HC HP Sršni Domažlice - HC Nýřany 6:2 (1:1,4:1,1:0)

Branky domácí: Cingroš Ma. 2, Wirt, Hartl, Hana, Kouřík
Branky hosté:
Sršni v 12. Kole DNHL opět narazili na celek z Nýřan. Po posledním vzájemném zápase měli jistě psychicky více navrch domácí. A do zápasušli s jasným cílem vyhrát. Což se ukázalo hned v první minutě zápasu, kdy si Martin Cingroš dobře počkal na přihrávku a backhandem tečnul  puk do soupeřovy brány. Na toto ovšem přišla okamžitě hořká odpověď, kdy se Nýřanský center dokázal protáhnout přes bránící hráče a pak už jenom blafákem překonal domácího gólmana a vyrovnal tak stav zápasu. Další těžký moment pro Sršně nastal, když na začátku druhé třetiny útočník hostů zachytil puk před domácí bránou a poslal Nýřany do vedení. Až teprve ke konci druhé třetiny se dostal ke slovu opět Martin Cingroš a vyrovnal na 2:2. To Sršně povzbudilo a tak o pár vteřin déle poslal Aleš Wirt, po přihrávce Pavla Kouříka, domácí do vedení. Následovala pak velký tlak, kdy na gólmana hostů šla jedna střela za druhou. Z tohoto vytěžil ve 27. minutě Jonáš Hartl další gól a o minutu déle ještě navýšil vedení Michal Hana. Druhá třetina skončila za stavu 5:2 pro domácí Sršně. Třetí třetina byla o poznání klidnější. O výsledku bylo, dá se říci rozhodnuto. Ke konci zápasu ještěPavel Kouřík svojí střelou upravil stav zápasu na konečných 6:2. A Sršni se opět mohli radovat ze zasloužených bodů.

Pirates Domažlice - Rakon B 1:3 (0:1,1:1,0:1)

Branky domácí: Libor Havlík
Branky hosté: Jiří Bor 2, Jiří Stingl
Zápas byl od začátku poznamenán nízkou účastí hráčů domácích, kteří hráli pouze na dvě pětky. Nesehranost domácích byla potrestána již v první třetině , kdy při přesilovce Pirátů skóroval hráč Rakonu po vypíchnutí kotouče a  nájezdu. Do druhé třetiny domácí vstoupili mírnou převahou a po souhře  Řezníček-Havlík - druhý jmenovaný skóroval 1:1. Po vyrovnaní Piráti opět padli do agonie a hráčům Rakonu  se  bez problému podařilo upravit na 1:2  nebráněným hráčem. V třetí  třetině jižhráči Rakonu kontrolovali hru a na konci  třetiny upravili  na konečných 1:3 . Hráči Pirátů podali v tomto utkaní jeden z nejhorších výkonů sezony a  tým Rakonu zvítězil  zcela zaslouženě.

AHC Devils - Ice Barons 2:4 (1:1,0:2,1:1)

Branky domácí: Paluch, Příbek
Branky hosté: Hofbauer, Faustin, Heuss

Touto předehrávkou 12. kola odstartovala druhá část DNHL 2011/2012. Devils měl Baronům co vracet a pustil se do nich hned od začátku. Přesto šli ale do vedení Baroni. Devils ale do konce první třetiny vyrovnal po ukázkové kombinaci, kde na konci byla dvojice T Paluch (P Tauer).
Ve druhé třetině padaly góly jen do brány Devils, který neustále útočil, ale nedovedl využít žádnou z mnoha šancí. Co nešlo vedle, to vychytal gólman Baronů. Po dvou třetinách to bylo 1:3 pro Ice Barons.
Ve třetí třetině byl Ice Barons pod tlakem AHC Devils, ale po dalších neproměněnýchšancí přidal jediný gól z hole P Příbka ( D Bor). V závěru se Devils připravoval ke hře bez gólmana, ale zkomplikoval si to, když rozhodčí dal trest gólmanovi za vysokou hůl. Devils přesto odvolal gólmana ale Baronům se podařilo dát gól do prázdné brány přes celé kluziště. Devils tak i na podruhé prohrál, ale zanechal po sobě dobrý dojem ze hry (jen příště více gólů).


11. kolo
Pirates Domažlice - HC HP Sršni Domažlice 3:2 (2:1,0:0,1:1)

Branky domácí: Josef Kuželka, Libor Havlík, Radek Pospíšil
Branky hosté: Martin Cingroš, Jonáš Hartl

V dohrávce prvního kola DNHL mezi HC Pirátes a HC HP Sršni domácí hráli o udržení kontaktu s elitní špičkou soutěže . Zápas začal oboustranně opatrně a postupem  si Piráti začali tvořit mírnou převahu, kterou zúročil ve 3. minutěKuželka střelou z velkého úhlu a brankář Sršňů neměl při tomto gólu čisté svědomí. V 8. minutě svým druhým gólem poslal opět Havlík Piráty do uklidňujícího  vedení a zdálo se, že Piráti v pohodě zápas dohrají, ale při přesilovce Pirátů po chybě obránce ujel hráč Sršňů Cingroš a snížil na 2:1. Tím skončila i první třetina . Do druhé třetiny vstoupili Sršni se snahou zápas vyrovnat a byli po celou druhou třetinu lepším týmem , ale gólově se neprosadili, i když měli chvílemi až drtivý tlak, ale všechny pokusy Sršňů končily u brankáře Málka. Ve třetí třetině se hra opět vyrovnala ašance ke skórování byly na obou stranách.  Jako prvním se podařilo změnit skóre Pirátům  gólem Pospíšila. Stav 3:1  ale nevydržel dlouho a  Sršni ve 40. minutě snížily golem Hartla.Konec utkání  byl víc než hokej boj o každý puk . S ubíhajícím časem už nervózní hráči Sršňů nezvládali emoce a dvě minuty před koncem utkání vyprovokovali hromadnou rvačku, do které se zapojili i hráči ze střídačky a brankářPirátů . Tato šarvátka skončila přetažením dresů přes hlavu několika hráčů Sršňů a udělením několika desetiminutových  trestů na obou stranách. V následujících dvou minutách si Piráti již svoje vedení pohlídali a radovali se z cenných bodů. Zápas výborně  s přehledem řídily rozhodčí Krásnický a Raška.

HC Poběžovice - AHC Devils 3:6 (1:1,2:2,0:3)

Branky domácí: Míšek, Bošek 2
Branky hosté: Váchal 3, Kulhánek, Bor, Knický

Zápas začal v rychlém tempu a jako první se ujali vedení hosté v druhé půlce 1. třetiny. Poběžovice ale  rychle srovnali. Druhou třetinu si vytvořili domácí náskok dvou gólů, ale ke konci třetiny si nechali 2x rychle za sebou ujet útočníka devils a ten se ani jednou  nemílil. V poslední třetině skórovali jen hosté a domácí již nedokázali  na žádnou z branek odpovědět.

Old Boys - HC Nýřany 7:2 (3:0,1:0,3:2)

Branky domácí: Nový 4, Miller, Skorka, Janouš
Branky hosté:Greif, Polívka

Konečně poprvé v sezóně na tři pětky hrající veteráni začali totální rozborkou mužstva Nýřan a v deváté minutě to bylo již tři-nula, když dosáhl„hatricku“ Nový po přihrání vždy jiného spoluhráče.
Mužstvo Nýřan se dlouho oklepávalo ze šoku a podařilo se jim ve druhé třetině vyrovnat hru a pouze neproměněním šancí neskórovalo. Naopak se povedlo před přestávkou veteránům zvýšit vedení Millerem.Zápas zdramatizoval brankářdomácích, kdy nejprve srazil nahození před bránou sobě mezi tyče a potom typicky špatným vyjetím daroval gól Polívkovi.Dědkové ovšem stačili vždy korigovat a to Skorkou, Janoušem a ještě jednou Novým.  Nádherný zápas s trochu krutým výsledkem pro Nýřany se hrál naprosto korektně a s minimem faulů.

AHC Panthers - Rakon B 2:1 (2:1,0:0,0:0)

Branky domácí: Ticháček 2
Branky hosté: Mráz

Tak je to konečně tady. Panteři po dlouhých 10 kolech konečně získali tolik vytoužené první body DNHL 2011/12, které doslova vydobili svojí bojovností a podporou výborně chytajícího gólmana. Celý zápas byl boj o každý kousek ledu. V 1. třetině se Panterům povedlo získat 2 brankové vedení po 2 gólech Ticháčka. Ve 2 třetině se povedlo Rakonu po samostatné akci obránce Mráze korigovat stav na 2:1. V této třetině měli oba týmy několik šancí na vstřelení branek , ale gólmani byli proti. Do 3 třetiny šli Panteři s vidinou získání vytoužených prvních bodů, bojovali co jim síly stačily a výsledkem bylo první vyhrané utkání v sezoně. Zápas byl odehrán ve slušném tempu s málo vyloučenými a dobrém rozhodováním rozhodčích.

Ice Barons - HC SKP Domažlice 3:4 (0:2,3:1,0:1)

Branky domácí: Alex Herrler 2, Marco Huber
Branky hosté: Jiří Pejsar 3, Tomáš Vondrovic

HC Kanice - HC Trhanov 4:1 (1:1,1:0,2:0)

Branky domácí: Pavel Raška, Jaroslav Pták 2, Lukáš Herian
Branky hosté: Petr Beroušek


10. kolo

Ice Barons - HC Pirates 1:3 (0:0,1:1,0:2)

Branky domácí: Herrler
Branky hosté: Uhliř, Havlík, R. Kaufner

V 10.kole DNHL na sebe narazili týmy Ice Barons a HC Pirates Domažlice a před početným publikem toho opravdu moc nepředvedli.Hra byla častým  vylučováním rozkouskovaná a do plynulosti a krásy měla hodně daleko.Domácí hrající na kompletní tři formace měli dost často více  hráčů na trestné lavici než na střídačce.První branku vstřelil v 19min  Uhlíř po nájezdu za obranu a Piráti vedli 1:0.Baroni se neustále snažili o vyrovnání,ale ztroskotávali na skvělém Málkovi v brance Pirátů.Až těsně před koncem 2.třetiny srovnal svým prvním gólem Herrler.V poslední části hry obě mužstva přidala,chtěla strhnout vedení na svoji  stranu,ale špatná disciplína a časté vylučování změnilo ráz utkání téměř ve frašku.V 35min.zavěsil Havlík po hrubé chybě domácích obránců a  hosté vedli 2:1.Baroni stáhli sestavu na dvě pětky,ale ke kýženému  vyrovnání to nevedlo.Skóre utkání uzavřel čtyři vteřiny před koncem  Kaufner R. na konečných 3:1 pro hosty.

AHC Panthers - HC Trhanov 2:11 (2:4,0:2,0:5)

Branky domácí: Vintr, Vůcha
Branky hosté: Beroušek 5, Kurek Luboš 2,Drdáček, Kurek Pavel, Havlík, Beneš

Oslabení Panteři po zraněních s předcházejícího zápasu opět nepřekvapili a v 10 kole tradičně prohráli. Začátku první třetiny nadějně vedli po golech Vintra a Frydrycha 2:1 což bylo ze strany Panteráku vše.V polovině první třetiny hráči Trhanova začali Panteráky přehrávat a otočili výsledek na svoji stranu a vyhráli první třetinu 2:4. V 2a 3 třetině se hrálo většinu času před bránou Panthers a tomu i odpovídá výsledek utkání ve kterém rozhodčí rozdali poměrně dost menších trestů .

Rakon B - Old Boys Domažlice 1:3 (0:1,0:2,1:0)

Branky domácí: Pivoňka
Branky hosté: Hika, Miller, Kobzík

Všechny branky hostí padly v přesilových hrách. V době, kdy byly obě mužstva kompletní, což nebylo mnohokrát, byla hra více než vyrovnaná.

HC Nýřany - HC Kanice 2:5 (0:0,2:2,0:3)

Branky domácí:  Greif, Podaný
Branky hosté: Tureček, Herian Jaroslav, Špirk, Herian Jakub, Hejtman
HC HP Sršni Domažlice - HC Poběžovice 3:1 (1:0,0:1,2:0)

Branky domácí: Michal Hana 2, Pavel Kouřík
Branky hosté: Lukáš Míšek

V desátém kole DNHL na Sršně čekali HC Poběžovice. Domácí šli do zápasu s touhou zvítězit a to od začátku zápasu bylo opravdu vidět, když měli na ledě převahu. Vyvíjený tlak se jim vyplatil v desáté minutě, kdy jako první překonal gólmana hostů, Michal Hana. Do druhé třetiny Sršni vcházeli s evidentní převahou. Ovšem po inkasovaném gólu v 17. minutě, kdy hostující hráč s číslem 23 srovnal skóre, jako by energie ze Sršňů vyprchala. Soupeř dostával spousty příležitostí, zaviněných zejména nepřesnými přihrávkami. Naštěstí Jan Sokol, v bráně domácích, všechny tyto pokusy s přehledem vykryl. O přestávce mezi druhou a třetí třetinou naštěstí trenéři tým správně motivovali. A tak si sršni šli pro vítězství. Uplynulo pouhých 15 sekund od úvodního vhazování a opět kapitán Michal Hana, díky asistenci od Pavlíka, prostřelil brankáře hostů. Sršni v zápase opět získali převahu. Pět minut před koncem utkání navíc střelou od modré připojistil vedení Jiří Sloup. Tento gól byl ale rozhodčími připsán Pavlu Kouříkovi. Sršni tak po třetí v řadě zvítězili a mohou si připsat zasloužené 3 body do tabulky.

AHC Devils Domažlice - HC SKP Domažlice 2:2 (0:1,0:1,2:0)

Branky domácí: Marek Malzer, Roman Tochor
Branky hosté: Petr Váchal, Zdeněk Kullač

Byl to opět pěkný hokej, který předvedly obě strany. Hrál se rychlý a útočný hokej a oba týmy se opíraly o své gólmany. U SKP to byl J. Kadlec a u Devils J. Bejček. Rozhodčí moc nevylučovali (dva na straně Devils a tři na straně SKP), ale i tak  přesilovky sehrály velkou roli.
Přesto, že byl více zaměstnávaný gólman SKP, tak první, kdo lovil puk ze sítě byl J Bejček v první třetině. Ve druhé třetině SKP odskočilo o dva góly při přesilovce, kterou využilo po 20 sec. Devils se snažil jak jen mohl, ale J Kadlec byl nad jejich síly. Za tohoto stavu (0:2) se šlo do šaten.
Třetí třetina pokračovala v nasazeném tempu. Ve 4 min. hrál Devils první přesilovku. Využil ji M Malzer (R Kulhánek) a byl to důležitý kontaktní gól. SKP ale udržovalo jednogólový náskok a snaha Ďáblů končila na gólmanovi. Jiskřička naděje Ďáblům svitla  16 sec. před koncem, kdy byl vyloučen hráč SKP. Devils odvolal gólmana a 4 sec. před koncem vyrovnal na 2:2 R Tochor (P Tauer) a zajistil tak Ďáblům důležitou remízu. Dělba bodů byla zasloužená a myslím, že i spravedlivá.


9. kolo
HC Pirates Domažlice - AHC Devils Domažlice 1:6 (0:2,1:2,0:2)

Branky domácí: Havlík
Branky hosté: Váchal 2, Bor, Paluch, Huml, Pauler

Prestižní utkání z čela tabulky začalo lépe pro hosty, kdy v 1. minutědorazil vlastní střelu nikým atakován Bor. Dvě minuty před koncem 1. třetiny se rozjel od své modré Paluch a opět nikým neatakován prostřelil z 2 metrů brankáře Pirátů. Tak skončila 1. třetina.
Ve druhé třetině se Piráti snažili o lepší hru, ale byli zastaveni velmi špatným posuzováním hry rozhodčích. Piráty vylučovali a hrubé fauly Devils ponechávaly nepotrestané. Rozhodčí trestal hráče nepřiměřenými 10-ti minutovými tresty, což by se v této lize nemělo stávat. Z toho pramenil 3.gól , který v početní výhodě proměnil Huml. Tento gól dostal Piráty do kolen. O necelé 2 minuty později Váchal pohodlně proměnil na 0:4.
Do 3. třetiny vstoupila obě mužstva již v poklidu – zápas byl již rozhodnut a tak v prvních minutách zvýšil Pauler a Váchal na 1: 6 . Pirátům se podařilo jen o kosmetickou úpravu brankou Libora Havlíka na konci druhé třetiny.
Utkání bylo oboustranněférové a Devils zaslouženě vyhráli.

Old Boys Domažlice - HC HP Sršni Domažlice 2:4 (0:1,2:2,0:1)

Branky domácí: Skorka 2
Branky hosté: Cingroš 2, Wirt, Pojar,

Totálně zdecimované družstvo veteránů nastoupilo pouze s devíti hráči proti třem pětkám mladíků. Na počátku hry byla však převaha na straně veteránů,i když inkasovali golem Wirta, který přetlačil lapačku brankáře i s pukem do branky. Rozhodčí branku uznal a Old Boys útočili dále a i přes zahazování jasných šancí dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Skóroval dvakrát Skorka a veteráni byli lepší až do osudného okamžiku, kdy jim vlastní chybou ujel při přesilovce Cingroš a perfektním blafákem vykoupal Tesaře v brance.Totéž se stejnému hráči povedlo pár vteřin před koncem třetiny, když zachytil námaz beků a skóroval.Ve třetí třetině se snažili veteráni vyrovnat, bohužel inkasovali ještějednou Pojarem. Old Boys dokázali kupodivu celé utkání držet s mladíky krok a prohráli hlavně díky neproměněnýmšancím, kdy například Kupilík jel třikrát sám na brankáře, ovšem střelný prach mu zvlhl.
HC Nýřany - Rakon B 3:4 (1:1,0:1,2:2)

Branky domácí: Janouš, Kohout, Kaucký
Branky hosté: Bouzek 2, Bor, Černý

HC Trhanov - Ice Barons 4:0 (1:0,2:0,1:0)

Branky domácí: Beroušek 3, Beneš
Branky hosté:

Trhanovští šli do zápasu s vědomím,že se bude hrát tvrdý hokej a to se potvrdilo ihned na začátku.Hosté dobře bránili a domácím dělalo velké problémy dostat se do útočného pásma.To se jim povedlo až ve 12 minutě,kdy po perfektní akci na jeden dotek otevřel skore zápasu Beneš.Hosté se dostávali k zakončování z rychlých brejků,ale ztroskotávali na famozně chytajícím brankáři domácích Baarovi,který si v tomto zápase odbyl svou premiéru v Trhanovském dresu.Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí,kteří se po dvou brankách střelce Berouška dostali do třígolového vedení a bylo prakticky po zápase,protože ve třetí třetině ještě završil Beroušek svůj hattrick po milimetrové Kurekovo přihrávce a tak také zápas skončil.Utkání ovlivnilo časté vylučování na obou stranách,kdy v plném počtu se hrálo opravdu jen výjimečně.

HC Kanice - AHC Panthers 3:2 (1:1,2:1,0:0)

Branky domácí: Radek Hejtman, Jaroslav Pták, Jaroslav Herian
Branky hosté: Lukáš Frydrych, Martin Ticháček

HC Poběžovice - HC SKP Domažlice 1:4 (0:0,0:4,1:0)

Branky domácí: Aleš Mazanec 2, Tibor Lenárd, Tomáš Vondrovic
Branky hosté: Lukáš Míšek

První třetina byla ve znamení vyrovnanosti obou týmů s mírnou převahou SKP. Ve druhé třetině hostující SKP přidal na svém tlaku, což přineslo  svoje ovoce, kdy během pěti minut bylo o osudu utkání rozhodnuto.  Dvakrát skóroval Aleš Mazanec, po jedné brance přidali Tomáš Vondrovic a Tibor Lenárd. Ve třetí třetině tým SKP již tradičně polevil,  přestal se na ledě pohybovat, čímž umožnil domácímu Lukáši Míškovi  snížení stavu na 1:4.


8. kolo
AHC Devils - HC HP Sršni 3:4 (1:1,1:1,1:2)

Branky domácí: David Pauler 2, David Bor
Branky hosté: Michal Hana 3, Pavel Kouřík

Tyto zápasy bývají velice vyrovnané a ten, kdo se přijde dívat nemusí vůbec litovat.Od začátku se hrál útočný hokej. HC HP Sršni (dále jen Sršni) byli stále o krok vepředu a tento“krůček“ byl tentokrát rozhodující. Po vzájemném oťukávání měl první největší šanci Hana ve vlastním oslabení, když jeho nájezd vychytal T Hrdlička. To mu ale vyšlo o chvíli později, ale překvapeným Sršňům “to musel říct“ až rozhodčí(po závaru před brankou, se puk dostal nešťastně pro Devils za záda gólmana a nikdo ze Sršňů si toho nevšiml). Devils ale odpověděl pěkným gólem D Paulera , který zavěsil pod víko za asistence M Malzera. Sršni šli opět do vedení ve druhé třetině zásluhou M Hany a opět to bylo ve vlastním oslabení.Na tento gól Devils rychle odpověděl D Borem pod víko po samostatné akci. Ve třetí třetině šli Sršni opět do vedení a měl v tom prsty zase Hana. Jeho dělovku Hrdlička kryl, ale puk se překutálel přes jeho beton za jeho záda.Devils opět vyrovnal po střele z dálky Paulerem (Bor). Poslední slovo ale měli Sršni, když v oslabení, ale tentokrát P Kouříkem, šel opět do vedení 3:4 a tento stav vydržel až do konce.

Rakon B - HC Kanice 3:2 (1:1,0:0,2:1)
Branky domácí: Robert Pivoňka 2, Václav Němec
Branky hosté: Lukáš Herian, Jaroslav Pták

V sobotu večer se hrál dobrý hokej s množstvím šancí na obou stranách a s minimem vyloučených. V sedmé minutě se ujali domácí vedení gólem Roberta Pivoňky, který ranou z velkého úhlu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Hosté však do konce třetiny stačili vyrovnat. V druhé třetině gól nepadl, ovšem stále se bylo na co dívat. Na začátku třetí třetiny zvyšoval svým druhým gólem v utkání nejlepší střělec domácích, Robert Pivoňka. Další branku Rakonu B vsítil po nádherné individuální akci Václav Němec. V závěru utkání stačili hosté snížit na 3:2, ovšem další drama již domácí nepřipustili a odnesli si z utkání zaslouženě tři body.

HC Nýřany - HC Trhanov 3:3 (0:0,1:2,2:1)
Branky domácí: Janouš, Polívka, Greif
Branky hosté: Kurek, Beneš, Beroušek

AHC Panthers - Ice Barons 2:4 (0:0,1:1,1:3)
Branky domácí: Vintr, Frydrych
Branky hosté: Huber 2, Skala, Feiner

Panteři opět prohráli a i nadále zůstávají bez bodového zisku!
V duelu 8.kola Dnhl na sebe narazily týmy Ahc Panthers vs. Ice Barons.
Úvodní třetina se odehrála v rychlém tempu s šancemi na obou stranách,ale dobře chytající gólmani nepustili za svá záda žádnou z mnoha střel a tak stav po skončení třetiny byl bezbrankový.
V prostřední části se podařilo domácím Panterákům v signalizované výhodě vstřelit branku a ujali se vedení.Těsně před pauzou se podařilo dobře hrajícím Baronům srovnat stav zápasu na 1-1.
Na začátku třetího dějství hosté přečkali bez újmy několik oslabení a pak přišly klíčové momenty zápasu,kdy hosté hrající v početní nevýhodě dvakrát udeřili a odskočili domácím na rozdíl dvou branek.
Panteři se ovšem nevzdali a podařilo se jim vstřelit kontaktní branku po shrumáži před brankou a následné dorážce.
Baroni ovšem dokázali bleskurychle odpovědět po samostatné akci jejich nejlépe hrající posily pro letošní sezonu ,,amatérské hvězdy" vzešlé z rybníků v okolí Řezna a brali plný počet bodů,k čemuž jim ,,amatérské hvězdy" z rybníků v okolí Stoda gratulují.

HC SKP Domažlice - HC Pirates Domažlice 0:2 (0:0,0:2,0:0)
Branky domácí:
Branky hosté: Ptáčník, Řezníček

V prestižním utkání 8. kola se utkal první tým tabulky s druhým a od začátku do konce to bylo na ledové ploše zimního stadionu v Domažlicích znát.
Domácí způsobem sobě vlastním se vrhli na hosty ve velkém stylu a prvních deset minut to vypadalo, že piráti se budou jen bránit. Domácí SKP mělo několik šancí, ale hostující gólman Málek byl proti. Následně se karta obrátila a piráti začali o sobě dávat citelně znát. V první třetině se ale stav neměnil, tedy 0:0.
Ve druhé třetině se v čase 24:31 podařilo skórovat hostujícímu Ptáčníkovi, který se z mezikruží nad ležícího gólmana domácích Kadlece nemýlil. V čase 29:20 po školácky špatném vystřídání domácích upravil stav na 0:2 Řezníček.
Po odpočinku v šatnách se na ledě začalo trochu jiskřit, ale tentokrát kovaní rozhodčí tento stav zdatně urovnali. Domácí, kteří se nechtěli spokojit se stavem utkání neustále dobývali území soupeře, ale gólman Málek byl vždy proti. Pět minut před koncem si domácí vybrali oddechový čas, stáhli svoji dosavadní hru ze tří na dvě pětky s tím, že se pokusí o závěrečný obrat utkání. Před brankou pirátů si tým SKP otevřel soukromou střelnici, kdy na brankáře Málka letěla jedna střela za druhou od modré, nebo zakončení z mezikručí, či do konce několik samostatných zakončení před samotnou brankou pirátů, ale Robert Málek byl proti a tým SKP Domažlice byl tedy týmem HC Pirates poprvé v sezoně poražen.

Old Boys Domažlice - HC Poběžovice 9:1 (1:1,4:0,4:0)
Branky domácí: Kobzík 4, Nový 2, Denk, Pavlásek, Hika
Branky hosté: Míšek

Zápas byl vyrovnaný pouze v první třetině, kdy jako-by neexistovalo bránění a obě mužstva měla spousty šancí. Oba brankáři však sbírali útočníkům šance z hokejek, a když konečně prostřelil Poběžovického gólmana obránce Denk, povedlo se za dvacet vteřin vyrovnat Míškem.Od druhé třetiny se začalo dařit útočné dvojce veteránů Nový-Kobzík a za pomoci přesilových her nastříleli veteráni v druhé i třetí třetině po čtyřech gólech. Přidal se i druhý útok Old Boys a branky vstřelili Kobzík 4, Nový 2, Pavlásek a Hika.

7. kolo

HC Kanice - AHC Devils 2:3 (1:1,1:1,0:1)

Branky domácí: Bor, Knický, Bohuslav
Branky hosté: Hejtman, Herian

Old Boys Domažlice - Ice Barons 2:1 (1:0,1:1,0:0)
Branky domácí: Kobzík, Pavlásek
Branky hosté: Feiner

Jak bylo všeobecně očekáváno, mužstvo Ice Barons, podpořené bouřlivou diváckou kulisou, vlítlo na veterány a snažilo se je rychlým napadáním a bruslením od začátku přehrát.Ovšem,asi nejstarší hokejové mužstvo světa, zachovalo klid a rušením německé rozehrávky se dostávalo do protiútoků a jen výborný brankář držel čisté konto Ice Barons.Těsně před přestávkou vstřelil gól za veterány Kobzík, když mu ideálně nahrál Pavlásek.Ve druhé třetině změnil kouč Baronů systém hry a rozehrávky, většinu puků hráči nastřelovali a dojížděli, a tak bylo před brankou Tesaře velmi živo, ovšem čerstvý důchodce řešil situace s bravurou a přehledem. Paradoxně inkasoval po klasickém námazu beka Denka, a samostatném úniku nejlepšího hráče soupeře Feinera.Ke konci třetiny se nechali Baroni vyloučit do třech a po vyšachování obrany skóroval Pavlásek po přihrávce Kobzíka, Třetí třetinu již odehráli veteráni s přehledem a několik šancí na obou stranách vyřešili vynikající gólmani.

HC Poběžovice - HC Pirates 1:6 (0:1,0:3,1:2)

Branky domácí:  Kučera
Branky hosté: Kováč, Havlík, Řezníček, Pechač, Drdáček 2

První třetina se hrála v rychlém tempu s šancemi na obou stranách. První branka padla minutu před koncem do brány domácích. Ve druhé třetině se prosadily opět jen hosté. Především po hrubých chybách domácích. Teprve v poslední třetině snížili domácí na 1:4, ale pak opět 2x inkasovali. Konečný stav 1:6 byl výsledkem hrubých chyb domácích, jejich častou hrou v oslabení po někdy zbytečných faulech a hlavně neschopností proměnit vyložené šance, kdy hosty podržel skvělý výkon jejich gólmana.

HC Nýřany - AHC Panthers 9:6 (1:1,4:3,4:2)

Branky domácí: Greif, Mikula, Mrázek, Janouš 3, Zahradník 3
Branky hosté: Vintr 5, Lukašák

Rakon B - HC Trhanov 1:4 (:,:,:)

Branky domácí: Varga
Branky hosté: Beroušek, Havlík, Kurek Luboš ml.

Trhanov přehrál trápící se Rakon B s přehledem. Hosté byli lepší v každé herní činnosti. Pevná a bezchybně pracující obrana a rychlí a nebezpeční útočníci Trhanovského celku dávali domácím pořádně zabrat. Zasloužené vítězství.

HC HP Sršni Domažlice - HC SKP Domažlice 1:2 (0:1,0:1,1:0)

Branky domácí: Zbyněk Liška
Branky hosté: Zdeněk Kullač, Tibor Lenárd
Do sedmého kola DNHL nastoupil tým sršňů proti doposud neporaženým SKP Domažlice. Domácí šli do utkání s cílem, co nejvíce soupeři „zatopit“. Bohužel pro ně, i přes podaný dobrý výkon se zápas neodehrával příliš slibně. A to zejména po úvodním gólu hostujícího Kullače na začátku první třetiny, kterého, po chybě obrany, našel jeho spoluhráč přihrávkou, úplně volného mezi kruhy, a ten pak snadno vstřelil puk do brány Sršňů a otevřel tak skóre zápasu. Druhý gól přišel až ve druhé třetině, o který se zapříčinil opět hráč hostí, Lenárd. Domácím se stále nedařilo skórovat i přes tlak, který na soupeře vytvářeli. Kýžený kontaktní gól přišel až ve třetí třetině, kdy Pavel Rojt přihrál najíždějícímu Liškovi a ten konečně prostřelil gólmana hostů. Do konce zápasu pak zbývalo už jen pár minut, které sršni chtěli využít ke vstřelení vyrovnávacího gólu, který i přes velké úsilí a nasazení bohužel nepřišel. A tak Konečný stav, po těžké bitvě, zůstal 2:1 pro hostující SKP Domažlice a ti tak nadále zůstávají neporaženým týmem.


6. kolo
AHC Devils - Rakon B 2:1 (1:0,0:0,1:1)

Branky domácí: Roman Tochor, Roman Kulhánek
Branky hosté: R. Pivonka

Oba celky vlítly do zápasu ve svižném tempu, a od začátku bylo jasné, že velkou roli budou hrát gólmani. V domácí bráně to byl J Bejček a u hostí “čaroval“ T Dudík. Po celou první třetinu se bylo na co koukat, hra nebyla přerušovaná častým vylučováním a když už se zdálo, že to bude po první třetině bez gólů, tak Devils dal gól do šatny v čase 14.58 min. Postaral se o to V Bohuslav s R Tochorem. První jmenovaný svojí tvrdou střelou střílel od modré a R Tochor to šikovně tečoval.
Druhá třetina kopírovala,co se týče nasazení první, jen nepadl žádný gól. Jediné co narůstalo bylo vylučování.
Začátek třetí třetiny vyšel lépe Rakonu, když ve druhé minutě vyrovnal Pivonkou na 1:1. V zápětí Devils fauloval a nabuzený Rakon měl velkou šanci strhnout vedení na svoji stranu. Devils toto oslabení zahrál výborně a byl to on, kdo odskočil opět o gól.T Paluch se dostal k puku a místo střely, kterou čekal i gólman, volil nahrávku R Kulhánkovi a ten se tentokrát nemýlil. Byl to velice důležitý gól a na konec se ukázalo, že byl vítězný. Rakonu už nepomohla ani závěrečná hra bez gólmana 6 na 3 a AHC Devils Domažlice si tak může připsat další body do tabulky a je na druhém místě za HC SKP Domažlice.

HC Poběžovice - HC Nýřany 3:1 (1:1,1:0,1:0)

Branky domácí: Kučera 2, Hrach
Branky hosté:Janouš

Hostům stačilo 15 sekund od úvodní buly, aby otevřeli skóre. Další gól už ale nepřidali. Domácí srovnali ke konci 1. třetiny. V polovině druhé třetiny se ujali vedení a ve třetí třetině vedení pojistili. Hrálo se v klidu, bez větších emocí a jen s pár vyloučenými.

Ice Barons - HC Kanice 2:1 (1:0,1:1,0:0)

Branky domácí: Heuss Michael,Huber Marco
Branky hosté:Herian Lukáš

V 6.kole DNHL se utkali domácí Baroni s tabulkovým sousedem HC Kanice,který prozatím zaostával za očekáváním.Po vítězství v minulém kole,chtěli hráči německého týmu opět ukázat své kvality a pustili se do soupeře,před početnou diváckou kulisou s velkou vervou.V 7min.získal na vlastní modré puk Heuss a slalomem přes tři hráče nedal brankáři Kanic šanci a domácí vedli 1:0.Poté ukázal své kvality brankář Baronů,který zlikvidoval dvě tutové šance Ptáka Jar.a Heriana Lukáše.Ve 2.tř.se hrál hodně slušný hokej nahoru dolů.Své kvality dokazovali brankáři,kteří přiváděli střelce k zoufalství.Ve 24min.předvedli Baroni nejkrásnější akci zápasu.Za vlastní brankou rozjel akci Huber, na červené si vyměnil puk s Heussem a přes obehrané dva hráče blafákem zakončil na 2:0.Hráči Kanic ještě více přitlačili domácí do obranného pásma a vystřelený puk od modré dorazil ve 27min.Herian Lukáš na 2:1.Výborný hokej pokračoval i v poslední části se šancemi na obou stranách,ale hosté měli navrh.Brankář domácích doslova čaroval.V době největšího tlaku Kanic se podařilo ujet opět Heussovi,byl faulován a rozhodčí ukázal trestné střílení.Sám postižený mohl definitivně rozhodnout,ale brankář Kadlec svůj tým podržel.Zbylé minuty Kaničtí neustále tlačili,ale bez brankového efektu.Baronům se s vypětím všech sil podařilo udržet vítězný stav a po závěrečné siréně mohli slavit i se svým početným publikem.Svůj díl slušného zápasu nesou i rozhodčí,kteří vše zvládli na jedničku.

HC Pirates - AHC Panthers 6:1 (2:1,3:0,1:0)

Branky domácí: Petr Pechač 2, Libor Havlík, Roman Kaufner, Pavel Groll, Radek Pospíšil
Branky hosté: Miloslav Čábal

Úvod utkání začal z obou stran opatrně, ale v 8. minutě se domácí ujali vedení po střele Petra Pechače. Hosté museli hru otevřít a Pirates v 10. minutě zvýšili na 2:0. V první třetině hráči AHC Panthers ještě snížili po nájezdu hráče s číslem #28 - Miloslav Čábal. Tak skončila 1. třetina. 
Ve 2. třetině se domácí dostali postupně do tempa a kontrolovali hru. 2. třetina vyzněla jednoznačně 3:0 pro HC Pirates brankami Romana Kaufnera, Radka Pospíšila a Petra Pechače.
Ve 3.třetině už Piráti Stod k ničemu nepustili a přidali ještě jednu branku hráčem Pavlem Grollem.
Tím skončilo utkání, které se hrálo ve slušném tempu a fér.

HC HP Sršni Domažlice - HC Trhanov 5:2 (3:1,1:0,1:1)

Branky domácí: Martin Cingroš 2, Pavel Kouřík 2, Zbyněk Liška
Branky hosté: Petr Beroušek, Pavel Kurek

V 6. kole se utkali hráči Sršňů s Trhanovem, ve kterém oba celky prahly po vítězství. Kdy domácí nechtěli ztratit bodový kontakt s týmy v horní části tabulky a hosté chtěli vybojovat své první body v sezoně. Čekal se veliký boj na obou stranách. Skóre se otevřelo v 5. minutě, kdy se za Sršně trefil střelou od kruhů Martin Cingroš po asistenci Michala Hany. Srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, když si ho vzal na starost zatím nejlepší střelec této sezóny Beroušek. Tak to ovšem Sršni nechtěli nechat a začali tlačit na branku hostů. Gólová výhoda přišla až v 11. minutě, když domácí Kalous vyhrál v útočném pásmu buly, k puku se nejrychleji dostal Liška a prudkou střelou překvapil gólmana hostů, který se v bráně ani nepohnul. Na to následoval v další minutě druhý gól Cingroše, který dostal přihrávku od obránce Kalčíka, ujel hostující obraně a v zakončení se nemýlil. Do druhé třetiny nastoupili odhodlaněji domácí, když zvýšili svůj náskok v 17. minutě střelou Kouříka. V druhé třetině bylo k vidění ještě několik šancí, žádná však neskončila v síti. Začátek třetí třetiny opět patřil střelci s číslem 15 Pavlovi Kouříkovi, který dostal puk do sítě po zmatcích před bránou Trhanova. Hosté dokázali ještě snížit, když nezkrotný puk poskakoval po domácím brankáři a nakonec ho dokázal doklepnout do brány Kurek Pavel. Zápas provázelo hodně vyloučení a někdy až velké emoce, které se snažili krotit rozhodčí.

HC SKP Domažlice - Old Boys Domažlice 5:5 (2:1,2:3,1:1)

Branky domácí: Petr Váchal 2, Martin Andrle 2, Tomáš Vondrovic
Branky hosté: Jiří Kobzík 3, Jan Nový, Jan Hika

V 6. kole nastoupil tým Old Boys v čele s Janem Novým a Jiřím Kobzíkem, kdy druhý jmenovaný dal v čase 2:47 první gol na 0:1. Týmu SKP se podařilo v první třetině nejprve v čase 9:37 Martinem Andrlem vyrovnat a v čase 12:30 poslal SKP do vedení Tomáš Vondrovic.
Ve druhé třetině šel tým SKP brankou Váchala v čase 17:52 již do vedení 3:1. Domácí se nechali ukolíbat, čehož využil nejprve Jiří Kobzík v čase 23:18, poté Jan Nový v čase 26:45 a v čase 28:31 opět Jiří Kobzík, kdy byl stav utkání otočen. Naštěstí pro SKP se v čase 29:07 utrhl mladík Martin Andrle, kteý po sólu přes celé hřiště zakončil mazáckým gólem pod víko a stav byl před odchodem do šaten 4:4.
Třetí třetina byla již poznamenána častými šarvátkami, nepřesnými výroky rozhodčích, kdy na konci utkání byly uděleny tresty 2x 5+OK na straně SKP a 2x 5+TH na straně Old Boys. Přestože se na ledě jiskřilo, utkání mělo náboj a byl k vidění pěkný technický hokej na straně Old Boys, který tým SKP doháněl svým nasazením. Ve třetí třetině skóroval za Old Boys v čase 34:53 Hika a  konečnou remízu pro SKP zařídil taky veterán Petr Váchal. Soupeři si tak odnášejí po bodu za remízu 5:5.


5. kolo
Old Boys Domažlice - HC Pirates 1:4 (1:1,0:0,0:3)

Branky domácí: Kobzík
Branky hosté: Kuželka 2, Pechač, Kaufner

Od začátku sezony oslabené mužstvo veteránů drželo po dvě třetiny s nováčkem soutěže krok a místy bylo i lepší. Hrálo se velice čistě a i podle diváků se bylo na co dívat. Piráti vedli od desáté minuty Romanem Kaufnerem a veteránům se povedlo dát gól do šatny a v patnácté minutě vyrovnal Kobzík. Třetí třetinu začínali Old Boys přesilovkou a právě Kobzíkovi se při rozehrávce zpoza brány zastavil v loužičce na ledě puk, a ten ve snaze jej odehrán postrčil jej přímo na hokejku. Kuželky před prázdnou brankou Tesaře. Veteráni se dali na pekelnou zteč a jelikož pálili šance jednu za druhou,a moc nebránili, soupeř je potrestal ještě dvěma goly a upravil tak na konečný výsledek krutý pro Old Boye. Goly stříleli znovu Kuželka a Pechač.

HC Nýřany - AHC Devils 2:7 (0:2,2:2,0:3)

Branky domácí: Vlastimil Zahradník 2
Branky hosté: David Bor 2, Roman Kulhánek 2, David Pauler, Jaroslav Hůrka

HC Trhanov - HC Poběžovice 0:1 (0:1,0:0,0:0)

Branky domácí:
Branky hosté: Klíma
Trhanovští nastoupili do zápasu s jasným cílem odčinit předchozí smolné porážky a poprvé v sezoně zabodovat a hned od začátku zatlačili svého soupeře,ale golu se nedočkali a tak udeřili hosté,kteří se po ojedinělé akci ujali vedení a tato branka se ukázala jako rozhodující,protože domácí,kteří po celý zápas měli místy až drtivou převahu nedokázali hostujícího golmana překonat ani v záverečné power play a tak jsou v tabulce stále bez bodu na předposledním místě!!!

HC Kanice - HC HP Sršni Domažlice 2:2 (2:1,0:1,0:0)

Branky domácí: Ondřej Cibulka, Lukáš Herián
Branky hosté: Martin Cingroš, Pavel Kouřík

V úvodu první třetiny hostující tým proměnil trestné střílení po faulu Radka Hejtmana. Posléze domácí srovnali a dokonce prvního dějství otočili zápas. Hosté vstřelili vyrovnávací branku až v druhé polovině prostřední části. Ve třetí třetině se již skóre neměnilo.

Rakon B - Ice Barons 0:2 (0:1,0:0,0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Feiner, Huber

AHC Panthers - HC SKP Domažlice 1:6 (0:2,0:4,1:0)

Branky domácí: Vůcha
Branky hosté: Josef Hrubý 2, Tibor Lenárd 2, Aleš Mazanec, Petr Váchal

Panteři opět bez bodového zisku!
V pátém kole DNHL na sebe narazily týmy z opačných protipólů tabulky, dosavadní lídr SKP Domažlice a tým AHC Panthers, což bylo od prvních minut utkání znát.
SKP zatlačilo domácí tým Panterů do hluboké defenzivy, kteří se jen s obtížemi dostávali z vlastního obranného pásma a jen díky gólmanovi byl stav po první třetině 0-2
Stejný průběh měla i druhá třetina, ale střelci SKP již byli úspěšnější a nadělili panterákům další čtyři branky a do šatny po skončení druhé třetiny odcházeli s šestibrankovým vedením.
Panteři nastoupili do třetí třetiny s pozměněnou sestavou a snahou o zkorigování výsledku,což se jim nakonec podařilo a vstřelili alespoň čestnou branku.


4. kolo
AHC Devils - Old Boys 6:3 (1:2,3:1,2:0)

Branky domácí: Knický 3, Pauler 2, Huml
Branky hosté: Levička, Miller, Skorka

Oba celky čekal druhý zápas ve dvou dnech,ale na jejich hře to nebylo vůbec znát.Od začátku se hrál útočný a rychlý hokej. Old Boys dal gól v první minutě a Devils to zaskočilo, ale jeho snaha vyrovnat končila na gólmanovi. V šesté minutě odskočil Old Boys o dva góly a na Ďáblech byla vidět nervozita. V desáté minutě se góĺu dočkal i Devils a postaral se o něj L Knický s V Bohuslavem. To bylo, co se týče gólů v první třetině vše.
Začátek druhé třetiny se hrál ve stejném nasazení. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Ve čtvrté minutě hrál Old Boys přesilovku a na její využití mu stačilo deset vteřin. V tu chvíli to vypadalo s Devils bledě,ale projevila se síla celého týmu, když na otočení stavu mu stačili necelé dvě minuty. K obratu “zavelel“ D Pauler za asistence D Bora (stejně jako v minulém zápase za stavu 2 : 2). D Pauler “měl prsty“ i v dalším gólu, na který mu nahrával L Knický. Nu a zápas otočil J Huml (T Paluch). Od té chvíle Devils uzamkl soupeře v jejich třetině, ale né a né dát gól. V závěru třetiny si Devils zkomplikoval situaci, když hrál v oslabení 3 na 5. Toto oslabení ale rozdělila siréna.
Devils začínal třetí třetinu s minutovým 3 na 5, ale svůj jednogólový náskok udržel.Hra měla stále“šmrnc“ , ale oba gólmani se drželi. Minutu před koncem utkání se vhazovalo v třetině Devils, Old Boys odvolal gólmana. To se ale k puku dostal D Bor, dal na L Knického a ten přes celé kluziště dal do prázdné brány na 5 : 3. Vypadalo to, že tak i zápas skončí. To se ale nelíbilo D Paulerovi, který zavezl puk , přihrál L Knickýmu a ten pečetil na konečných 6 : 3 pro AHC DEVILS DOMAŽLICE.

HC Poběžovice - HC Kanice 3:3 (3:1,0:1,0:1)
Branky domácí: Bošek, Míšek 2
Branky hosté: Kapitán Karel, Hejtman, Pták Jaroslav

Skóre otevřeli první Kaničtí hned začátkem třetiny střelou od modré. Poběžovice ale zanedlouho vyrovnali a do konce třetiny skórovali ještě 2x. V druhé třetině Kanice snížili na rozdíl jedné branky a poslední třetinu vyrovnali. Ke konci se střídali velké šance na obou stranách, ale stav se již nezměnil. Poběžovice nastoupili v bráně s gólmankou Jitkou Krouparovou, která podala dobrý výkon. Hrálo se celkem čistě s malým počtem vyloučených.

HC Pirates - HC Trhanov 7:6 (1:2,3:1,3:3)

Branky domácí: Petr Pechač 2, Libor Havlík 2, Otto Řezníček, Jan Malzer, Radovan Uhlíř
Branky hosté: Luboš Kurek ml. 2, Petr Beroušek 4
Domácí přistoupili k utkání v pozměněné sestavě oproti minulému kolu. I přesto v úvodu při přesilovce inkasovali z hole Luboše Kurka. Pirátům se podařilo vyrovnat Petrem Pechačem , ale v oslabení inkasovali z hole Petra Berouška. Tak skončila 1.třetina. Druhou třetinu po změně v sestavě Piráti vyrovnali gólem Otto Řezníčka a ujali se postupně vedení góly Jana Malzera a Libora Havlíka.Do 3. třetiny se Piráti vrátili v původní sestavě a góly Radovana Uhlíře, Libora Havlíka a Petra Pechače se dostali do vedení. Hráči Trhanova zahájili stíhací jízdu a góly Petra Berouška a Luboše Kurka snížili postupně na rozdíl jedné branky. V závěru utkání byli hráči Pirátů pod obrovským tlakem, ale hráčům Trhanova se již vyrovnat nepodařilo. Utkání bylo vyrovnané a téměř bez vyloučení.

Ice Barons - HC Nýřany 3:4 (1:1,2:2,0:1)
Branky domácí: Heuss, Schneider, Huber
Branky hosté: Janouš, Kaucký, Cvachoušek, Greif

Domácí s třemi pětkami proti 8 hráčům Nýřan začali z ostra,ale hned první chyba v rozehrávce znamenala vedení hostů 0:1,kdy se trefil Janout.V 7min.vyrovnal Heuss,když nahodil puk od zadního mantinelu na brankáře hostí a k překvapení všech skončil za jeho zády 1:1.Od této chvíle Baroni zatlačili hosty do hluboké defenzivy,ale neproměnili žádnou šanci.Ve 2.tř. získali Nýřanští opět vedení na svou stranu,kdy se trefil při přesilovce Kaucký a domácí vrhly vše do útoku.Jenže hosté i za přispění rozhodčích začali pomalu střídat a neustále natahovali čas a dokonale vyvedli domácí z tempa.Až ve 21.min.Schneider střelou z kruhu srovnal na 2:2 a začínalo se znovu.Za několik vteřin,při přesilovce po krásné kombinaci zavěsil Huber a bylo to 3:2. Hra se po většinu času odehrávala ve třetině Nýřan,ale brankář Kolář se překonával.Nýřany si vše nechali na konec třetiny,kdy Greif srovnal na 3:3 těsně před druhou sirénou.V posledním dějství se začali dít věci.Hosté se opět ujali vedení po velké chybě brankáře domácích,kdy doklepl do prázdné branky Cvachouček ve 32 min.na 3:4 a zápas dostal ten správný náboj.Baroni hodně přidali,ale nebyli schopni dát branku.V té době byli i hodně vylučováni a podráždění z rozhodnutí rozhodčích stoupalo.Vše vyvrcholilo v 41 min.,kdy Cvachouček při rvačce způsobil Kolbeckovi těžké zranění hlavy a zápas byl ukončen.

HC SKP Domažlice - Rakon B 1:0 (1:0,0:0,0:0)

Branky domácí: Jiří Pejsar
Branky hosté:

V tomto utkání 4. kola se hrálo o vedení v tabulce soutěže a hned od prvních minut bylo znát, že oba týmy chtějí vyhrát a nedat soupeři nic zadarmo. V první třetině nastřelil od modré puk domácí obránce Jiří Pejsar, kdy puk mířil vedle brány, ale domácí obránce tento puk tečoval za záda hostujícího brankáře. Tato jediná branka se nakonec ukázala jako rozhodující a přes snahu obou týmů dát gól, se to již nepodařilo a tři body si tedy připisuje domácí SKP.

HC HP Sršni Domažlice - AHC Panthers 4:3 (1:1,1:0,2:2)
Branky domácí: Cingroš 2x, Minařík, Hana
Branky hosté: Vintr, Mareš, Erhart

Ve čtvrtém kole na sebe narazili hokejisté Sršňů a Panterů, v konečném výsledku vyhráli domácí Sršni. Tomu ovšem předcházel dlouhý a nečekaný boj. Domácí se ujali vedení hned na začátku první třetiny, kdy v 2. minutě se dostal do šance Martin Cingroš a střelou od kruhů překonal brankáře. Hosté dokázali odpovědět, až na konci první třetiny kdy ujel domácí obraně Vintr a střelou nad rameno vyrovnal stav. Ve druhé třetině se hrál dlouhý a rozkouskovaný hokej, z důvodu velkého vylučování hráčů na obou stranách. A to se projevilo i na hře obou týmů. Jediný gól druhé třetiny dal domácí obránce Minařík, kdy po sólové akci dokázal, propasovat puk do malého prostoru mezi brankářem a tyčkou. Ve třetí třetině dokázali opět hosté srovnat skóre, když po střele Mareše si srazil puk do brány domácí obránce. Domácí poté dokázali odpovědět dvěma góly Hany a Cingroše. Panteři se však nevzdávali a ještě dokázali odpovědět gólem Erharta.Na vyrovnání už však síly neměli. Sršni si tak s Pantery mohli podat ruce po těsném vítězsví 4:3.


3. kolo

Rakon B - HC Poběžovice 5:3 (2:0,0:2,3:1)

Branky domácí: Varga T. 2, Beer K., Stingl J., Černý J.
Branky hosté: Míšek Lukáš, Bošek Jan, Prexl Vladislav

Domácí nastoupili pouze s 10 hráči, přesto si v úvodní třetině dokázali vytvořit mírnou převahu se slušnou řadou slibných šancí. Skóre se měnilo až ve 13 min. kdy se přes dva obránce prosadil T.Varga (as. Černý) střelou pod víko 1:0. Na 2:0 zvyšoval ve 14. min. K. Beer přesnou střelou od modré (as. Varga ). Ve druhé části domácí evidentně polevili a hostům se podařilo v 19. min. z brejku snížit na 1:2 a ve 27. min. srovnat na 2:2. V závěrečné třetině se domácí ujali vedení 3:2, když ve 35. min. se ve vlastním oslabení prosadil T.Varga. Hosté však využili své početní výhody a v téže min. srovnali na 3:3. Domácí tým zvýšil aktivitu a výsledkem bylo několik vyložených šancí. Skóre se opět měnilo ve 42. min., když J. Stingl (as. Varga) zakončil svůj únik střelou pod víko 4:3. Ve 43. min. zvýšil na konečných 5:3 J. Černý. Hráči obou týmů předvedli solidní výkon.

HC Trhanov - AHC Devils Domažlice 4:5 (1:2,1:2,2:1)

Branky domácí: Beroušek Petr 3,Beneš Jan
Branky hosté: Kulhánek 2,Tochor 2,Paluch

Od začátku se hrál rychlý a útočný hokej a hosté se golově prosadili již ve druhé minutě.Trhanovští,ktěří vinou různých zranění nastoupili do zápasu na dvě pětky se snažili o vyrovnání,ale byli to opět hosté,kteří zvýšili svůj náskok o dvě branky.Na to domácí okamžitě zareagovali a zásluhou Beneše snížili na rozdíl jedné branky a tak také skončila první třetina.Do druhé třetiny Trhanov vlétl obrovským tlakem a výsledkem bylo vyrovnání,když se prosadil Beroušek.To domácí ukolébalo a Devils šli minutu nato opět do vedení.Ve 28 minutě hráli Devils přesilovku a se štěstím se jim podařilo skorovat a do kabin se odcházelo pro domácí za nepříznivého stavu 2-4!Ve třetí třetině byli trhanovští jasně lepším týmem,vytvořili si spoustu jasných golových šancí,ale vytěžili z toho pouze snížení na 4-3 zásluhou Berouška.Ve 43 minutě,po zbytečném faulu domácích hráli Devils přesilovku a opět s notnou dávkou štěstí se jim podařilo skorovat a zdálo se být rozhodnuto.Minutu před koncem se ale domácím naskytla příležitost v podobě přesilovky 6 proti 3 a při powerplay zamkli hosty v jejich pásmu,ale branku se jim zásluhou Berouška,který zkompletoval hattrick podařilo vstřelit až dvě sekundy před koncem a pak už bylo na vyrovnání pozdě.Domácí nesehráli špatný zápas,po dvě třetiny byli lepším týmem,ale opět se projevila jejich střelecká nemohoucnost,která je trápila i v minulé sezoně.

HC Kanice - HC Pirates 2:4 (:,:,:)

Branky domácí:
Branky hosté:
Ice Barons - HC HP Sršni Domažlice 3:6 (0:3,0:2,3:1)

Branky domácí: Kolbeck, Hofbauer, Feiner
Branky hosté: Hartl 2, Hana, Hana T., Milsderfer, Wirt

Utkání 3.kola mezi Ice Barons a HC HP Sršni skončilo vítězstvím hostů 3:6 po tř.0:3,0:2 a 3:1.Domácí oslabeni o distancované hráče a s náhradním brankářem,který chytal svůj první zápas začali hodně špatně a během několika minut prohrávali 0:3.Ještě na čtvrtečním tréninku se diskotovalo o tom,zda k utkání nastoupit nebo odstoupit ze soutěže.Frustrující rozhodnutí vedení soutěže sebralo hráčům chuť do hry a tak se mohli v klidu sršáni vyřádit.Na konci 2. tř.svítilo na ukazateli skóre 0:5 a mnoho jejich fandů bylo spokojeno i s těmi ostatními,nepřejícími Baronů se mohli jít v klidu občerstvit.Domácí ve 3.tř. trochu přidali,vstřelili 3 góly,ale hosté si vítězství nenechali vzít.Je třeba se zamyslet,jakým směrem se tato soutěž dává.To původní motto,kterému se každý smál,je už dávno pryč a nové nikde.
AHC Panthers - Old Boys Domažlice 1:2 (0:0,1:2,0:0)

Branky domácí: Vůcha
Branky hosté: Kobzík 2

Domácí nastoupili do dalšího mistrovského utkání dnhl s odhodláním získat první body a proti favorizovanému týmu ,,veteránů",se kterým v minulém ročníku sehráli vyrovnaná utkání věřili,že se jim to konečně podaří.
V první třetině utkání se hrál rychlý hokej s šancemi na obou stranách,ale oba gólmani předvedli své kvality a nepustili za svá záda žádnou z mnoha střel.
Druhá třetina se ukázala jako rozhodující.Pantheři šli po pěkné kombinační akci do vedení,ale veteráni dokázali dvěma brankami po hrubých chybách obránců pantherů utkání otočit ve svůj prospěch a do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením.
Hned na začátku poslední části utkání mohli domácí srovnat stav utkání,ale kapitán domácích neproměnil stoprocentní šanci.Následně hráli hosté dlouhou přesilovku pěti proti třem,ale ani oni této šance nedokázali využít.Rozhodující moment na zisk alespoň jednoho bodu za remízu odmítla ,,hvězda" týmu pantheráků ,,pitbul",který v samém závěru utkání neproměnil trestné střílení a veteráni se mohli těšit, v čele se svojí ,,hvězdou",dvoubrankovým střelcem utkání,šťastnou,,sedmičkou" ze zisku tří bodů.

HC Nýřany - HC SKP Domažlice 0:4 (0:2,0:1,0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Tibor Lenárd, Aleš Mazanec, Josef Hrubý 2


2. kolo

Old Boys - HC Trhanov 2:1 (0:1,0:0,2:0)

Branky domácí: Raška, Volf
Branky hosté: Luboš Kurek st.

Velice vyrovnaný zápas ve kterém dominovali oba brankáři. V první třetině byl o trochu lepší team Old Boys, ale šťastnější Trhanovští vstřelili gól, a to když se Luboš Kurek st. Perfektně trefil k tyči branky Tesaře. Ze začátku druhé třetiny se Old Boys trochu trápili, ale pak se snažili tlačit a po úpravě ledu již byli lepším mužstvem. Nedokázali však překonat gólmana ani v přesilovce pět na tři. Trhanov podnikal nebezpečné brejky, ale také nedal. Tři minuty před koncem se po skrumáži před brankou podařilo vyrovnat Raškovi a minutu poté vtřelil Volf vítězný gól veteránů. Trhanov se nevzdal ani náhodou a těsně před koncem nevyužíl dvě jasné gólovky, takže stav skóre už se nezměnil.

HC Pirates - HC Nýřany 1:3 (0:0,0:1,1:2)

Branky domácí: Otto Řezníček
Branky hosté: Michal Greif, Michal Mrázek, Vladimír Podaný
Utkání od začátku v režii HC Pirates – HC Nýřany se dostávali do hry pouze z brejků. Ve 2. třetině po chybě obrany se HC Nýřany dostali do vedení. Ve 3. třetině se hráči HC Pirates vrhli do útoku, ale ztroskotali na špatné koncovce a nesehranosti. Naopak HC Nýřany tězili z brejků a proměnili ještě 2 šance . V závěru hráči HC Pirates pouze snížili únikem obránce Řezníčka . Hráče HC Pirates hned v úvodu rozhodil Marek Drdáček,který si doma zapomněl brusli.

AHC Devils - AHC Panthers 8:0 (5:0,1:0,2:0)

Branky domácí: Kulhánek 2, Tauer 2, Knický 2, Bohuslav, Hůrka
Branky hosté:
Devils rychle zapomněl na poslední zápas a od prvních minut bylo jasné, kdo bude pánem na ledě. Do útoku ho po celý zápas ‘‘hecoval‘‘ a koučoval ze střídačky D Bor (marodka).
První a hlavně uklidňující gól dal jako správný kapitán R Kulhánek po přihrávce P Váchala. Devils byl aktivnější a měl více ze hry. V deváté minutě odskočil již o tři góly, o které se postarala dvojice R Kulhánek (nahrával) a L Knický (zakončoval). Na konci první třetiny hrál Panthers přesilovku. Devils ale toho soupeři moc nedovolil a byl po většinou v jejich třetině.V závěru oslabení, kdy scházela do konce první třetiny necelá minuta, se postavil na vhazování R Tochor. Vyhrál ho, dal na V Bohuslava a ten bombou dal gól v čase, 14.16 min. To ale rozjetý Devils nezastavilo, a v čase 14.28 min přidal pátý gól P Tauer po přihrávce R Kulhánka.
Ve druhé a třetí třetině už tolik gólů nepadlo, ale nebylo to tím, že by Devils přestal hrát. Ba naopak, svůj tlak stupňoval , ale gólman Pantherů se rozchytal a už mu nešlo dát tak snadno gól. Na druhé straně Bejček neměl tolik práce a co na něj šlo, tak s klidem a přehledem kryl. Ve druhé třetině se blýskl J Hůrka, když po přihrávce V Bohuslava bombou kousek za modrou skóroval. Za zmínku ještě v této třetině stojí to, když Devils hrál víc jak minutu v oslabení 5 na3 a v závěru tohoto oslabení už v 5 na 4 to rozjel V Bohuslav a v rozhodující chvíli zlomil hůl.
Na začátku poslední třetiny si R Kulhánek připsal čtvrtou asistenci v tomto zápase, když poslal skórovat P Tauera. O poslední gól se postaral R Kulhánek sám a se šesti body byl ‘‘první hvězda zápasu‘‘
AHC Devils v tomto zápase zaslouženě vyhrál 8:0 a bylo se na co dívat.

HC HP Sršni - Rakon B 0:1 (0:0,0:0,0:1)

Branky domácí:
Branky hosté: Jiří Černý

Dnešní zápas mezi Sršni a Rakonem byl od prvních minut v režii domácích hráčů, dokázali si vytvořit několik opravdu pěkných akcí a držet hosty v jejich obranném pásmu. Bohužel žádná ze šancí neskončila v síti, ale v lapačce gólmana nebo mimo bránu. Ani druhá třetina nebyla jiná, všechny střely úspěšně likvidovali brankáři na obou stranách. Až začátek třetí třetiny byl osudný pro domácí špatné vyhození obránce, zachytil hráč Rakonu Pivoňka, přihrál Černému a ten svojí střelou která byla sražená, skončila v brance domácích. Následný rostoucí tlak ani odvolání brankáře v poslední minutě zápasu, už s výsledkem nepohnulo.

HC Poběžovice - Ice Barons 2:1 (1:1,1:0,0:0)

Branky domácí: Bošek, Míšek
Branky hosté: Kolbeck

Skóre otevřeli domácí Poběžovice po gólové kombinaci útočníků Jana Boška a Lukáše Míška. Baronům se ale podařilo ještě v první třetině vyrovnat díky střele už z poměrně velkého úhlu přesně do horního rohu branky. Střelcem byl Johannes Kolbeck.  Ve druhé třetině opět dvojice Jan Bošek a Lukáš Míšek, nyní v obráceném pořadí opět dostali puk za záda brankáře hostí. Výsledek se už do konce utkání nezměnil. Hrál se rychlý hokej s šancemi, ale i vyloučenými na obou stranách. Dobrou práci odvedli i rozhodčí, i když hosté měli na konci zápasu jiný názor.

HC SKP Domažlice - HC Kanice 5:2 (1:0,2:0,2:2)

Branky domácí: Miroslav Pejsar, Tibor Lenárd, Josef Hrubý, Václav Benda, Jiří Pejsar
Branky hosté: Jindřich Bittengl, Radek Hejtman

Domácí tým SKP se ve druhém kole utkal s mírně favorizovaným týmem HC Kanice. Hned od počátku zápasu se bez vyčkávání začalo hrát ve vysokém tempu nahoru dolů a bylo jasné, že v tomto zápase budou rozhodovat sebemenší chyby a zásahy brankářů, což se v průběhu zápasu potrvdilo.
Skóre zápasu otevřel domácí Miroslav Pejsar nahozením od modré, přičemž hostující obránce střelu tečoval za záda vlastního brankáře 1:0.
Ve druhé třetině domácí podržel při tlaku hostů svými zásahy brankář Jiří Kadlec a góly Tibora Lenárda a Josefa Hrubého šel SKP do vedení 3:0 po druhé třetině.
Ve třetí třetině poslal domácí do vedení 4:0 střelou ze středního pásma bek Jiří Pejsar, který prostřelil brankáře HC Kanice Michala Pustinu. Kaničtí ale nesložili zbraně a v zápětí snížili stav na 4:1. O definitivní porážce týmu HC Kanice rozhodl velmi povedenou tečí Václav Benda 5:1. Kaničtí ještě následně upravili na konečné skóre 5:2.


1. kolo

HC Nýřany - HC HP Sršni Domažlice 0:6 (0:1,0:1,0:4)

Branky domácí:
Branky hosté: Cingroš 3, Kouřík 3
Rakon B - HC Pirates 1:1 (1:0,0:1,0:0)

Branky domácí: Jiří Černý
Branky hosté: Roman Kaufner

Nový ročník zahájili hokejisté Rakonu B proti novému týmu DNHL HC Pirates. Hrál se z počátku velmi opatrný hokej, ale postupně se oba týmy osmělili a hrálo se ve svižném tempu. Za Rakon skóroval v první třetině nový muž Rakonu B Jirka Černý a na počátku druhé třetiny vyrovnal za HC Pirates Roman Kaufner.

AHC Panthers - HC Poběžovice 1:4 (1:2,0:2,0:0)

Branky domácí: Lukašák
Branky hosté: Klíma, Hromada, Lincmajer, Bošek

Domácí nastoupili do prvního utkání DNHL vzhledem k vysoké marodce pouze na dvě kompletní pětky, což se ukázalo,hlavně v průběhu druhé třetiny zápasu, kdy hosté přebruslovali pantheráky a vytvořili si rozhodující tříbrankový náskok, který s pomocí velmi dobře chytajícího gólmana uhájili a brali plný počet bodů. Pochvalu zaslouží oba gólmani, kteří předvedli opravdu kvalitní výkon.

Ice Barons - AHC Devils 6:3 (2:0,2:2,2:1)

Branky domácí: Pirkenseer 3, Heuss 2, Schmid
Branky hosté: Tauer, Kulhánek, Knický

Hned v 1.kole DNHL došlo k velkému překvapení,kdy obhájci titulu a suverénní tým AHC Devils prohrál s německými Barony 3:6. Do zápasu nastoupili domácí s třemi pětkami a proti lehce zdecimovaným Devils se toto ukázalo jako rozhodující.Baroni posíleni třemi útočnými akvizicemi amatérského SV Regensburg,rozjeli po počátečním oťukávání hotový brankostroj.V 9min. při přesilovce Devils ujel Huber přihrál Heussovi a bylo to 1:0.Hosté se snažili o zteč domácí svatyně,ale bez větší šance.Před koncem 1.tř.zavěsil opět po přihrávce Hubera Pirkenseer na 2:0 a načal svůj hattrick. Devils ohrožovali branku Baronů hlavně střelami od modré čáry posily Bohuslava. Na začátku 2.tř. začali Baroni ještě více přehrávat hosty a byly z toho branky Pirkenseera na 3:0 při přesilovce,o několik minut později zavěsil po svém sólu Heuss na 4:0 a s obhájci titulu to vypadalo hodně špatně.Při pohledu na střídačku takzvaně na ručník. Jenže domácí uspokojený vysokým vedením přestali bruslit,více faulovali a hosté snížili brankami Kulhánka ve 22min. a Tauera ve 27min. na rozdíl dvou branek na 4:2.Tímto stavem skončila 2.tř.ve které se blýskli oba gólmané několika spolehlivými zákroky.  O přestávce došlo k mytí hlav v šatně Baronů a do 3.tř.se šlo,že je znovu o co hrát.Hráči Devils od začátku poslední části hry ze sebe ždímali poslední zbytky sil ve snaze vylepšení skóre,ale dobře bránící i za cenu faulů domácí jim toho moc nedovolili. Rozhodující moment zápasu nastal v 35min,přesilovka Devils,ztracený puk na modré čáře,nájezd Hubera a třetí gól Pirkenseera na 5:2.Dva góly v oslabení.Domácí ještě nechali skórovat ve 41min.Knického na 5:3,ale to bylo ze strany Devils vše,několik vteřin před koncem Schmid upravil na konečných 6:3 a mohlo se začít slavit. V celku slušný zápas se všemi atributy.

HC Kanice - Old Boys Domažlice 2:0 (:,:,:)

Branky domácí: Petr Adámek, Libor Forst
Branky hosté:
HC Trhanov - HC SKP Domažlice 1:6 (0:1,0:2,1:3)

Branky domácí: Luboš Kurek ml.
Branky hosté: Tibor Lenárd 2, Václav Benda, Václav Havel, Miroslav Pejsar, Aleš Mazanec


Vytvořeno a hostováno u TBW